Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

hanulkavelunka
11. lis 2011

@terrik no terri jenže já ještě nejsem rozhodnutá jestli to miminko chci hned pořád ve mě hlodá červíček, malá je hrozný rošták takový čertík, co ráno otevře očička a vyleze z postele tak se nezastaví ani na chviličku a nezavře pusinku ani na minutu je to hrozná ženská ukecaná a má tolik práce přes den 🙂 až ji všichni obdivují a kdyby to doho ted přišlo miminko, jsem hrozně váhavá taky ve znamení vah, taky bych nechtěla rodit v roce 2013 jsem trošku pověrčivá, dnes mi mamka řekla a to ona netuší že jsem vysadila HA tak mi řekla at nad druhým ani nepřemýšlím prý až půjde do školy tak jako rozhodnout se musím já ale v tomhle mi mamka dala brouka do hlavy, další věc nechci mít doma prvnáčka druhé dítko do školky a já do práce když manžel jezdí do zahraničí
HOLKY JÁ SE Z TOHO ZBLÁZNÍM VYSAZENÉ MÁM ALE NECHÁM TO ASI NA LÉTO

asaka
11. lis 2011

@kvetinkaaaa tys ted taky mela zamlkle tehotenstvi?

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

Nee,zjistili malé vývojovou vadu ve 22 tt. byla neslučitelná se životem,chyběla ji kost bércová a stehenní byla o moc kratší než na te zdravé nožce,bylo to bolestivé rozhodnutí ale nedalo se jinak ☹ Pak se celý život dívat na to jak by trpěla. 😢

asaka
11. lis 2011

@kvetinkaaaa kveti :( to me mrzi :( to muselo byt hodne tezky :( jak je to dlouho jestli se muzu zeptat?

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

@asaka jsou to 3 týdny a 4 dny,pamatuju si to uplně přesně. Tak právě proto chci počkat na první menstruaci,doktor mi říkal že děloha je už čistá a sliznice začíná růst,tak počkám tu jednu MS a pak to zkusíme,to bude asi nejlepší lék na bolest,další těhotenství i sám dr to řekl,což mě moc potěšil že ví asi jaké to je že čekat 3 měsíce nemá cenu že stačí 2. Byla bych ráda kdyby se zadařilo hned na poprvé.

asaka
11. lis 2011

@kvetinkaaaa kaveti, tak to ti strasne moc drzim palce a mas muj obdiv ze mas chut do dalsiho snazeni a zes to zvladla dobre, je to tezka zivotni zkouska.... tehdy se zadarilo po jake dobe?

kvetinkaaaa
autor
11. lis 2011

@asaka tehdy to bylo omylem 🙂 v únoru jsem vysadila prášky nebo přestala brát prášky a v květnu jsem nějak otěhotněla ani nevím jak 🙂 takže sama nevím.

lucijeta
12. lis 2011

ahoj holky, dostala jsem od kamarádky tip na CD Lucky Bílé zdarma, ještě zbývá 381 kousků kdybyste měly zájem stačí vyplnit adresu 😉 http://pomahame.kontobariery.cz/2011/11/09/bari...

lucijeta
12. lis 2011

jinak právě jsem si poprvé udělala ten kontryhel, s medíkem chutná moc dobře. před chvílí mi volala mamka, byla u kartářky tak se samozřejmě ptala i na mě no a ona jí řekla, že příští rok budu těhotná, tak mám po překvápku 😀 ale stále dělám jakoby nic a na druhou stranu jsem ráda za takové znamení, že se snad opravdu zadaří 😵

kvetinkaaaa
autor
12. lis 2011

@lucijeta já ho piju samotný,med moc nemusím. Myslím že určitě pomáhá 🙂

lucijeta
12. lis 2011

já ho mám právě ráda, sladím si s ním čaje místo cukru, který moc zdravý není.. čekám své dny, tak jsem zvědavá jestli poznám nějakou změnu 🙂

jiiita11
12. lis 2011

Ahoj holky, pridavam se k vam🙂 ja vysazuji bud v lednu nebo v unoru, jeste nevim...kdyz by to vyslo napoprve, tak bych se vdavala ve 3.-4.mesíci - v cervnu se teprve bereme...tak neviiim a vaham🙂) ve ctvrtém jeste snad ani neni myslim videt brisko ze ne?Nebo mam kolem sebe takove tehulky🙂) Dnes jsem ale premyslela, kdybych cekala treba dvojcata ....(ktery partner maji v rodine) 🙂

asaka
12. lis 2011

@jiiita11 ahoj 🙂 no prosim te ;) ja se vdavala ve 21tt, brisko decentni a ja jsem na nej byla pysna! neni treba prece schovavat ne ;) u nas bylo tehotenstvi planovane, svatbu jsem resili az casem.. ale to vis ze dotazy pribuzenstva- jestli se MUSIME brat me nadzvedavaly ze zidle.. jak musime? chceme, nikdo nas prece nenuti.. 😝
a s dvojcatama bud v klidu, ze je ma partner v rodine je uplne jedno 😀 mas stejnou pravdepodobnost dvojcat jako ostatni

jiiita11
12. lis 2011

@asaka Ahojky🙂 no prave, pak takove blbe poznamky, ze se musime brat a bla, bla, bla...a pritom si to tak planujem - i to mimi 🙂) no, kez by to vyslo, uz se nemuzu dockat, az polknu posledni prasek z platicka🙂)) A jak ses citila? Bylo vse o.ka?:)

leni5
12. lis 2011

Ahoj holky,
@lucijeta díky za odkaz, mám taky cd objednáno 🙂. Máš dobrý, že Ti to kartářka pojistila 😉
@hanulkavelunka jak na léto? Netrhej partu 😀 Ale ja vim, je to těžký rozhodování 🙂

hanulkavelunka
12. lis 2011

@jiiita11 Ahoj třeba ti to vyjde jako nám ve v pondělí před svatbou // ve čtvrtek nám to Dr potvrdil a v sobotu jsem se vdávala a oznámili to s dárečkem dudlíka 🙂 tak přeji hodně stěstí 🙂

hanulkavelunka
12. lis 2011

@leni5 ahoj ano je to težké rozhodování jsem hrozná ale už jsem vysadila HA to je první krok, ted nevím jestli už v prosinci na to vlítnem chtěla bych to stihnout do září protože mi kartářka řekla ve 29 letech chlapečka a já ybch raději holčičku ale ona se sekla řekla mi to ve 24 letech že budu mít první dítko až v 29 a to chlapečka tak se sekla ale co když se sekla jen o tři roky a ted by mi to vycházelo takže když se zadaří v prosinci tak bych to stihla a mohla bych nevěřit kartářce, ale když to se to nestihne tak 9.října mi bude 29 a třeba by to byl chlapeček 😀 holky nemějte mě prosím za blázna já jsem jen ve znamení vah a celý život váhám už několikrát jsem si řekla že se na to vykašlu a hned to co mě napadne to udělám a nebo i pro to co se rozhodnu jako první tak si koupím nebo udělám ale já pořád váhám. Do dubna budu na praxi z kurzu pečovat o starší lidi je to sice jen na 40 hod a tahat se s nima kdybych už byla těhotná to fakt nechci u prvního jsem měla hematom ve 12 a v 20 týdnu a zvládly jsme to obě jsem zdravé ale nechci to zažít znovu, pak taky rok 2013 jak sjem psala ale na bych už kašlala ale je to blbé datum a jsem trochu pověrčivá a jediné kdo mi řekl at si s manželem pohneme s druhým je moje babička kterou miluju a ona jediná když dám na ni tak do toho praštíem v prosinci, holky já jsem fakt blázen potřebuju někoho kdo mi řekne kašli na to a jdi do toho hned at nemám myšlenky na blbosti, mamka mi řekne at nad druhým ani neuvažuju dokud nepujde malá do školy,, no nemám to tady jednoduché,manžel dojede dnes o půl noci tak snad mě povzbudí.
Taky se nemusí zadařit hned že jo ..... bože omlouvám se jsem praštěná ale fáákt nevím KDY ☹

asaka
12. lis 2011

@jiiita11 jojo, svatba byla super, citila jsem se skvele. Par tydnu na to jsem ale musela doma zalehnout a lezet 2,5m..

lucijeta
12. lis 2011

@leni4 tak to jsem ráda 🙂 snad se těch cd i opravdu dočkáme 😀

holky a co byste si víc přály..kluka nebo holčičku..? vím, že nejdůležitější je aby mimčo bylo zdravé, ale přikláníte se k nějakému pohlaví víc..?

asaka
12. lis 2011

@lucijeta no ja ted k holcicce, kdyz mam doma chlapecka 🙂 ale ve sve podstate je mi to jedno, hlavne aby jeste nekdy nejaky mimi bylo ☹

kvetinkaaaa
autor
12. lis 2011

@lucijeta já bych si přála aby bylo už vše v pořádku a nic nenašli,ale moc bych si zas přála holčičku,chtěla bych pro někoho vybírat šatičky a dělat culíčky 🙂

martinakl
12. lis 2011

Ahoj holky. Muzu se pridat? 🙂 My budem zacinat v lednu nebo unoru, tak nejak. Jinak my mame za sebou uz dva nezdarene pokusy. Nejdriv mimodelozni tehu a laparoskopie 23.12.2010 a pak zamlkly potrat v 16t 6.9.2011. Tak mam porad strach vubec do toho jit.. Asi bych to potreti uz nedala. Ale konecne se z toho snad vyhrabavam a zacinam i trochu verit, ze i my budeme mit stesti...

@jiiita11 Ja se vdavala v tom 16t, par dni nez jsem zjistili, ze holcicka je mrtva. Ale co jsem chtela rict je to, ze ja uz mela brisko celkem videt, ale spis to byly asi speky 🙂 ja do te doby pribrala jen necele tri kila, ale byla jsem cela opuchla a tak. Takze saty se musely upravovat 🙂

martinakl
12. lis 2011

@kvetinkaaaa Ahoj. Teda v 22t, to musi byt sila :( My cekali taky holcicku s vadou. Mela triploidii, coz by taky neprezila a taky se stalo. Zemrela sama, tak jsme alespon to rozhodnuti nemuseli delat my...

hanulkavelunka
12. lis 2011

Holky mi je z toho všeho strašně smutno co tady píšete ☹ a moc vám všem držím palečky at se vám zadaří co nejdřív a je všechno od samého začátku až do 40 tt v naprostém pořádku.
Nebudu vám tady psát můj mega problém kdy se rozhodnout, řeším tady takovou blbost jestli ted nebo až příští rok. nebudu vás tím otravovat jsem blbá moc se omlouvám kdybych ty mé příspěvky tak mohla smazat prosím ani to nečtěte je mi trapně.
Přeji vám krásnou neděli.

martinakl
12. lis 2011

@hanulkavelunka Jej, neblbni 🙂 Kazdej mame starosti a tady to forum je od toho, abychom se o ne podelily, a je jedno, jak jsou velke... Ja to navic znam, neco podobneho jsem resila take.

jiiita11
13. lis 2011

@hanulkavelunka juuu, taKto by taky bylo pekny, takove fajn prekvapko🙂)

jiiita11
13. lis 2011

@asaka moje mama treba pry zacatek tehotenstvi prozvracela, kamaradka se vdavala taky tehotna - neplanovane - a taky...tak se prave ptam🙂) JEstli jsem blazen, ze planujem mmco a svatbu zajednou🙂) jestli na sebe nesiju bic, haha🙂)

jiiita11
13. lis 2011

@lucijeta pritel chce dva kluky, ja bych chtela dve holky, ale klidne parecek🙂) samo hlavne at jsou zdravi🙂)

jiiita11
13. lis 2011

@martinakl to me mrzi:(

leni5
13. lis 2011

ahoj holky
@martinakl To mě mrzí, do třetice už to vyjít musí 😉
@lucijeta Mě je to jedno, jaké pohlaví, holčičku už mám a líbí se mi obě varianty, jak holčička + klučík, tak 2 holčičky. Mít prvního chlapečka, tak si asi přeju trošku víc holčičku. Ale hlavně ať je mimi zdravý.