Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

sylvka
11. črc 2011

ahojky,teda já jsem dneska hrozná matka,sedim na koni a dítě doma 🙂 no nic,jdu ho šťavit,aby chrněl brzy večer 😀

janaj0
11. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................31DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................15DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................21DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 20DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................24DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................30DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................8DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................8DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................7DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................17DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................20DC.............................................................kraj ústecký

janaj0
12. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................32DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................16DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................22DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........20let............... .......... 21DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................25DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................31DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................9DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................9DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................8DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................18DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................21DC.............................................................kraj ústecký

berticka
12. črc 2011

@sipkova Laďko, hezky se ti prodlužuje cyklus 🙂 máš cykly obvykle delší nebo můžeme držet palečky?

A holky, jak pokračujete se snažením? Já včera nohy nahoře celkem 2x 😀

sylvka
12. črc 2011

@berticka teda 😨 to u nás nehrozí,mm včera celej večer skuhral že ho bolej záda,takže nic 🙄 dneska se tomu ale nevyhne 😉

berticka
12. črc 2011

@sylvka však tak ať si manžel s těmi zády lehne a leží a ty už si poraď sama, no ne 😀? My se sice aktivně snažíme, ale podle BT to u mě na ovulaci zdaleka nevypadá ☹

andelka
12. črc 2011

@berticka Já už jen čekám, jestli jsme náhodou fakt nezaseli.
Já blbec jsem samozřejmě nevydržela a jako předloni jsem si zas udělala test brzo. Neměla jsem doma žádný mít radši. Mám pocit, že tam byl duch. Ale kdoví, klidně se může MS rozjet a bude po srandě. Jsem 10DPO a luteální fázi mívám 10-11dní. No jo, holt s koncem cyklu jsem nervní, no. 😅
Pěkně se snažíte 😵

@sylvka též doporučuju osedlat a nepustit 😉

@berticka podle BT stejně ovu poznáš, až bude po ní 😉 tak jen se pravidelně snažte, a ono to vyjde.

berticka
12. črc 2011

@andelka Moc moc ti držím palečky aby se MS nedostavila! Nervy hoď za hlavu, nemáš proč se nervovat, jsi mladá, jednoho prcka už doma máš a ten druhý příjde v pravý čas, vyraž s malým na procházku do parku a užívejte oba pěkného léta 🙂

andelka
12. črc 2011

@berticka dík, uvidíme 🙂 Jako nejsou to vyloženě nervy, ale taková nervozita, jestli MS přijde nebo ne, jestli se // ukážou nebo ne a tak...je to zvláštní období. Zatím sjem ho zažila jen jednou, jinak pokaždé jindy jsem věděla, že MS nabeton přijde. 😅
Mám teď super období - léto, pohoda, sluníčko, malej je většinou fajný, nemám už žádné resty ani mě netlačí žádné termíny, těším se na další část dovči, i na podzim, na vánoční trhy... 😵 a někde mezi tím by mohlo přijít miminko 🙂

janaj0
12. črc 2011

@andelka tak třeba budeš první těkulka 😉 . Máš hezké vyhlídky - vánoční trhy mám taky ráda
Jinak u nás nic nového

janaj0
12. črc 2011

a ještě něco pro pobavení: manžel si nemůže vždycky vzpomenout na snažilky a tak nám říká zkoušečky 🙂 , prý se to zkouší až se to povede 😉

andelka
12. črc 2011

@janaj0 zkoušečky - to je skvělýýý 😀 😀 😀
No, uvidíme. Já trhy miluju a nejvíc vídeňské. Měli jsme jet do Vídně v srpnu na výročí svatby+-, ale to nevyjde kvůli hlídání. A dřív nemůžem, musíme koupit pračku. Tak když, tak až v září, říjnu. Pamatuju si, že předloni jsem tam chtěla jet na trhy, ale zrovna tou dobou jsem musela lítat furt na záchod 😅 takže jsme tam nebyli dva roky a už mám absťák 😅

janaj0
12. črc 2011

@andelka to věřím, ve Vídni je krásně 😵

spartykaty
12. črc 2011

Ahoj holky, my jsme s přítelem začli naše snaženíčko tuhle neděli, tak doufám, že se můžu přidat k vám 🙂

terioza1
12. črc 2011

@spartykaty ahoj, vitej mezi nami, snad se brzy zadari a budes mamina....

terioza1
12. črc 2011

@jessulka ahoj, odkud presne jsi? Koukam, ze jsi z usteckeho kraje.

janaj0
12. črc 2011

@spartykaty vítej, jestli chceš, tak mi napiš údaje do tabulky: věk, DC, ...

sylvka
12. črc 2011

holky,díky za radu 😀 on je dnes do 8 v práci,tak jsem si vymyslela,že pojedu s malym do prahy na výlet-moc se těším a taky tajně doufám,že večer usne brzy,aby to dneska vyšlo(i když mám neplodný den 😝 ) 😀

sylvka
12. črc 2011

@spartykaty vítej,my se taky snažíme od neděle. 😉

terioza1
12. črc 2011

@sylvka tak si to tam uzijte a kdy mas plodnej den?

sylvka
12. črc 2011

@terioza1 od pátku bohužel -v sobotu odjíždím s našima na dovču na tejden,až se vrátim budu mít ještě asi tři dny...

terioza1
12. črc 2011

@sylvka to das 🙂)) casu dost

terioza1
12. črc 2011

@sylvka pockej, to mas plodny dny jako pres tejden?

gagulka
12. črc 2011

andelka - přeju ať to vyjde a MS nepřijde ! a ať se duch přemění v pořádnou čárku 🙂
sipkova - testuješ nebo vyčkáváš? 🙂

my dnes začínáme kopat základy našeho budoucího baráčku 🙂 už se těším, ale na snažení teď asi nebude moc čas a ani nálada...no uvidíme 🙂

gagulka
12. črc 2011

@spartykaty : vítej 🙂

sipkova
autor
12. črc 2011

@berticka mam dlouhý cyklus. Ale pěsticky se vždy hodí.
@andelka tedy to je dost nadějně, snad MS neodrazí, a máš už nejaké příznaky

spartykaty
12. črc 2011

děkuju za uvítání, já mám v profilu ještě bývylé bydliště jdu to přepsat. Teďka bydlím v Mokrovratech to je u Dobříše.

andelka
12. črc 2011

@sipkova mám, jako minule. Ale nevšímám si jich 😀 uvidím jestli se bude něco dít a kdyžtak v pátek testnu
Já mám též delší cykly, proto dneska ještě nic.
@gagulka dík 🙂 jé, základy baráčku, super 😵 a náladu a čas si určitě uděláte 😉

spartykaty
12. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................32DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................16DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................22DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........20let............... .......... 21DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................25DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................31DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................9DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................9DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................8DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................18DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................21DC.............................................................kraj ústecký
spartykaty..............................24 let........................11DC..............................................................Středočeský kraj

merkuciooo
12. črc 2011

Tak zkoušečky je fakt dobrý 🙂
sylvka...my včera též nic.....bo byl manža unavený, asi se "bolest hlavy" přesunula ze mě na něj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru