Snažilky od ledna 2011

smudlinka10
4. říj 2010

Ahojky,
najde se někdo kdo se začíná snažit od Nového roku nebo i o chvilku dřív?

cincinnati
4. říj 2010

Ahoj, ty už se snažíš nebo teprve začneš?

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@cincinnati ahojky, teď tomu necháváme volný průběh ale od prosince už ofiko snažení

cincinnati
5. říj 2010

@smudlinka10 Když si vzpomenu, jak jsme tomu my od prosince 2008 nechávali volný průběh a od března 2009 se začali skutečně snažit a dodnes se snažíme .....

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@cincinnati no taky se bojím, že to nepůjde tak jak si přejeme... ale doufáme

ange_de_la_morte
5. říj 2010

Ahojky 🙂 tak my tomu necháváme volný průběh, času je zatím dost a zatím si užíváme svoobody na cestách 😉

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@ange_de_la_morte tak my máme v dubnu svatbu a šaty už se šijí tak se potřebuji do nich vlézt 😀 ale hlavně musíme dodělat rekonstrukci

ange_de_la_morte
5. říj 2010

smudlinka10 my sme se chtěli brát v červenci ale o rok jsme to odložili kvůli financím, máme trošku velkolepé plány takže se musí našetřit a nové auto a teď mělo přednost. Na druhou stranu těhotné maminky ve svatebních šatech vypadají kouzelně 🙂

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@ange_de_la_morte my budeme mít malou svatbu, spíš takovou rodinnou oslavu, už bych chtěla mít prcka klidně i na svatbě v bříšku ale to asi nebude

ange_de_la_morte
5. říj 2010

@smudlinka10 tak třeba to vyjde 🙂 🙂 , my vedem s přítelem takový poutnický život - koně, šerm, napoleonika , a chceme svatbu přesně tak jak jsme se seznámili, je to trošku nákladnější ale je to náš sen

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@ange_de_la_morte sny se mají plnit 😉 jak dlouho jsi s přítelem?

ange_de_la_morte
5. říj 2010

@smudlinka10 Taky si myslím. Jsme 2 a půl roku, z toho rok a půl spolu žijeme takže to máme už sehrané a otestované 🙂 A ty a tvůj přítel ?

wieruss
5. říj 2010

ahojte 🙂 mi sa v decembri konecne stahujeme do vlastneho, potom nieco prerobit na byte a po novom roku by sme uz aj mi pomalicky chceli 🙂

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@ange_de_la_morte my spolu v únoru budeme 5 let z toho 4 roky spolu bydlíme 🙂

ange_de_la_morte
5. říj 2010

@wieruss Ahojky 🙂 tak budu držet palečky ať všechno klapne jak má. My sme si se stěhováním a přestavbama loni docela zkusili, stěhování nechcu nějakou dobu vidět 🙂

ange_de_la_morte
5. říj 2010

@smudlinka10 to je už docela dlouho 🙂 my sme spolu várayně kratší dobu ale vyhledem ke koníčkům a zálibám je zážitků nespočet. A kde se budete brát, na radnici nebo v kostele ?

cincinnati
5. říj 2010

To my už jsme vším, z toho co píšete, prošli. Svatbu, vysněnou svatební cestu do USA? pořídili auto, koupili nový byt a teď už jen čekáme a čekáme, až se zadaří mimi .... S manželem jsem spolu už 12 let .. (Je mi 29 let). 🙂

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@ange_de_la_morte budeme se brát u nás v obřadní místnosti, nechceme takové to divadélko ale jde nám hlavně o pořádnou pařbu 😀

wieruss
5. říj 2010

@ange_de_la_morte dakujem, uz ma celkom zeru mrle tam kde sme teraz , vsetko mi zacina vadit, uz nech sme vo svojom a mozem si to zariadit ako "domov" 😀 lebo teraz v podnajme nemozeme ani vymalovat 😠
a citam, ze vy planujete svadbu ? mi uz to mame za sebou 😵 a tiez to bola pekna paaaaarty 😀

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@wieruss heeej ty ses mi vůbec neukázala 😅 vítej 😵

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@cincinnati já tady budu zase junior, mě je 19 😀

wieruss
5. říj 2010

@cincinnati a vy sa uz dlhsie snazite ?

wieruss
5. říj 2010

@smudlinka10 dakujeem 😀 , tak ja budem asi niekde v strede Vas ... ja mam 24

smudlinka10
autor
5. říj 2010

holky, nepůjdeme se pak někam zamknout? Nechci čumílky

wieruss
5. říj 2010

@smudlinka10 zamknut ? to ako ? 😲

smudlinka10
autor
5. říj 2010

@wieruss jako, že si uděláme soukromou diskuzi 😉

wieruss
5. říj 2010

@smudlinka10 jaaaaaaaaj 😅 trochen trapas ... ja som neni proti 😀

cincinnati
5. říj 2010

wieruss@ My se snažíme od března minulého roku, takže cca 1,5 roku. Ale už chodíme do Gennetu na první testy. Zatím všechny testy vychází dobře, cyklus mám 28 dní, 15.den vždy ovulaci, vše funguje, jak má, tak nevím, kde je zakopaný pes. Asi to bude endometrióza, říkal to lidové léčitel a taky gynekoložka se k tomu přiklání podle ultrazvuku. Výsledek se dozvím tento pátek. ...

wieruss
5. říj 2010

@cincinnati jaaaaj , tak drzim palec nech Vam pekne vsetko vyjde a je tam len nejaky mensi problem 😉
inak baby odkial ste ?

ange_de_la_morte
5. říj 2010

@cincinnati Je pěkné si splnit sny 🙂 tak ještě ať se zadaří mimčo 🙂

@wieruss My bydlime v podnájmu, máme najaté podkroví rodiného baráku se zahradou, krásné 3+1, domácí jsou super, mohli jsme si udělat jakékoliv úpravy jsme chtěli, nevadilo jim vůbec nic, takže sme spokojení. Svatba by měla být v červenci 2012, původně sme chtěli sice o rok dříve ale peníze asi nebudou

@smudlinka10 Tak pařbu tu budem mít tež perfektní, přítel patří k jíznímu vojsku rakouského císaře za doby napoleona takže přijede v doprovodu celého svého pluku 12 hulánů a husarů a nesmí chybět ani naši kamarádi šermíři takže už teď se bojím o játra ( pokud nebudu teda s bříškem 🙂 )

smudlinka10
autor
5. říj 2010

tak šup tam https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup... kdo bude chtít za náma tak napíše 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru