Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

sipkova
autor
9. črc 2011

ještě jsem přemýšlela otom že bych tuto diskuzi uzamkla....asi tak na konci diskuze, to aby jsme si mohli vklidu říkat i to co by tady nikdo jiný nemohl číst a řešit to......ale ještě právě chci počkat, to aby se mohly vklidu připojit nové snažilky...co říkáte???

berticka
9. črc 2011

@sipkova SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK...............................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let...................................29DC .............. ..................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let...................................13DC..................................Praha

andelka
9. črc 2011

@berticka my jsme o prvním snažení neříkali nikomu nic a o tomto taky ne. A stejně se nás všichni ptají, co Dany oslavil 1 rok, jestli pořídíme malému sourozence, že už by to chtělo 😀

Jinka já mám syna v květnu a bylo to naprosto perfektní. Jak těhu v té době, tak potom po porodu 😵 takže by mi nevadilo "čekat" zas až do srpna 😀 ale kdoví, budu ráda, když se to povede kdykoli.

do tabulky se přidám, až bude víc času 🙂

andelka
9. črc 2011

@sipkova ten cyklus je tam proč? to se bude blbě aktualizovat. Jo a pak tam dáme ještě kolonku, kdy jsme našly // a TP 🙂

sipkova
autor
9. črc 2011

@andelka ten cyklus je proto, aby jsme věděly kdo je asi v těhu nařadě,.....a každý den se to upravuje, většinou to má jeden nastarost atd.....

berticka
9. črc 2011

@sipkova Mozna bych do tabulky přidala ještě počet cyklů snažení...

berticka
9. črc 2011

@andelka Jé ty máš hezkého prcka 🙂 Přesně takového bych taky chtěla 🙂 Můžu se zeptat, proč jste se rozhodli mít druhé miminko takto poměrně brzy po prvním?

dinulka
9. črc 2011

@sipkova ahojky mohla bych tu být s vama?Renata

janaj0
9. črc 2011

@berticka to děláš dobře, že to z rodiny nikomu neříkáš. Známá taky všem říkala, jak už chce dítě a že chce jarní. A když jsem jí říkala ať začnou dřív, tak ona přeci bez prášků otěhotní hned. No a zatím nic, jen se jí všichni ptají: Tak co?

janaj0
9. črc 2011

@sipkova to uzamčení by bylo fajn, protože na koně chodí dost zmámých - nemusí vědět všechno 😝

janaj0
9. črc 2011

SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK...............................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let...................................29DC .............. ..................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let...................................13DC..................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...................................19DC..................................Vysočina

smudlinka10
9. črc 2011

@jessulka já myslela tady toho koně 😀 jinak já HA neberu a ani jsem nebrala, takže to asi tenhle důvod nemá 🙂

@sipkova
smudlinka10 ..............19(v úterý 20) ................... 18DC ..... kraj neuvedu, omlouvám se ale mám své důvody...

sipkova
autor
9. črc 2011

SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................29DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................13DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................19DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 18DC ................................... ......................

@berticka s tím počtem snažení mi připadne, že je to zbytečné, když se snažíme plus mínus stejně a to od července....ale jestli někdo chce může si to tam přidat....

najemnici
9. črc 2011

SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................29DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................13DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................19DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 18DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................22DC.......................................................... Pardubický kraj

sylvka
9. črc 2011

aaa tak trady se pracuje na tabulce,paráda 😵 😵 😵

andelka
9. črc 2011

@najemnici takže NICK andelka (Katka) VĚK 28let CYKLUS 28DC KRAJ Moravskoslezský

@berticka děkuju, snažili jsme se 😀 no, brzo - chceme to tak - vždycky jsem měla představu, že by bylo fajn mít děti 2-3 roky po sobě. Původně jsme plánovali začít až bude malému rok a půl, takže na podzim, ale MS jsem po porodu dostala stejně až po 11měsících, funguju normálně (narozdíl od odby před prvním snažením), a jak se malému překulil rok, tak se nám stýská po miminečku, tak jsme si řekli, že jestli v létě nebo na podzim už je jedno, jarní mimi je super, nemusela bych řešit oblečení, navíc se mi po porodu děloha zavinula dozadu, což není zrovna extra, takže tomu prostě necháme volný průběh. Nesnažíme se cíleně, takže ovulka v mém grafu není "ostřelovaná" 😅

sylvka
9. črc 2011

nick: Sylvka (sylva) věk 25 cyklus 5 den praha východ 🙂 dík

smudlinka10
9. črc 2011

Když se diskuze zamkne, jdu do více infa a budu sem i častěji psát, protože se mi tady nechce dávat to podle čeho by mě někdo poznal 😎

merkuciooo
9. črc 2011

@berticka ahojky my s manžou tady začínáme se snažením.....mě už se všichni ptají, kdy bude mimi, hlavně naši rodiče, aj holky v práci..je to pro mě docela stresující, tak už jsme rodičům řekli, že se něco děje, tak těď už se alespoň pořád neptají

merkuciooo
9. črc 2011

merkuciooo (Pavla) 26let 6DC Středočeský

moncaka
9. črc 2011

Ahojky, holky, tak mně by se líbilo mít mimčo hned na začátku června, k pátému výročí svatby, ale to asi neklapne, ale hezké by to bylo 🙂 🙂

terioza1
10. črc 2011

Ahoj holky, pomalu se prsouvam z cervna sem do cervence... V cervnu se zadarilo, ale bohuzel se miminko neudzelo a ve 4tt+2 se pustilo... Takze zacinam znovu, tentokrat uz bez clostilu a estrofemu. Pry muze nastat tzv. rebound fenomen.... Uvidime. Ted jsem 8DC, ale bricho me vcera bolelo jako pri ovu. Je to nesmysl asi, ale hlidat to, to je vec. U clostilu jsem presne vedela, kdy ovu bude. Nezbejva, nez koupit ovu tsty a cekat... Drzim vam vsem pesticky a doufam, ze se ani jedna z nas nepresune do srpnovych snazilek a zadari se hned v cervenci...

sylvka
10. črc 2011

@merkuciooo já jsem si říkala,že to nikomu neřeknu a to víš že jo,prvních 5 minut jsem byla u mámy a hned jsem to vyžvanila 😠 ale nás se teda neptaj...
@moncaka a proč by to nevyšlo?holky,nebudem se s tim prdět a fláknem to tam hned 🙂
@terioza1 to je mi líto,toho se moc bojím...včera jsem si psala s kamarádkou a říkala,že mimčo počala v naprosto nepl.dni.ono se říká že holky se počínaj 😀 v nepl.dny a kluci v plodné a mě i jí to teda vyšlo.takže my se snažíme ode dneška a poctivo ovu ne ovu 😀

terioza1
10. črc 2011

@sylvka tak my taky sexujeme kazdy den, ja, protoze mimino, on, protoze ho to bavi 😀 Ale s tou ovu jsem mela takovy klidnejsi dny... Ted ani nevim, jestli ovu bude. Dr ale rikala, ze by se mel dstavit ten rebound fenomen. A prej je telo vic nastartovany, protoze uz chvilku tehu bylo... Jak dlouho se snazite o druhy mimi?

moncaka
10. črc 2011

@sylvka no, nechce se mi moc věřit, že bych měla takové štěstí, že by to hned dopadlo 🙂 Takže budu možná ráda, když se mi na páté výročí podaří otěhotnět....ale třeba budu překvapená, že?? 🙂 🙂

sylvka
10. črc 2011

@terioza1 my začínáme ode dneška 😉 trvalo mi dlouho než jsem MM přemluvila k druhému,nakonec tomu pomohla náhoda(všechno zlé je pro něco dobré)v práci mi řekli že mi nevyjdou vstříc se službama,takže martího by neměl kdo hlídat 😠 samoz.to není jediný důvod 😀 martí nám za pomoci kontryhele trval 3 měsíce,tak piju a jsem zvědavá. 🙂 a vy od kdy?

sylvka
10. črc 2011

@moncaka a to víš že jo 🙂 já jsem optimistická 🙂 dávám nám měsíc,max dva 😀

moncaka
10. črc 2011

No, já taky jsem optimistická, ale tak nějak něco v hlavě mi říká, že můžu být optimistická jak chci, ale stejně nic 😀 😀 No, ale nechám se ráda překvapit 😀

terioza1
10. črc 2011

@sylvka no vidis, tak je pravda, ze vsechno zly je pro neco dobry. 🙂 Ja toho myho atky musela premlouvat - uz 2 deti ma... takze zadna slava, ale da se to. :-/ My jsme to v dubnu strileli, jak nas napadlo, v kvetnu jsem zacala brat clostil a estrofem a 3x denne kontryhel+ rebricek + hluchavka ( 2:1:1), v cervnu to samy - podarilo se, ale neudrzelo a ten v cervenci bez clostilu a estrofemu a piju 2x-3x denne kontryhel + rebricek + hluchavku. Taky jsem mu vymyslela prekvapko - striptyz 😀, aby si nepripadal jenom jako oplodnovatel.. Tak trenuju 😀

terioza1
10. črc 2011

@sylvka ale neci mi rika, ze se to zadari hned ted v cervenci.. mam takovej pocit... Tak doufam, ze ten pocit je spravnej 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru