Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

terioza1
14. črc 2011

@sylvka njn, 😀 To by se asi fakt nehodilo -) Ja teplaky nesnasim...kousou me... Takze chodim vecne v sukynce a dzinach.... a nemam rada botasky. to uz musi bejt.... 😀

terioza1
14. črc 2011

kdyz uz teda moderni kocarek, tak asi neco takovyho: http://www.kocarky-tako.cz/obrazky/nahled/498-k...

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 ten je pěknej,co to je?

andelka
14. črc 2011

@terioza1 no, podle mě má být kočárek hlavně praktický a pohodlný pro dítě. Že bych se oblíkala podle toho jakou má barvu... 😅 já měla klasický, béžovohnědý a všichni ho hrozně chválili, že je to krásná barva - no hlavně byl fakt praktický a pohodlný, malej v něm dlouho vydržel v leže, spousta příslušenství..teď mám na léto lehčí sporťák, ale na zimu vytáhnu zas tenhle.

terioza1
14. črc 2011

@sylvka nejakej x-jumper bebo tak nejak

andelka
14. črc 2011

@sylvka tako jumper pokud vidím dobře. Ale lepší je prý Tako warior, má ho kamarádka. Akorát ted malej má 3měsíce a prý se jí nemůže skoro vejít do korby pohodlně a bude muset na konci léta už do sporťáku.

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 koukám tako 🙂
@andelka já chci hlavně tmavej,ten sporťák pak vypadal hrozně když jsem do něj dala martínka s jídlem(jeho udržet bez jídla bylo a je nemožné)

terioza1
14. črc 2011
sylvka
14. črc 2011

@sylvka ppojď do soukromí 🙂 😀

andelka
14. črc 2011

@sylvka no já mám pocit, že na tamavém je to právě všechno víc vidět. My jsme ho kolikrát položili na zem, při skládání, vylila jsem na něj kafe...tak se to sundalo, vypralo a hotovka.

angeela
14. črc 2011

ahoj holky,
můžete mě taky přidat do soukromé skupiny? teď jsem tu dlouho nebyla, ale včera jsem dostala od doktora zelenou, tak už jsem taky oficiálně červencová snažilka..
a teda musím říct, že jste pěkně ukecaný.. dočítat vás, to je mazec..

terioza1
14. črc 2011

@andelka ale tak jasny, ze ma bejt hlavne pohodlnej pro decko, to tenhle protenej je, je v nem spouuuusta mista, neni uzkej jako ty nektery mmoderni, ze tam das jedno decko a zadnou deku uz... A ma matraci... pohodlnou, to bys musela videt... a plus bonus k tomu je, ze je krasnej...

terioza1
14. črc 2011

@angeela ahoj, resej se tu ted kocarky...

terioza1
14. črc 2011

@angeela takovy vdecny tema

sylvka
14. črc 2011

@angeela no tak uvidíme,na výběr kočárku je čas,ale bude to boj tedy 😀
@angeela napiš sípková,ona tě tam pustí 😉

sylvka
14. črc 2011

ježíš píšu jak mongol,asi bych měla jít uklízet 😝

andelka
14. črc 2011

@terioza1 no kdybych ho už měla, tak bych ho určitě využila 😵 šatičky a na promenádu 🙂 a fakt, ty dnešní kočárky, to je tak prťavé.

terioza1
14. črc 2011

@andelka jj jsou malinky, ale zase jsem cetla, ze miminko je v klidu, kdyz je stisneny, pac v brisku je taky stisneny... Takze kdyz place, zabalit ho do zavinovacky a prestane plakat... sestra to zkousela a fakt to pomohlo.. takze vecne mala yla jak larva 😀

merkuciooo
14. črc 2011

Ahojky...já jsem pro uzamčení.....jinak snad dneska manžela nebude bolet hlava a půjdem na to 🙂

andelka
14. črc 2011

@terioza1 jo, to Danymu pomáhalo taky, ale jak je mimču 5měsíců a nevejde se do korby a je třeba zrovna zima, tak je to blbý. Právě je potřeba větší korbička, aby se tam zavinovačka, deka nebo fusak vešly. 😉

yesu
14. črc 2011

Ahoj holky s přítelem sme se minulý měsíc taky začali snažit o mimčo, můžu se přidat? Já jsem dnes 7DC, takže se pomalu vrhnem na to🙂minulý měsíc to nevyšlo, tak uvidíme...vy už máte snad všechny vybraný kočárky, jak koukám?!🙂))

sipkova
autor
14. črc 2011

@yesu přidala jsem tě knám......do nové diskuze

jessulka
14. črc 2011

@sipkova prosím o vstup,díky

jessulka
14. črc 2011

Ahojky,jsem také pro uzamčení. Pustíte mne tam?

sipkova
autor
14. črc 2011

@jessulka už jsem tě pustíla, nejdříve to nějak něšlo 😢 ale už je to v pořádku

jessulka
15. črc 2011

@sipkova Děkuji 🙂

zamilovanadonej
19. črc 2011

Ahoj, můžu poprosit o vstup? Jsem taky snažilka 😀

janaj0
19. črc 2011

@zamilovanadonej domluv se s sipkova (je to zakladatelka diskuze)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru