Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

merkuciooo
6. črc 2011

Ahojky, ráda bych se k vám přidala, teďka jsem vysadila HA a s manželem chceme začít pracovat na prvním mimi, tak doufam, že tu najdu nějaké dobré rady ....

janaj0
6. črc 2011

@andelka taky plánuju dělat test po delším zpoždění, protože při malé jsem šla k Dr. při zpoždění 2 dny a co ta bylo? Nic jen narostlá sliznice a HCG 150, ale protože jsem věděla přesný den početí, tak jsem ani nepomyslela na to, že by to nebylo ok 😉

andelka
6. črc 2011

@merkuciooo přidej, vítej 🙂 ať jde všechno jako po másle

@janaj0 no právě. A čím míň na to člověk myslí, tím míň se stresuje. Já sice vím kdy mám MS dostat, minule jsem měla v kalendáři puntík, kdy si mám udělat test 😀 ale teď budu ráda, když si ani nevzpomenu, že jsem to měla dostat...pokud teda to vyjde. O čemž pochybuju, takže to ani neřeším. Byla by to velká haluz.

sylvka
6. črc 2011

ahojky,tam mladej odloženej k babičce,doma bordel,nechce se mi uklízet 😒 vyštvala jsem přítele pro kontryhelovej čaj a už srkam 😀 minule mi strašně pomohl 🙂 musím se přiznat,že já doufám že to vyjde co nejdřív a to proto že jdu 7,9 do práce,no tatínek si pozdě vzpomněl že by to druhé bylo fajn 😠

janaj0
6. črc 2011

@andelka no mě už urputná snaha přechází a pomalu to nechávám plynout 😉
@sylvka tak to máš fajn, budete mít s přítelem víc času sami pro sebe 🙂

sylvka
6. črc 2011

@janaj0 no spíš budu mít klid na to uklidit,vyžehlit,mrknu na nákej film...

janaj0
6. črc 2011

@sylvka taky dobré 😉

andelka
6. črc 2011

@janaj0 správný postoj 🙂

merkuciooo
6. črc 2011

Prijde mi, že jste vsichni tak zkusené...prijdu si hloupe, když obcas nevím, o čem se mluví, jako kontryhelovej čas ☹

merkuciooo
6. črc 2011

Já zatím měsív papkám kyselinu listovou...je to pro začátek dostatečné?

andelka
6. črc 2011

@merkuciooo to stačí 😉 kontryhelový čaj se pije spíš jako lék, na bolestivou MS nebo problémy s cyklem apod.
Já zapomínám i na tu😀

angeela
7. črc 2011

dobré ráno, holky..
jen hlásím, že jsem 1DC a mám megaopar.. pak vás dočtu..

janaj0
7. črc 2011

@merkuciooo zbytečné to určitě není 😉 , kyseli listová naponáhá správnému vývoji nervové soustavy plodu

janaj0
7. črc 2011

jinak dobré ráno

sylvka
7. črc 2011

@merkuciooo 😀 kontryhel.čaj jsem pila před martínkem,protože mi nedorůstala děl.sliznice a moc mi pomohl,tak jdu do toho zase 😀 😀 😀 vitamínky začnu brát po ms calibrum babyplan 🙂

jessulka
8. črc 2011

Ahoj snažilky, mohu se k vám přidat? Ráda bych se zeptala těch, co už první miminko mají, od kdy vám začalo být špatně od těhu? Zda jste měli nějaké bolesti v podbřišku, něbo nějaké stahy, tiky. Kdy vám začalo být zle od žaludku, nebo jste neměli chuť na jídlo. Jmenuji se Jessica, je mi 28 let a již týden se snažíme zasadit semínko. Včera jsem pravděpodobně měla ovulku, tak jsme na to hned vlítli. Jenže na testování je ještě moc brzy a já jsem napjatá jak kšandy 🙂

andelka
8. črc 2011

@jessulka ahojky, jasně 🙂
Já jsem první tušení měla 10 dní po ovulce, protože nepřišlo obligátní špinění a sem tam mě zapíchlo v podbřišku...pořád jsem si ale myslela, že MS přijde. 13 den jsem si udělalal test a bylo vymalováno. Vyloženě špatně od žaludku mi nebylo nikdy, jen asi mezi 8 a 10tt jsem někdy neměla na nic chuť, jedla jsem taková obyčejná nevýrazná jídla. Bolesti v podbřišku jsem taky cítila, jak se napínají nějaké ty děložní vazy nebo co, většinou na bocích jakoby, to je normální. Jinak mi celkem nic nebylo, kromě toho, že v půlce těhu mě chytly záda a na konci zase spodek, ale díky cvičení jsem to zvládla v pohodě. Jo a ulítávala jsem na zavařené červené řepě 😀

janaj0
8. črc 2011

@jessulka hlavně nehledej příznaky, protože ty najdeš vždycky 😉 . Pokud jsi měla ovulku včera, tak na testování máš minimálně 10dní čas. Jinak mě bylo špatně tak od 6tt a bolesti břicha jsem měla, ale tak jsem to mívala i před MS. Zpětně si vzpomínám, že jsem byla víc unavená - usla jsem i na noční a to se mi nestávalo

jessulka
8. črc 2011

@andelka @janaj0 Ahojky holky, mockrát vám děkuji za odpověď a za přijetí. Do testíku budu muset ještě vydržet, nebo počkám, zda se dostaví MS. Ale spoustu mých kamarádek to ještě jedenkrát dostaly a pak zjistily, že jsou těhotné. Já bych si to tak moc přála. Také jsem se hodně dočetla o nějaké kyselině listové Femibion 800. Mne v lékárně prodali Kyselinu listovou plus od Favea, je tam obsažena kyselina listová, Pyridoxin (vitamin B6) a Inulin, tak by mne zajímalo, zda beru správné vitamíny, či mám zakoupit ten Femibion 800.

meatfly24
8. črc 2011

@janaj0 :DDD to si vystihla priznaky najdes hocikedy 🙂)) teda ked chces najdes 🙂 a inak s tym testovanim to priroda velmi zle vymyslela ze treba az 2 tyzdne cakat pokial vyjde test... neviem ci to kazda je taka ale ja keby som mohla ta si robim kazdu hodinu test ci nahodou 🙂))
inak mozem sa k vam baby pridat? my sa snazime este len prvy mesiac - teda snazime nazvem to tak ze si cielene nedavame pozor... ale mrcha asi pride lebo pocity su uz predmenstruacne a skusali sme to asi az po ovulke... ale keby motyka vystrelila by som sa nepohnevala takze dufam ze nepride a ked pride tak na buduce uz nepride 🙂

jessulka
8. črc 2011

@meatfly24 Držím palečky, aby mrcha nepřišla 😉

meatfly24
8. črc 2011

@jessulka heh dakujem ... snad raz fakt nepride 🙂

janaj0
8. črc 2011

@jessulka stačí Ti i ta "obyčejná" a Femibion si nech až na těhotenství.
@meatfly24 ale ještě, že ty testy máme. Když mi mamka říkala, jak čekala měsíc až jí to doktor potvrdí těhotenství 😝 (když čekala mě - zlátá osmdesátá léta 😀 )

jessulka
8. črc 2011

@janaj0 Tak to mi spadl kámen ze srdce, děkuji za vysvětlení 🙂

janaj0
8. črc 2011

@jessulka myslím, že v tom Femibionu jsou nějaké vitaníny na víc. Ale moc to neřeš spíš si užívej snažení 😉 , vím že se mi to lehce říká, ale sama jsem si to teď musela připomenout,abych nebláznila 😉

jessulka
8. črc 2011

@janaj0 No mne už z toho celkem hrabe. Snažím se na to nemyslet, dávám si pozor, abych nezapomněla brát listovku, pít kontryhel, nedávala si horký koupele 🙂

janaj0
8. črc 2011

@jessulka tím si asi projde každá, ještě nezapomeň na nohy nahoru po milování 😉 . Nám malá vyšla na poprvé a teď se musíme taky víc snažit, ale pomalu se od toho odpoutávám, ale taky na to myslím, to bych lhala, že nikdy

jessulka
8. črc 2011

@janaj0 Nohy už jsem začla také praktikovat 😉
A jak je to s milováním každý den? Mne jak už z toho hrabe a blížila se mi ovulka, tak jsme sexovali prakticky každý den. Ale vyčetla jsem, že se doporučuje obden, aby spermijky dozrály. Je možné otěhotnění i při každodenním styku?

janaj0
8. črc 2011

@jessulka to víš, že je. Je pravda, že se doporučuje sex ob den - to abys neprošvihla ovulku a i ty spermije, ale u každého muže to může být jinak. My jsme počali malou - odpoledne sex, druhý den odpoledne sex a večer zas a podle UZ malá vznikla následující den 😉

jessulka
8. črc 2011

@janaj0 Tak to jsi mne uklidnila. To mám radůstku, ani nevíš jakou. Tak to na to ještě radši vlítnem dneska znova, když včera byla ovulka. Aby jsme si to posychrovali.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru