Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

jiiita11
14. lis 2011

@janinacel jooo, tak to mame stejne, ja se bojim, ze to nepujde, pritel mi porad rika, ze on se ale citi🙂))) tak uvidime🙂)

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

@janinacel Aohj,obdivuju vás že jste přestali kouřit,já jsem taky hned přestala ale bohužel jak jsem zjistila že jsem těhotná a prý to není dobré hned tak z razu. Přítel kouří pořád a neodnaučím ho to,tak jsem ho donutila jíst vitamín E 🙂 Já beru femibion a piju kontryhelový čaj tak uvidím.

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

@pospes mě ted právě bolely oba vaječníky,v obou mi rostly folikuly,krásně šly vidět na UZ. Ptám se protože bych to chtěla poznat i příště 🙂

martinakl
14. lis 2011

@asaka Nene, jedno bylo ve vejcovodu, jedno v deloze. O to to nebezbecnejsi, protoze ze zacatku to vypadalo, ze jsem normalne tehotna. Doktor videl v deloze gestacni vacek. Byla jsem doma, protoze jsem krvacela. A na jedny prohlidce mi dr rekl, ze jsem potratila, protoze vacek uz tam neni a taky ze vidi neco na vejcovodu. Tak jsme upalovali do nemocnice, kde to na lepsim UZ potvrdili a druhy den jsem sla na laparku a revizi delohy...

martinakl
14. lis 2011

@kvetinkaaaa Ahoj. Ja taky prestala, az kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna. Ze zacatku jsem teda kourila 2-3 denne slimek, tech uplne lehouckych, co nemaji skoro zadny nikotin ani dehet a tak. Ale stejne jsem mela vycitky. No a jak jsem potratila, tak jsem si koupila krabicku lehkych viceroy.. Ted snazim kourit jen ty slaboucky opet.. Ale uplne prestat ted asi nedokazu. Jsem hroznej srab :( Navic, jak jsou slaby, tak mam pocit, ze to ani skodit nemuze, ale to je asi blbost, nevim... Kazdopadne aspon, az budu znmova tehu, dokazu bez problemu prestat hned a uplne. Ve srovnani s tim, co jsem kourila driv, je to opravdu skoro nic. Navic to mam podobne jako ty, manzel kouri tvrdy a krabicku denne, takze je to fakt tezky.

martinakl
14. lis 2011

A co se tyce priprav, tak ja akorat bastim listovku... Taky bych se rada do konce roku dostala na vahu jako pred tehu, bylo to jen o 3 kg vic, ale nejak se me ty kila nechteji pustit 🙂

asaka
14. lis 2011

@martinakl aha, no to variantu jsem nepsala protoze je malo casta.. to je teda neskutecna smula :( to musis mit ted vybrano dopredu a uz bude dobre 🙂

monny89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

@martinakl no právě,přítel taky vykouří krabičku a víc,takže aspoň ty vitamíny at jí 🙂 Já už nezačnu kouřit ,jsem za to ráda ale přibírám nechutně,fuj aji se za sebe stydím,budu se za chvilku kutálet 🙂

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

Holky a chci se ještě zeptat jak často jste se milovali,když jste věděli že budete mít ovulku a nechtěli jste nic propásnout. Ptám se protože jsem četla že se má obden,ale mám strach abych to nepropásla.

lollia
14. lis 2011

Ahoj všem, ráda bych se k vám přidala ... Nicméně vzhledem k tomu, že už mám trošku "profláklý nick" bych radši jistá témata probírala až v soukromé diskuzi 🙂. Neplánujete přesun?.

martinakl
14. lis 2011

@asaka hm.. to jsem si myslela taky uz po mimodeloznim, ze mame smulu vybrano.. a ono ne. ale tak tentokrat snad uz jo 🙂
@kvetinkaaaa Presne.. Kdybych kourila jako driv, tak urcite zhubnu nebo aspon nepriberu 🙂 Ale stoji to za to..
Ja jsem na sobe ovulaci driv nepozorovala a ani testy jsem si nedelala, proste jsme na to "hupli", kdyz jsme meli chut a vyslo to napoprve, tak jsme se asi trefili 🙂

martinakl
14. lis 2011

@lollia Co to znamena "proflakly" nick? 🙂

lollia
14. lis 2011

@martinakl no, že v mém soukromí je ten nick mým známým známý 😉 . A jsou určité věci, o kterých nikdo neví a psát je veřejně nechci 😉 .

asaka
14. lis 2011

@lollia ja bych urcite byla pro presun do soukrome skupiny..

jiiita11
14. lis 2011

souhlasim 🙂

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

taky souhlasím a jak to udělat? 🙂

jiiita11
14. lis 2011

tak to netusim🙂)) co myslis lollia?🙂

lollia
14. lis 2011

Hmm, já ji nikdy nezakládala, ale určitě to nebude nic těžkého. Mrknu na to 😉

jiiita11
14. lis 2011

@lollia super, jestli se kvuli tomu treba nepise admin?

leni5
14. lis 2011

Ahoj holky,
jsem taky pro přesun do soukromé skupiny.
Jinak beru akorát kyselinu listovou, manžel zatim nic.

lollia
14. lis 2011

Tak je to velmi jednoduché, mám ji tedy založit 🙂? Když jsem se sem teprve "vetřela" 🙂?

jiiita11
14. lis 2011

@lollia ja jsem pro🙂

leni5
14. lis 2011

@lollia založ 😉

lollia
14. lis 2011

Holky, zkuste mrknout, soukromá diskuze Snažilky od ledna 2012 .... automaticky jsem pozvala nicky z posledních tří stran ...

martinakl
14. lis 2011

Ja nevidim duvod, proc soukromou skupinu, ale poridim se vetsine 🙂

lollia
14. lis 2011

@martinakl já po zkušenostech, kdy mě pár lidí identifikovalo na beremese a pak dokonce info použili už never more o citlivých tématech. Btw modelový případ: jedna známá napsala příspěvek, který vyroloval jako první při vstupu na MK (byl právě nový) a v diskuzi sdělovala, že před minutou zjistila, že je těhotná. Věděla jsem to tedy daleko dřív, než její partner a rodina a dalo mi velkou práci se přetvařovat, že nic nevím. Protože vím, že kdybych se přiznala, byla by straaašně zklamaná a naštvaná 😉 .

martinakl
14. lis 2011

@lollia To pak jo 🙂

lollia
14. lis 2011

Proto už tu radši ani nemám fotku a alba. Nikdy totiž nevíme, kdo za našeho okolí nás čte. A třeba i pravidelně ☹ .

asaka
14. lis 2011

@lollia nápodobně.. taky par kamaradek melo problem.. pomlouvani pribuznych na konovi a ty si to precetli a pak z toho rodinny rozvrat.. atd