Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

amj
14. črc 2011

@janaj0 jsi poklad!!

sylvka
14. črc 2011

@andelka 😀 😀 😀 😵 😵 😵
holky,jestli jsem na koni byla denně 3 hodiny,tak to ode dneška bude 5,jsem strašně zvědavá na příval // testů 😎

janaj0
14. črc 2011

@amj jojo jen ho vykopat 😀 😀 😀

janaj0
14. črc 2011

@sylvka to já taky už tu máme 2 horké kandidátky (ale zatím ťuk tˇuk)

amj
14. črc 2011

@janaj0 jdu na to :D :D

sylvka
14. črc 2011

@janaj0 no právě koukám,jak je to rychlé 🙂 😲

janaj0
14. črc 2011

holky kdo je pro uzamčení

charlie1
14. črc 2011

Ahoj holky, můžu se přidat?
A rovnou taky hlasuju pro uzamčení 😀

smudlinka10
14. črc 2011

já mám z toho mého chlapa radost, donese mi domů přes 13 tis. výplatu 😵 a to měl pěkně prosím minulý měsíc kvůli poruše v práci o 5 tis. míň a co teprve v srpnu za to jak teď maká 😵 já jsem tak šťastná 😀 až jsem si nalila guláš do mobilu 😀

berticka
14. črc 2011

@janaj0 Chci uzamčení 🙂

smudlinka10
14. črc 2011

jááá, to je jasný,ne? 😀

charlie1
14. črc 2011

@janaj0 to uzamčení stačí avizovat u admina, že jo? A udělaj to hned, že? Nebo je to dlouhodobější proces? 😕

sipkova
autor
14. črc 2011

AHoj jsem také pro uzamknout diskuzi. UŽ jsem i koukala jak se to dělá a musí se vytvořit nová diskuze která bude jen pro vybrané a proto vyhlašují návrh na název naší diskuze ...zkoušečky od července 2011, komu se to nelíbí tak může vymýšlet neco jiného, ten název tu někdo říkal ...

berticka
14. črc 2011

@sipkova 😀 😀 😀 Naprosty souhlas

gagulka
14. črc 2011

já jsem také pro uzamčení🙂
tak já snad to měření taky zkusím🙂 od příštího měsíce...i když jsem manžovi slíbila volný průběh, tak mi to asi nedá 🙂) ušetřím za ovu testy a vy mi pak vysvětlíte, jak to je 🙂

smudlinka10
14. črc 2011

název je mi jedno, hlavně zamknout... nevíte co je pravdy na tom, že bude tříletá rodičovská 6100??? 😕

janaj0
14. črc 2011

@sipkova souhlas

@charlie1 vítej, kdyžtak se zapiš do tabulky 😉

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 tak paráda,co si budem povídat...mě taky vždycky vejplata udělá radost 😀
uzamčení je mi jedno,ale klidně to zamkněte 😉

gagulka
14. črc 2011

@sipkova : krásný název 🙂)

charlie1
14. črc 2011

A kdo teda tu diskuzi vytvoří? 😲

janaj0 pak vše nahlásím 😀

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 fakt?6100 co je to za výsměch?to radši MM říkat nebudu,nebo mi nepovolí další snažení 😀

sylvka
14. črc 2011

@charlie1 vítám tě.od kdy se snažite?

smudlinka10
14. črc 2011

@sylvka teď mi to psala kámoška ale nějak se na netu nemůžu dočíst jestli to prošlo nebo ne

gagulka
14. črc 2011

o penězích radši nepřemýšlet...to by člověk mohl mít tak jedno mimčo☹

amj
14. črc 2011

jo to jo, nepřemejšlet...my chceme teda druhý mimi, a už ted řešíme, že když není porodný tak za co!!! se koupí kočár, protože to je velká položka

sylvka
14. črc 2011

u nás i penězích přemýšlí hl.MM.být to na mě,tak už mám 4 děti.on je na to hroznej,bere 21 tis.čistýho(což si myslim že je celkem dost)já mateřskou a stejně se pořád bojí,jak to utáhnem s plínama atd. 😒 bydlíme v bytě po dědovi,kde popl.jsou ani né 3000-no jak píšu je to hysterák,jak se jedná o prachy.
@gagulka naprostý souhlas.

janaj0
14. črc 2011

@charlie1 dobře 😉

smudlinka10
14. črc 2011

holky my máme jeden příjem, z toho podstatná část jde pryč, zůstává na jídlo apod... do práce mě nikdo jako absolventku nechce a teď ani manžel nechce aby jsem šla do práce... protože už by pak dítě nebylo nikdy, s mojí povahou bych dělala vše proto aby zaměstnavatel byl spokojen a nechtěla bych jen tak odejít... ale máme to promyšlené, teď jen aby se nic nepokazilo

sylvka
14. črc 2011

kočár by měli kupovat rodiče,u nás to minule zafungovalo,tak doufám,že se teď nebudou cukat 😀

andelka
14. črc 2011

klidně to zamkněte 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru