Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

smudlinka10
14. črc 2011

šla bych spát ☹ ale rozmražuju mrazák a budu čistit ledničku, tak nemůžu ☹

sylvka
14. črc 2011

@amj my taky DM,protože měl v 2,5letech 18kg y všechny my byly malé 🙂 ale to byl už balík tak na 3 týdny...fuj,ještě že už je bez 🙂

terioza1
14. črc 2011

Tak pleny bych mela spocitany... dekuji za rady... Ted jenom do toho prijit.. 😀 Ale cejtim ovu, i kdyz je dnes 12DC

amj
14. črc 2011

@smudlinka10 jeee, skoč i k nám, já to mam v plánu už od pondělí a vůbec se mi do toho nechce

sylvka
14. črc 2011

@smudlinka10 vyprdni se na mrazák 🙂

sylvka
14. črc 2011

@terioza1 tak šup na to!

terioza1
14. črc 2011

@smudlinka10 presne, vyprdni se na mrazak a kecej tady s nami. Vem si priklad ze me, musim vytrit a tak a kaslu dneska na to... Kazdej den vysavam jak debil kvuli kockam.... vecer je to stejny, jako bych to nikdy nevysala. uz jsem z toho hotova 😀

amj
14. črc 2011

@sylvka jejda, to je pěknej pořízek 😀 to my máme ve 4,5 letech 😎 ale já mam holčičku

terioza1
14. črc 2011

@sylvka poslala jsem kamosku pro ovu testy... dorazi, udelam a sup na to... Vcera jsme soulozili, tak snad se to udrzi a neumrou... kdyby ovu byla driv... nejak bez toho clostilu to nemam vychytany..

smudlinka10
14. črc 2011

no jenže musím využít toho, že ještě není doma nákup, protože pak to zase měsíc nebudu moc udělat... 😖

janaj0
14. črc 2011

@terioza1 tak pokud plně kojíš - ušetříš hodně, látkovkama - to ti asi víc řekne Andelka, s těma plínama je to dost těžký málá snese jen pemprsky a z tesca, ale nejbližší tesco je 40 km daleko, u malého mimča počítej 8-10 plen za den
@sylvka to já zase sekáčky ráda 😉
Jinak teď byli rodiče v Polsku a měli tam kočárek na způsob Roan marita, za 7500,- včetně vajíčka a slunečníčku a krásné barevné kombinace

charlie1
14. črc 2011

Holky - jsme tu všechny??? Když by někdo chyběl, tak dejte vědět, jestli budete chtít, večer vytvořím soukr. diskuzi, ted už mažu a přijdu až večír.

sipkova, berticka, janaj0, smudlinka10, najemnici, andelka, tedynka, merkuciooo, Terioza1, Sylvka,gagulka,jessulnka, spartykaty, Kačka026, tygrous,amj

terioza1
14. črc 2011

@janaj0 mrkni, tady je taky za tu samou cenu http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=325...

sylvka
14. črc 2011

@janaj0 to je krásná cena 🙂
@terioza1 držím palce,my na to taky dneska hupsnem 🤐 😵
@amj no těď má těch 20 a cca.107cm 😀 jo je to kus chlapa,ale my jsme s tatínkem taky oba pěkní.
děvčata jdu,vzbudil se pan nejkrásnější....odpo čauky 😎

smudlinka10
14. črc 2011

holky kdo měřil před prvním těhu a zapisoval do fertilityfriend?

janaj0
14. črc 2011

@terioza1 jo to jo, ale bez autosedačky, která pasuje na podvozek. Jinak roan je krásný, mi nakonec šli do jiného a jsme spokojený taky

andelka
14. črc 2011

@terioza1 nás stál Dany cca 3000 měsíčně. Někdy teda celý rodičák, ale to bylo když se sešlo víc věcí najednou (nosítko s fotkama v jeden měsíc a pod.), ne běžné výdaje.
Já jsem čekatelka, testuju zítra.
Jinka já látkuju od Danyho asi 8týdnů a teď dávám papírovky (DM) jen na noc nebo když jdem na dýl ven. Nadoma i kratší procházky furt látka. Nové oblečení kupuju spíš v Tescu ve slevě, hodně mám z MMB a sekáčů, nebo i půjčené. Kočárek jsme měli z druhé ruky za 2 500Kč, hodně věcí půjčených, hodně z druhé ruky, příkrmy střídám kupované a vařené podle potřeby.
Kolik ušetřím za látkovky nevím, nikdy jsme to moc nepočítala, ono mi o to ani nejde. Dělám to spíš proto, že nemám doma místo na ukládání balíků z akcí a nesnáším chození s košem plným plín, a nemusím tolik řešit kde jsou v akci. Občas je využiju, na Pampersky, koupím jeden balík a hotovo. Jinak kupuju v DM, hodím 25% slevu z kuponové knížky a mám na dva až tři měsíce vystarané. Pere za mně pračka, pověšené je to za chvíli a teď už používáme takové plíny, co se nežehlí. Na vaječinu byly látkovky super, všechny papírovky protíkaly, malý byl posraný až na zádech, oblečení taky, kdežto u látkovek se zamazaly maximálně svrchňáčky, ty se přepraly a hotovo.

spartykaty
14. črc 2011

Ahoj holky, konečně jsem se na chvilku utrhla od práce a koukám, že se to tu docela rozjelo 🙂
@terioza1 tenhle kočárek je pěknej a maj i docela pěkný barevný kombinace

janaj0
14. črc 2011

tak já se loučím, poklad už lumpačí 😉

amj
14. črc 2011

@sylvka jo tak to je pěknej velkej na ten věk!!!

terioza1
14. črc 2011

@sylvka tak at to vyjde, ty vlastne odjizdis na tu chatu nebo kam vid, zitra.. ?

@janaj0 coz to je pravda, ze je bez autosedacky, ja mam tenhle( docela nepraktickej), ale podle me by mel bejt kocarek i "modni" doplnek maminky... mrkni http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-...
akorat mam bilej podvozek a rukojet.. jinak me se moc ty moderni kocaky nelibi, ale neda se svitit, do auta neco dat musim.... takze se bude kupovat asi i jinej...

andelka
14. črc 2011

@terioza1 ten je krásnej 😵 moje srdce historika zaplesalo 🙂

terioza1
14. črc 2011

@andelka no, je naaadhernej.... mam ho uz nejakje roku nasich, segra v nem vozila malou... kdyby to byl kluk u me, asi bych ho prestrikala na tyrkysovou a ten saten uvnitr bych nechala predelat taky na tyrkysovou... je to nadhera... fakt... A pak mam doma jeste takovej ten.. no jak se v nem vozily nase babicky.. ten protenej hlubokej, jenze ten do auta taky nestrcim.. ja budu pani maminka kocarkova.. 😀 Kazdej den jinaj kocarek 😀

andelka
14. črc 2011

@terioza1 tak to závidím. Tyrkysovou miluju 🙂 a kde jste k těm kočárkům přišli?

amj
14. črc 2011

@terioza1 krásnej. taky bych takovej brala. ale ty peníze 🤐

terioza1
14. črc 2011

@andelka no ona tyhle kocarky a jeste ruzny dela jedna pani u Chomutova v Jirkove. Ale stranky na ni nemuzu najit. Dela prave i kocarky levnejsi nez jsou tyhle z Nostalgie, sice nemaj takovy vychytavky, ale nevadi. Dela je na prani, na zakazku. Takze segra si tenkat rekla a udelala ji to. Segra mela na kluka proutenej cervenej se vselijakejma proutenejma sragorkama 🙂 A byl taky krasnej... Ale zluta je zluta... A tyrkysova... krasa. Ta pani dela i jako pro vetsi deti, kocarky na sezeni, daj se teda i polozit, aby mimco spalo, ale neni to hlubokej, nevim, jak se temhle kocarkum rika. No proste kdyz uz dite sedi atd... A je taky proutenej...Kraaasa.. me se proste moc ty moderni nelibej, i kdyz jsou prakticky...

terioza1
14. črc 2011

@amj coz to jo, no.. Proto jsem si tenkrat rekla, ze ho chci schovat a nechci, aby mi nasi kupovali novej... je uplne jak novej, ten co mam... a hlavne to je od segra, takze v rodine.. Ja bych asi kocarek od nekoho ciziho nechtela, samozrejmne by zalezelo na financich a pomoci ostatnich, ale nevim no.... Ta pani v Jirkove jich ma spoustu a levnejsi, treba za 15.000ne

andelka
14. črc 2011

@terioza1 sporťák do lehu 😉
Je fakt krásný, akorát ta cena, no - a kolečka a podvozek - já byla vděčná za nafukovací a super houpání 😅

sylvka
14. črc 2011

holky ukecaný,dítko u babky tak jsem tady 😉
@terioza1 kočárek pěkný,ale ke mě by se nehodil 🤐 já ty sepraný tepláky,firemní tričko a tenhle kočár 😀 😀 roany se mi líběj moc,jak jsem psala v albu,na druhý bych ráda klasickej hlubokej a pak golfky 😉

terioza1
14. črc 2011

@andelka prave ze tenhle se houpe jako ty stary kocarky, neni vubec tvrdej, dokonce ma ty pasky na houpani... je to super... ale nemuzes s tim do terenu, to je pravda.. je to do mesta na paradu.. Jak rikam, podle me by mel bejt i kocarek jako modni doplnek ty zensky.... Prece jenom se s tim ukazujes rok, nekdy i vic kazdej den...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru