Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

asaka
14. lis 2011

@martinakl tak vem si, ze co sem napises si muze precist kdokoliv, kdo ma pristup na internet..

radush
14. lis 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Od nového roku nás také čeká snaženíčko. Doma už máme 14 měsíčního prcka a tak mu chceme pořídit parťáka/parťačku.

ashlee
14. lis 2011

ahoj holky

už mám nakoupeny darky na vánoce,jěště mi chybí darek pro tchyni.
Už jsem zdrava,byla jsem nachlazena.
Jěště nevim kdy se budeme snažit,možna až v lete ,pokud neukecam manžela ,chtěla bych v březnu nebo unoru.
Ja beru kyselinu listovou.

martinakl
14. lis 2011

@asaka No ja nevim o nikom, z mych znamych, ze by tu byl, ale naken je to dost mozny, takze mate urcite pravdu 🙂

asaka
14. lis 2011

@martinakl tak to vetsinou nikdo nevedel, az kdyz nastal problem..

martinakl
14. lis 2011

Holky mne dneska zase chytla naka depka :( Ale po nekolika dnech, tak snad uz bude brzo fakt lip..
@kvetinkaaaa Jak jsi se s tim vyrovnala ty? Mne to porad nejak nejde... Tuhle jsem v praci narazila omylem na fotku z UZ, kterou jsem jeste ani nedokazala smazat a malem jsem se tam rozbulela. Chjo.

hanulkavelunka
14. lis 2011

Ahoj holky tak dnes jsem 11 DC a s manželem jsme se rozhodli vlítnout na to hned, v úterý jsem si měla vzít HA po týdenní pauzy ale už jsem s tím skončila a jak jsem se dočetla nejlepší je to hned po vysazení takže JÁ A MANŽEL CHCEME MIMINKO I NAŠE DCERA BY CHTĚLA MIMINKO DOMA ,POŘÁD SI HRAJE S PANENKAMA A MILUJE MIMINKA OD SESTŘENKY TAK KDYŽ jE TO TED PO PRVÉ CO JSEM VYSADILA TAK NA TO JDEME Hned TAKŽE DNEEEEES NA OSTROOOOO :dance: manžel je dnes v ČR pojedu pro něj na firmu ve 2 hod v noci a moooc se na sebe těšíme :hug: a byl by to krásný VÁNOČNÍ DÁREČEK PRO VŠECHNY 🙂
tak pa pa pa kašlu na všechno nějak bylo nějak bude chceme druhé miminko chceme ho ted tak žádné výmluvy atd atd jen mě mrzí že jsem nezačala jíst listovku tak vás prosím o radu jakou listovku si koupit tu větší dávku fakt nevím a už si nepamatuju jak dlouho se má ta listovka jíst kdyby se náhodou podařilo, manžel mi zítra odjíždí do Anglie tak si to ještě ráno pojistíme :oops: co kdyby 🙂 tak pa pa chtěla bych moc v prosinci hlásit //

dnes mě celý den bolí v podbřišku a úplně stejně pod ledvinama jako před prvním těhu kdy jsem měla 3 folyky tak snad mám už dnes 11dc ovulku nebo zítra 🙂))) sama jsem zvědavá jak to dopadne
a jsem pro uzamš¨čenou diskuzi jen nevím zda už jste ji vytvořily?

martinakl
14. lis 2011

@hanulkavelunka Tak se mi to libi 🙂 Nam se po vysazeni HA zadarilo naporovy, tak drzim palce 😉

kvetinkaaaa
autor
15. lis 2011

@martinakl ahoj,těžko Marto,i ted si říkám jaký bych měla pupek že bych to měla za pár měsíců. Sem tam mi vyhrknou slzy ale vždycky si řeknu jaký by měla život a tak a trochu mě to uklidní,je to boj na delší vzdálenost ale my jsme ženské tak to zvládneme 🙂

janinacel
15. lis 2011

@kvetinkaaaa Ahojky! A ty už mimčo máš a snažíte se o další?

janinacel
15. lis 2011

@asaka krev se mění po 7 letech. Dám ti příklad mě a přítele. Mně je 26let - což znamená, že mám 5 let starou krev, přítelovi je 29 = má 1 rok starou krev, kdo má mladší krev, tak to pohlaví by se mělo narodit. Zkušené maminy, piště, zda Vám to tak vyšlo nebo ne, ať se my, budoucí prvorodičky, přiučíme 🙂

kvetinkaaaa
autor
15. lis 2011

@janinacel měla jsem,bohužel zjistili malé vývojovou vadu,která byla neslučitelná se životem tak jsem musela jít na vvv ve 22tt.,chtěla bych mít co nejdříve další at už to tak nebolí ☹

radush
15. lis 2011

@janinacel Hlásím, že u nás to podle krve nevyšlo 🙂)) Je to jen další z pověr, ale proč ne. Na příští rok nám zase vychází holčička, tak v koutku duše doufám, že teď to vyjde 🙂)

janinacel
15. lis 2011

@radush Ty jo, tak to jsi první člověk, kou to nevyšlo :/ 🙂 Já už si mimčo taky moc přeji 🙂

janinacel
15. lis 2011

@kvetinkaaaa Tak to mě moc mrzí, ale nesmíš se tím trápit a říct si, že život jde dál a teď se to určitě povede 🙂

asaka
15. lis 2011

@janinacel to je blbost 🙂 kazdopadne 50% paru to podle toho vyjde ;)))

kvetinkaaaa
autor
15. lis 2011

@janinacel říkám si to a doufám v to 🙂

kvetinkaaaa
autor
15. lis 2011

@janinacel máme už uzavřenou diskuzi tak pojd tam za náma 🙂

martinakl
15. lis 2011

@kvetinkaaaa A kde je ta uzavrena diskuze? To neni takhle? 🙂 Jsem z toho jelen :D

kvetinkaaaa
autor
16. lis 2011

když dáš forum tak by jsi ji měla mít v levo je u ní takový klíšek jakože je uzavřená,měla by ses tam dostat,šak už tady jsi tady chvilku na téhle diskuzi 🙂

terka3
20. lis 2011

Ahoj holky, po delší době jsem mezi Vás zase zabrousila... teď jsem nějak nestíhala, máme blízinec s přípravou stavby domečku, řešíme projekt a ostatní papírování ... Před pár dny jsme se s manželem bavili a když jsem nacrhla, že bych dobrala tohle balení antikoncepce a pro další už bych si nešla, tak nějak nic moc nenamítal (což by mělo být začátkem ledna) ... tak uvidíme, třeba do jara nebo léta čekat nebudem ... Snad teda dělám dobře, když se do toho chci pustit co nejdřív, snad se toho pak nesejde moc .. stavba, mimčo, hypotéka ...

bobsh
20. lis 2011

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? My se budeme snažit od ledna po svatbě,mám za sebou revizi zamlklého těhotenství v šestém týdnu se mi přestalo mimi vyvíjet ☹ ,ale přítel je optimista a proto mi navrhl aby jsme v době nesnažení spáchali svatbu.Tak máme termín 14.1.2012 a pak na to zase vlítneme a snad už to bude s dobrým koncem. Otěhotněla jsem hned první měsíc snažení,jen ta radost netrvala moc dlouho.

ivvi
20. lis 2011

@lollia ahoj, koukám, že už jste se přesunuly do uzavřené skupiny, berete mezi sebe ještě další zájemce? 🙂

lollia
20. lis 2011

@bobsh
@ivvi
Holky, přidám vás do naší uzavřené skupiny 🙂, pozvánka dorazí 🙂

karoll85
21. lis 2011

@lollia ahojky, mohla bych se k vám také přidat? plánujeme snaženíčko nějak na jaro příštího roku 😉

biscuit
21. lis 2011

Ahoj holky, taky se ráda přidávám do diskuze. Já jsem o "to" přišla v 16 tt (zamlklé těhotenství). Teď jsem 7 týdnů po revizi dělohy a těším se, že okolo Vánoc začneme pracovat na miminku 🙂 Je pravda, že čekání, až se bude moct začít je k nevydržení. Beru kyselinu listovou a koupila jsem si kontryhel. Mějte se pěkně. Zatím páá

biscuit
21. lis 2011

já to s tou uzavřenou diskuzí taky nějak nepobrala, pomůžete někdo? 😉 Děkuju.

lollia
21. lis 2011

@karoll85
@biscuit holky, přidávám vás do skupiny 🙂

lollia
21. lis 2011

@biscuit Ahoj, jsme v uzavřené skupině, přijde ti zpráva o přidání do skupiny ;). Tlacháme raději skrytě

biscuit
23. lis 2011

Ahoj lolia, stále mi nepřišla ta zpráva 😲