Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

asaka
10. lis 2011

ahoj holky, ja se mozna taky pridam.. pojedeme na novo, po dlouhe dobe se nam zadarilo ale nedopadlo to :( jeste ale nevim, jestli do te doby k dalsimu snazeni "dozraju"..
vsem moc drzim palce at se zadari co nejdriv! Protoze to dlouhe cekani je pak na pytel..

kvetinkaaaa
autor
10. lis 2011

@asaka ahoj,čím víc tím líp 😀

kvetinkaaaa
autor
10. lis 2011

Holky dneska jsem byla na gyndě a pan doktor se mi díval na vaječníky ptala jsem se ho na ovulaci totiž a našli jsem tam v každém vaječníku 1 krásný folikul o vel. 19 - 20 mm plus spoustu malých. No tak už asi vím kdy mám ovulaci a ještě k tomu mě bolí vaječníky,takže ted už vím kdy to asi příště proběhne 🙂

hanulkavelunka
10. lis 2011

@kvetinkaaaa ahooj tak to je super, já kvůli rodiinému nálezu musím chodit na utz každého půl roku, maminky prodělala rakovinu ale zvítězila je úplně zdravá měla to jenom malililililililinko stihli to včas a její sestra taky a obě zdravé tak proto chodím každého půl roku jen na utz a ted bych se měla opět objednat a dnes jsem 6dc tak bych chtěla na úterý nebo čtvrtek objednat a chtěla bych se dr zeptat jestli tam taky něco mám nebo jak to tam mám tak uvidíme. Adrianka mi spinká od 17 hod takže do 23 hod máme o zábavu postaráno 🙂

leni5
10. lis 2011

Ahoj holky,
@kvetinkaaaa super výsledek 😉 . Utz mi doktor dělává, ale tohle nikdy nezkoumal 🙂.
@hanulkavelunka To je mi líto s maminkou, hlavně, že to dobře dopadlo 🙂. A tu dnešní zábavu do 23hod, Ti teda nezávidim 😀 , já jsem ráda, že spí a má člověk chvíli klid 😎 .

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

@hanulkavelunka
@leni5 Moc Vám děkuju holky,chtěla jsem vědět,jaky je to výsledek,když to sem napíšu,a vidím že dobrý,nikdy jsem se tak nepozorovala a jsem hrozný stresař. To mám radost,příští měsíc bych taky chtěla vědět jak to vypadá abych věděla kdy to přijde přesně 🙂 S tou maminkou je mi to taky líto,velmi dobré je že to zachytili včas a je vše v pořádku. A u tebe je taky fajn že tě hlídají,já bych tam měla strach jít 😖 Leni5,mě to taky nikdy nezkoumal ale ptala jsem se ho na to a zrovna nečekaně mi to ukázal 😀 moc mě tím potěšil 😅

asaka
11. lis 2011

@kvetinkaaaa to je paradni nalez 🙂 neni mozna zbytecne cekat az do ledna? ;)
ja loni taky chtela pockat, dokonce ne na leden ale az na unor, mela jsem totiz pocit ze oehotnim hned jako v prvnim tehotenstvi.. jenze, v unoru na me skocil silenej zanet, takze snazeni nebylo, pak jsem mela problemy se spinenim po sexu, takze me dr zase hnal na onkogynekologii jestli zas neco nemam na cipku.. takze nervy... tak jsem si rikala ze ja pitomec jsou to odkladala, mesic sem mesic tam, ve finale se zadarilo za 10m a v 6tt byl konec :(

terrik
11. lis 2011

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala.Taky se začneme snažit o mimčo asi v lednu, pokud to vydržím a nezačnem už v prosinci 😀
Jinak asi jako @kvetinkaaaa mám za sebou jeden nevydařený pokus, miminko s VVV, byl to 18tt. Tak teď máme právě období, kdy se dávám do kupy..
Já užívám ten femibion 800 pro jistotu, aby se to příště už neopakovalo, ale jinak si myslím, že je asi jedno jaké vitamíny pro těhotný se užívaji, hlavní je, aby tam byla ta kyselin alistová.
Kvetinko můžu se Tě ještě zeptat,jestli Ti dělali i revizi?

asaka
11. lis 2011

@terrik ahoj, teda 18tt, to muselo byt hodne tezky :( tak to moc drzim palce at je druhe tehotenstvi bez problemu!

terrik
11. lis 2011

@asaka Děkuji. Doufám, že příště už to bude vše v pořádku 🙂 A hlavně, snad se brzy zadaří 😅

asaka
11. lis 2011

@terrik no to mi povidej.. ja teda ted prisla o miminko uz v 6tt, ale po temer roce snazeni.. tak taky doufam ze to pujde rychleji a bez problemu 😅 😒

hanulkavelunka
11. lis 2011

Ahoj
Terrik vítej mezi náma a taky ti přeji co nejdřív úspěšné těhu
Taky pořád přemýšlím jestli se snažit hned, nebo čekat na první MS po vysazení HA, a až od ledna začít, na jednu stranu si říkám necháme to náhodě a uvidíme, stejně musím ještě zhubnout mám hodně velkou nadváhu a nechci být zase jak vorvaň a na druhou stranu si říkám an co čekat, manžela mám doma jen dva víkendy v měsíci tak kdo ví jak to bude vycházet.
Včera se mi Adrianka vzbudila v 9 a do 23:20 jsme sledovaly krtečka já usnula dřív než ona ale vzbudila mě znělka jak to končilo tak jsmem šly spát o půl 12 a spaly do 9 za chvílli jedu na nákup a je víkend tak vám ho přeji hezký a slunečný i když už je kosa pa pa

terrik
11. lis 2011

@asaka Budeme si držet pěsti, aby se rychle podařilo. Já se trošičku i uklidňuju, jak se všude píše, že po revizi je jako pohnojeno, že by to mohlo jít třeba i líp 🙂 A hodně holek psalo, že se jim pak podařilo otěhotnět třeba už na první šup! Tak uvidíme...
@hanulkavelunka nečekala bych na ms a nechala to náhodě 🙂

asaka
11. lis 2011

@terrik no kez by to tak bylo, ja bych byla i spokojena kdyby se to povedlo do pul roku.. ale samozrejme cim driv tim lip

asaka
11. lis 2011

momentálně mi přijde uplně nedostižný mít miminko... :(

terrik
11. lis 2011

@asaka neboj se, i když teď nám to přijde neskutečný, že jednou budeme těhulky, tak se dočkáme! A hlavně, když se to povedlo jednou, povede se to i podruhé, musí! 😉 Jak je to dlouho, co vám to nedopadlo, jestli nevadí, že se ptám?

asaka
11. lis 2011

@terrik no je to uplne cerstvy.. tenhle tyden.. takze biochemicky tehotna jeste jsem.. hcg stale v sobe mam.. ted cekam na menstruaci, snad se brzy spusti..
a kdy se to stalo tobe?

terrik
11. lis 2011

@asaka Tak to jsi asi nemusela na revizi viď? A to úplně chápu, že se ještě moc necítíš..Ale zase bude dobře 🙂 U mě to jsou 3 měsíce, teď už jsem myslím docela v pohodě,ale začátky byly krušný 😖 Původně jsem chtěla čekat na snažení až do února,ale postupně to zkracuju 😀 Ještě počkám další Ms v prosinci a pak se uvidí, buď Vánoce nebo leden.

asaka
11. lis 2011

@terrik dr rikal ze revize nebude nutna, ze se pocka na ms, tak snad to tak opravdu bude. Mam uz za sebou nekolik gyn operaci, tak bych nerada mela na konte dalsi... byla by to holt dalsi komplikace

terrik
11. lis 2011

@asaka no tak to je dobře, je to lepší bez zbytečného zásahu. A dostala jsi něco na vyvolání nebo čekáš na přirozenou ms?
Držím palce, ať je všechno v pořádku!

asaka
11. lis 2011

@terrik zatim cekam bez niceho. V pondeli zavolam dr jak dlouho mam vlastne cekat a kdy uz by se to melo resit.

terrik
11. lis 2011

@asaka Tak to jóo kočko, tak držím všechny pěstičky 😉

asaka
11. lis 2011

@terrik dik!

leni5
11. lis 2011

Ahoj holky,
@terrik ja mela to samé v prvním těhotenství, taky VVV v 18tydnu. A teď už mám 16ti měsíční holčičku. Podruhý jsme začli po půl roce od ukončení (ja se na to driv necítila) a otěhotněla sem ani nevim jak 😀 . Tak nebojte holky, ono to taky přijde a bude to v pořádku. 😉

terrik
11. lis 2011

@leni5 ahoj Leni děkuju, to jsi mě uklidnila 🙂 přece jenom, ten červíček nejistoty trošku hlodá, ale to asi víš. Takže od ledna máte v plánu sourozence jo? 😎

terrik
11. lis 2011

@leni5 Můžu se Tě ještě zeptat - měla jsi potom nějakou speciální lékařskou péči popř.rizikový těhotenství, nebo to doktoři nijak moc nehrotili?

leni5
11. lis 2011

@terrik jojo, od ledna či od února to necháme náhodě 🙂. Mám hodnýho gynekolaga, ten mi nabízel, že můžu zůstat doma od té doby, co budu chtít. Byla jsem doma poslední 3 měsíce, předtím jsem chtěla chodit do práce, abych se zabavila a nemyslela moc na to, co by se všechno mohlo stát... Vyloženě na rizikovém jsem nebyla, ale dával na mě víc pozor.

terrik
11. lis 2011

@leni5 taktéž to budeme nechávat náhodě a uvídíme no. Minulý cyklus jsem jen tak ze srandy zkoušela ovulační testy a měření teploty (ale to ne pravidelně), abych se uklidnila, že je vše v pořádku a ovulace se mi ukázala i podle teplot, tak jsem klidnější,že normálně vše funguje jak má ,ale teď už na to prdím 😅
Mám taky hodnou doktroku, tak jsem zvědavá, co se mnou pak vymyslí..

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

@terrik asi jo,vím že mě uspali po porodu a říkali že mě budou čistit,tak jestli se tomu říká jinak,jakože revize tak jo 🙂 No právě u mě je to taky čerstvé,a copak se stalo s miminkem,jestli se můžu zeptat? No já si říkám že počkám na jednu menstruaci a prdím na to a vlítnem na to 😀 protože přítel pak odjíždí na nový rok pryč a nevím kdy se vrátí. No ted v neděli si mkoupím taky ten femibion 800 doktor říkal že je dobrý,nejlepší na trhu,tak uvidíme 🙂 pan doktor mi i zakázal se milovat až do první MS ale my už jsme se milovali,ale dáváme si pozor 😵 příští měsíc se chci taky nechat znovi na UZ vyšetřit jak vypadají vajíčka,jestli tam jsou či ne 🙂

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

@asaka musím vydržet aspon do první MS,jinak bych na to vlítla hned 🙂