Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

smudlinka10
12. črc 2011

Ahojte ženy, dočtu vás a mám dotaz... bude soukromá diskuze? 😕

sylvka
12. črc 2011

@terioza1 no je to dost,co?vypočítala jsem si to na netu 😝 tak děvčata,chlapec uspán v rekordním čase v 19:45-umíte si představit co jsem s ním odpoledne vyváděla,tak doufám že MM bude v kondici 🙂

tedynka
12. črc 2011

Ahojky 🙂 , tak jsem se sem dnes konečně dostala, jupíííí 🙂 . Koukám že máme nový přírustek do skupiny ,
@spartykaty vítám tě mezi námi 🙂

janaj0
12. črc 2011

@smudlinka10 Laďka psala, že by nechala proběhnout červenec a pak by nás nechala zamknout

smudlinka10
12. črc 2011

@janaj0 dobře 🙂 se mi nechtělo až tak dočítat 😀 tak já se pak budu víc přidávat 😉 teď moc ne

janaj0
12. črc 2011

@smudlinka10 taky si myslím, že to bude lepší, protože se mi nechce všechno probírat "veřejně"

smudlinka10
12. črc 2011

@janaj0 no právě, radši počkám ještě pár týdnů než být opět šmírovaná ☹

janaj0
12. črc 2011

@smudlinka10 kdo tě sleduje? Já se spíš moc nerozšiřuji o snažení, tak nechci, aby si to někdo přečetl

sylvka
12. črc 2011

ty woe,tak prej zejtra,já se poseru 🙄 jdu spát ženy.

janaj0
12. črc 2011

@sylvka jé to je smůla 😖 , tak u nás je to naopak - stačí naznačit ...

smudlinka10
12. črc 2011

já nemusím ani nic naznačovat 😀

sylvka
12. črc 2011

@janaj0
@smudlinka10 závist.no ale už jsem pevně dohodnuta,zítra malej pomaže k tchýni a v 15:00 to vypukne. 😀 holky,nesmíte zapomínat,že mám doma pána v letech 😀 😀 😀 (38)

janaj0
12. črc 2011

@sylvka tak zítra přivázat k posteli a nepustit 😀

smudlinka10
12. črc 2011

@sylvka kolik mu je? 😀

smudlinka10
12. črc 2011

jinak není co závidět, poslední dva dny nemůžu, bolí mě při tom hrozně čípek ☹

sylvka
12. črc 2011

zítra musíííííííííííííííííííííííí,jasně jsem mu to dneska řekla.je mu 38 🙂

sylvka
12. črc 2011

@smudlinka10 hm a čím to je nevíš?já se prostě bojím že v srpnu budete mít všechny // a já tady budu sama 😢

janaj0
12. črc 2011

@sylvka neboj u nás to tak rychlé tentokrát nebude - abys nebyla nakonec první ty 😉

sylvka
12. črc 2011

jako neposkvrněné početí,jo? 😝 😀 holky,taky si říkáte že těhu test až po týdnu spoždění?myslíte že to vydžíme?

smudlinka10
12. črc 2011

@sylvka nevím, mám to poprve a jakoby se mi "uhnízdil" hodně vysoko... jsem si všimla až teď toho věku... náhodou, chlap v nej letech 😉

sylvka
12. črc 2011

😀 😀 😀 no věřím že ještě jedna pohyblivá holčičí spermie tam ještě bude.

smudlinka10
12. črc 2011

já si říkala, že test až po vynechání ale asi to spáchám dřív... nemůžu vydržet

sylvka
12. črc 2011

@smudlinka10 právě se toho bojím.zavřít příští měsíc lékárny 😠 😀 😀

smudlinka10
12. črc 2011

@sylvka já teď nikam ve vedru a mimo výplatu manžela nejezdím 😀 takže jsem odkázaná na něj, protože tady není 😀

janaj0
12. črc 2011

@sylvka no já si radši testy nekupovala a jelikož jsem na vesnici - atak na lékárnu nehrozí 😉

sylvka
12. črc 2011

😀 tak to máš dobrý 😉

sylvka
12. črc 2011

@janaj0 já to mám právě blízko,tak se obávám....ale ne,ruce pryč...je to hrozný,// je neuvěřitelnej pocit,krásnej,skvělej ,ale / je šílená ☹

janaj0
12. črc 2011

@sylvka právě, proto když nedorazí MS ( o tom pochybuju), tak chci vydržet alespoň 4 dny

smudlinka10
12. črc 2011

já to vidím na MS... mám první graf a nějak nevím jestli je zatím dobrej nebo ne...uvidím

merkuciooo
12. črc 2011

já sice pána v letech doma nemám, ale dneska asi taky nic nebude ☹ chjo....tak snad o vikendu...ja bych chtěla kluka...ale hlavně aby to bylo zdravé mimi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru