Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

sylvka
10. črc 2011

@moncaka já si říkám,že na to abych skuhrala,že se nedaří budu mít času dost....ale jak píšu,martí se povedl na třetí měsíc...tak to bych snad ještě vydržela...ale teda maximálně 😀
@terioza1 mluvíš mi z duše,já si taky přijdu,jako kdybych martina vsadila do role oplodňovatele 😒 ale co na plat,já na to budu stejnak celou akci myslet.znám se.striptýz parádní nápad,ovšem s mejma 85 kg,nevim jestli bych ho spíše neodradila 😒 😀 na nás je vidět že už matka s otcem jsme....zabere jedině dobrá večeře a brzo uspanej kluk 😀 tý jo,ty to piješ tolik,jo?já minule pila kntr.1krát denně a teď jsem přitvrdila na dva 😀

sylvka
10. črc 2011

@sylvka taky doufám,co bychom tady dýl probíraly?pěkně do dubnovek 2012 😀 😀 😀

moncaka
10. črc 2011

@sylvka no tak to máš pravdu, ale zatím to nijak nehrotím, buď to výjde, nebo nevýjde, moc možností není 🙂 🙂

terioza1
10. črc 2011

@sylvka tak ten muj ma rad prdele a kozy 😀 A asi by mu bylo jedno, jesli mam mych 65 nebo 85... cim vetsi, tim pro nej lepsi... zkus to, treba to zabere a bude "strikat" ( promin za ten vyraz 😀 ) daleko... Ale reknu ti, je to narocny, kroutit se 4minuty na latinskoamerickou pisnicku... pak si vzdycky reknu, ze jsem neuveritelna trubka a zacku se chechtat.. Zkouset to pred zrcadlem je zazitek, fakt 😀 Nikdy jsem to nedelala... Chodim ke kamaradce na "lekce" 😀 Uvidime, treba jednou mymu diteti budu vypravet, ze bylo pocany po stryptyzu 😀 K tomu caji. Cetla jsem bilinkarskou knizku a tam psali tohle davkovani... Ale nesmi se to prehanet s tim rebrickem, musi to bejt fakt 2casti kontryhele, 1cast rebricku a 1cast hluchavky a 1kavova lzicka dana do toho hnecku, jinak ten rebricek ma pri vetsim mnozstvi prej opacny ucinky... Tak nevim, ale iju to takhle, no... a je to docela dobrej caj...

sylvka
10. črc 2011

@terioza1 no tak u nás je to taky akce-dneska odpo maj mladýho tchánovci,tak jsme s martinem dohodnuti že přijede 😀 😀 k tomu výstřiku:já jsem někde četla,že nejdál se to dostane když se ten chlap udělá v poloze ze zadu(či jak se tomu říká) 😀 před zrcadlem 😀 to musí bejt super 😀 no my jsme taky takhle blbli dřív před prvním,teď jsme rádi,když má předehra víc jak 5 minut.no ale jestli nechce aby jeho chlaeček byl tady v září sám uvázanej za provaz,tak se bude muset snažit chlapec...

terioza1
10. črc 2011

@sylvka zezadu??? Ty jo, budu mu to muset nejak naznacit 😀 Ono asi s deckem je to pak jiny.. takhle si zasoulozime kdykoliv se nam zachce, s deckem to asi nepujde, ale nevadi.... decko je dulezitejsi 🙂 Jak prijede? Vy nezijete spolu?

sylvka
10. črc 2011

@terioza1 ale jo,jak ho poveze k bábě,tak přijede.většinou tam zůstane a dělá si na autě.no nic,běžim 🙂

terioza1
10. črc 2011

@sylvka jo taaak, tak drzim pesticky, aby to vyslo 🙂 Hezky odpoledne, cus

berticka
10. črc 2011

Tak ze zadu před zrcadlem jo🙂? Tak to proběhlo před dvěma dny 😀 Včera (bohužel) jen obyčejná klasika 🙂
Holky, na co vlastně je ten kontryhel a mám ho začít užívat jen tak nebo musím mít nějaký konkrétní problém?

terioza1
10. črc 2011

@berticka ahoj, kontryhel je dobrej na rust sliznice, na to, kdyz treba mas problemy s cyklem nebo vseobecne se spodkem, na to, kdyz nemuzes otehotnet.... a tak... jsou to bilinky, tskze ti to neublizi, pokud to pijes tak, jak mas a "nepedavkujes" se. Ja piju kontryhel + rebricek + hluchavku ( vsechno na neplodnost a k pomoci s otehotnenim). Namichali mi to v bilinkarstvi. Dali do toho pytliku 2casti kontryhele, 1cast rebricku a 1cast hluchavky. V cervnu se zadarilo, ale neudrzelo se miminko. Tohle davkovani pisou i v bilinkarsky knizce. Pokud se nezadari a prijde ms, nemas bolesti ( vim z vlastni zkusenosti. Vzdycky jsem nemohla chodit a tvracela jsem a svijela se, po tomhle caji ne... Tak drzim pesticky, aby se zadarilo...

terioza1
10. črc 2011

@berticka ma tam bejt zvracela... ne tvracela 😀

berticka
10. črc 2011

@terioza1 Díky za info, půjdu se tedy do nějakého bylinkářství poptat 🙂 Stejně jsem hrozná, původně jsem plánovala, že první 3 měsíce tomu nechám volný průběh, nebudu nic měřit, nic pít, nic užívat a nebudu hlavně nic študovat...no a samozřejmě už měřím BT, jím listovku, a asi budu pít ten kontryhel...a jsem furt na netu a hledám články na téma "jak otěhotnět"...

Moc mě mrzí, že se plod neudržel...ale důležité je, že víš, že otěhotnět můžeš, takže hlavu vzhůru a koukejte to s partnerem neflákat 😀

terioza1
10. črc 2011

@berticka ja jsem taky hrozna... porad ctu clanky, oplodneni vajicka, zivotnost spermii.... atd atd... ted momentalne hleda "ovulace po dobrání léku clostilbegyt". Nemuzu nic najit... 😀 Ale uz jsem trosku povolila. V tom dubnu jsem nedelala nic jinyho, nez tohle.. ted je to klidnejsi 🙂 Jim listovku a dr mi rikala, ze by se mel objevit tzv. REBOUND FENOMEN. Kdyz jsem to hledala, nasla jsem, ze dalsi mesic po dobrani leku je telo nabuzeny a chova se tak, jako by ty leky melo. Tak doufejme. Neco mi rika, ze se ted proste povede. Nevim proc, mam takovej pocit... Jnak to neflakame, jestli jsi cetla prispevky tak vis, ze na nej chystam stryptyz, aby si nepripadal jako oplodnovatel. 😀 Soulozime denne. Dr mi minuly mesic rikala, ze cim vic, tim lip.. a akt se zadarilo. I kdyz jen na par tydnu ☹ Drzim ti pesticky, bay to vsechny vitaminy pomohly. Ja taky jim listovku... uz mesic...

berticka
10. črc 2011

@terioza1 Ono se říká, že pravděpodobnost otěhotnění po potratu je mnohem vyšší, že tělo je z těhotenských hormonů vybuzené a lépe v tomto směru funguje..takže myslím, že máte výbornou šanci a moc držím palce, aby to vyšlo 🙂 já jsem obecně hodně intuitivní člověk, věřím na ženský šestý smysl (chlapi ho fakt nemají), takže jestli to cítíš tak, že to vyjde, tak tomu pocitu věř a nech se jím vést.

terioza1
10. črc 2011

@berticka Dekuju... Ja jsem tomu verila i v tom cervnu, fakt jo.. taky jsem se ale dost bala, aby se nestalo to, co se stalo a tak nejak jsem to den predem cejtila. Takovej zvlastni pocit jsem mela. Je pravda, ze chlapi ten sestej smysl opravdu nemaji, chlapovi, jak nereknes hned, co si myslis nebo co chces, tak to proste nechape... Jinak jak dlouho se snazite vy? A uz decko mas?
Ted jedu ke kamosce cvicit ten stryptyz, vecer tu budu, tak muzeme pokecat... ten muj je v praci do 22hodin. :-/ Nudou zesilim.

sylvka
10. črc 2011

ahojky,
@berticka přesně jak píše terioza1,....mě kontryhel slouží hlavně na růst dělož.sliznice a mám po něm i pravidelnou ms(aspoň tomu taky bylo v roce 2007 😀 )
holky,já jsem asi teda chlap.to že jsem těhu jsem netušila,smysl 0,pak jsem jasně věděla že čekám nelinku a kulový, kluk jako buk-u mě to nefunguje...
jo a jak píšete že jste myslely že to nebudete řešit 😀 😀 😀 ano já taky ne....a vidíte,jak to neřeším...a to jsem si myslela,že u druhýho to budu brát jako na pohodu a jsem snad ještě horší...

berticka
10. črc 2011

Tak jsem uklidila celý byt, uvařila polévku a teď večer ještě musím na cvičení, nechce se mi v tom horku, ale když nepůjdu jednou, nepůjdu pak už vůbec ☹ Tulení s manželem dnes nebude, vrátí se až pozdě večer 😒
@terioza1 Snažíme se první cyklus, děti zatím žádné nemáme 🙂 já se svými kily striptýz asi praktikovat nebudu, manžel by to taky nemusel přežít 😀 ale jinak chválím, že se snažíš ploditelský sex takhle pěkně zpestřit, já taky zpestřuji (sice jinak než striptýzem, ale těch možností je víc) 🙂
@sylvka Úkol na příští týden zní koupit kontryhelový čaj 😀

sylvka
10. črc 2011

@berticka určitě,jak píšu -poiprvé mi hrozně pomohl,mimi po něm bylo hned 😉

terioza1
10. črc 2011

@berticka i pozde vecer to jde... nevzdavej se .-) jak jinak povzbuzujes? dej mi tip 🙂

andelka
10. črc 2011

@moncaka aby se mimi narodilo v červnu, stačí ti otěhotnět v září, takže času dost 😉 Dany je 10. května a otěhotněla jsem v půlce srpna.

@terioza1 toho s etaky teď už bojím, takže budu dost opatrná v těšení, ale radost budu mít tak jako tak. Tobě držím moc moc palce 😵

terioza1
10. črc 2011

@andelka dekuju, verim tomu, ze to ted vyjde se vsim vsudy 🙂 A ze v dubnu bude miminko venku... 🙂 Oducim pul rok a sup na materskou 🙂

kacka026
10. črc 2011

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, snažíme se o mimčo od minulého měsíce, napoprvé to nevyšlo...tak uvidíme jak to půjde dál.

moncaka
10. črc 2011

@andelka mně o to nejde, kdyby to přišlo teď, tak je mi jedno červen nečerven, zase takový maniak nejsem 😀

janaj0
10. črc 2011

SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................30DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................14DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................20DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 19DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................23DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................29DC...........................................................Moravskoslezský

tedynka
10. črc 2011

@andelka
@sylvka
@janaj0
@jessulka
Ahojky všem, děkuji za přivítání a že tu můžu být s vámi 🙂 . Já jsem si právě nebyla jistá jestli se může na to vlítnout hned nebo ne, protožejak pročítám internet, tak někde doporučují tělo nechat trochu pročistit a jinde jsem zas četla že nejlepší je začít hned, že po vysazení HA je to jak "pohnojený pole" a je největší pravděpodobnost otěhotnět. Takže už mám jasno, doberu HA, před dovčou vysadím tak aby byla MS než budem odlét a pak hurá na to 🙂 . Jinak jsem si koupila Calibrum Babi plan s tím že ho začnu brát asi jak vysadím, nebo myslíte že raději dřív? Koukala jsem že to obsahuje taky tu lustovku, tak by to snad mělo stačit. Máte někdo s tím Calibrem skušenosti? Jinak kdy mám ovulku na sobě nepoznám, takže asi budeme snažilkovat raději každý den 🙂 , to bude přítel, oplodnitel 😀 , mooooc spokojenej 🙂

tedynka
10. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................30DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................14DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................20DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 19DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................23DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................29DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský

Tak taky doplňuji tabulku, DC zatím psát nebudu, když ještě dobírám HA.

janaj0
10. črc 2011

@andelka Katko a jak jsi to dokázala tak dlouho tajit? To jí nic nebylo divné?
@tedynka můžeš brát cokoli i jen obyčejnou listovku za 30Kč v lahvičce. Ber prostě to čemu věříš 😉
@kacka026 vítej

najemnici
10. črc 2011

@tedynka:Já si taky vezmu tedka ve čtvrtek poslední pilulku HA a začneme se snažit 🙂

merkuciooo
10. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................30DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................14DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................20DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 19DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................23DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................29DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................7DC..............................................................Středočeský kraj

tedynka
10. črc 2011

@najemnici Tak to přeju moooc štěstíčka ať to vyjde co nejdřív 🙂 . Já bych taky už začala se snažením, ale když jedeme na dovolenou tak daleko, tak mám strach, kdyby se to povedlo nááááhodou hned, tak kdyby se tam pak něco přihodilo, tak bych tam těm doktorům asi moc nedůvěřovala, tak vysazuji raději až za měsíc před dovčou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru