Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

kleik
19. črc 2011

AHojky holky. Tenhle měsíc jsme tomu s přítelem začli dávat volný průběh. Můžu se k vám přidat?🙂

janaj0
19. črc 2011

@kleik napiš do IP sipková (je to zakladatelka diskuze) a ona Tě vpustí do soukromé

sipkova
autor
19. črc 2011

@zamilovanadonej @kleik máte volný přístup 🙂

mochenkaa
20. črc 2011

Tak jsme se s přítelem rozhodli pomalu začít snažit.
Můžu se přidat mezi vás?

katka_kv
20. črc 2011

Ahoj holky 🙂
tak jsme zpátky z dovolené.... měla jsem týden zpoždění, tak jsem dělala i test, bohužel nic.... Už se nám to tady zatěhulkovalo??? Večer vás dočtu, plodné dny děvčátka 🙂

sipkova
autor
20. črc 2011
katka_kv
20. črc 2011

koukám, že jste zamknuly....
@sipkova za vstup děkuji, ale bohužel mi to nejde... ☹

sipkova
autor
20. črc 2011

@katka_kv ahoj dám ti vstup, ale je nutné přispívat do diskuze, jinak totiž kdo není aktivní tak mu přístup odebereme....

mochenkaa
21. črc 2011

hlásí mi to, že nemám přístup

amigdala
21. črc 2011

Zdravíčko, s přítelem jsme teď také začali, tak snad se zadaří. Miminko by jsme oba moc chtěli 🙂

kacka026
28. črc 2011

Ahoj, tak jsem vyzkoušela ty ovulační testíky, asi na tom něco bude, protože když mi svítily 2 čárky, tak jsem i na sobě poznala, že by mohla probíhat ovulace, vždycky mě pobolívá břicho, jako před MS. Teď čekám jestli se to podařilo, v pondělí bych to měla dostat. Kdy se vyplatí udělat těh.test ? Má cenu to zkusit dříve?
Jaké máte zkušenosti?

kacka026
28. črc 2011

už jsem nedočkavá, brala bych mimčo klidně hned🙂)

karkulka_17
1. srp 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Vrátili jsme se před týdnem z dovči, odkud jsem si myslela, že si přivezeme miminko a včera jsem to dostala, tak jsem trochu zklamaná☹3 měsíce jsme si dali pauzu po vysazení HA a tohle bylo naše první snažení. No, budeme to muset zkoušet dál🙂 Nějaký tipy?

zamilovanadonej
8. srp 2011

Ahoj, já mám zpoždění tři dny, ale moc doufám že to klapne...testa zatím negativ, zkusím to později... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru