Snažilky od ledna 2012, přidá se někdo?

kvetinkaaaa
31. říj 2011

Ahoj holky ještě jsem tu tohle téma nenašla,tak se chci zeptat jestli se někdo z vás taky začnete snažit od ledna nového roku,ať se máme na co těšit a máme co probírat 😉 Právě se vyhrabávám ze špatné zkušenosti 😔 a pan doktor mi řekl,že nejlepší lék je další mimčo,a že můžeme začít na snažit už od ledna.Přidá se někdo?

martinakl
13. lis 2011

@jiiita11 Mne treba nebylo vubec nic, krome zacpy a unavy 🙂 Takze svatbu jsem si v pohode uzila... Ale znam i holky, kterym byla fakt zle, tak nevim 🙂

martinakl
13. lis 2011

Jinak holky mne to vzdycky bylo a porad je jedno, co to bude za pohlavi. Manzel chce radsi holku, ale tvrdi, ze u nich v rodine chlapi delaj jen kluky 🙂 No a posledne to byla holka, tak treba to vyjde zas.. Ale proste hlavne, at je zdravy a priste uz se nic stane..

kvetinkaaaa
autor
13. lis 2011

@martinakl přesně jak píšeš.no já doufám že to nejhorší období jsem si už vytrpěla. Sice pokaždé mi proletí hlavou myšlenka jak bych už měla veliké bříško a jak by kopala malá,ona s náma bude pořád 🙂 No dneska jsem si koupila femibion a příteli vitamín E,tak uvidíme. Hanulkoverunko vůbec se neomlouvej,nemáš za co,každý máme své problémy,někdo horší,někdo zas nevyřešitelný 🙂

asaka
13. lis 2011

@martinakl marti drzim palce, to jsou osudy... den pred stedrym dnem to taky muselo byt teda... 😔 a pak 16tt 😔 Ted se to musi povest!!!!!!! 😵

martinakl
13. lis 2011

@hanulkavelunka Ted jsem si jeste poradne precetla tve posledni priapevky. A ja budu ta, co ti rekne : Kasli na to a jdi do toho hned 🙂 Teda pokud bys nemela jine duvody nez ty, co uvadis 🙂 Ale ja jsem na tom jinak. Ja na krtarky a spatny cisla neverim, proto bych tohle vubec nebrala v uvahu. Jediny, v co verim, je sila priprody a ta si to stejne zaridi podle sebe nehlede na nazor kartarky, nebo jakej je zrovna rok 🙂
Ja jsem taky u druheho pokusu vahala. V prosinci 2010, jak to bylo nakonec mimodelozni, to bylo neplanovane. Byli jsme tehdy s pritelem 3 mesice. On chtel co nejdriv dalsi, protoze jak jsme si chvili mysleli, ze cekame mimi, tak on byl uplne nadsenej.. Ja chtela pockat, at jsme spolu dyl. Nakonec jsme cekali necely pulrok a zaroven jsme se rozhodli, ze se v zari vezmem. Zadarilo se napoprve. Jak to dopadlo, to uz vis.. Ale niceho nelituju. Rikam si, ze kdybych se treba rozhodla jinak a jeste pockala, nemuselo to tak dopadnout.. Ale to asi nema smysl.
Takze pokud mimi chces, na nic necekej 🙂 Nikdy nevis, co se stane. Dokud vis, ze muzes mit zdrave deti, jdi do toho. Dulezitejsi je, aby bylo ok, ne v jakem roce se narodi ne 😎

martinakl
13. lis 2011

@asaka Diky. No doufejme... Oboji byla podle doktoru nahoda, tak snad jsme si tu smulu opravdu uz vybrali.

asaka
13. lis 2011

@martinakl na fotce vypadas tak vesele.. a takovy tezky zivotni udalosti za sebou. Tak do tertice vseho dobreho zdrave miminko- nebo rovnou 2 ;)

martinakl
13. lis 2011

@asaka Tu fotku jsem sem davala nejak ve tretim mesici myslim.. Jinak jak jsem mela mimodelozni, tak to byly dvojcata. Takze je klidne mozny, ze treba budou zase dve najednou 🙂

pospes
13. lis 2011

Ahoj holky 🙂 Můžu se k vám taky přidat? Je mi 30, mám 2,5 letého synka a rádi by jsme další dítko, ať je doma veseleji 😉
Zdravím hanulkavelunka a ashlee - potkali jsem se na emiminu ve snažilkách 2012 ale tam to nějak vázne, tak pokud můžu budu tady s vámi 😎

leni5
13. lis 2011

@pospes vítej 😉 . My bysme chtěli mít druhý, když bude malý 2,5. Umíš si představit mít druhý teď?

pospes
13. lis 2011

Ahoj leni5 . Jako myslíš teď, když je malýmu 2,5? Samo kdyby ta situace nastala a narodil se druhý prcek, tak bych to musela zvládnout, ale já chci mít děti tak 3,5-4 roky od sebe, takže se začínáme pomalu snažit až teď . U nás byly začátky krušný, v tom roce se to pomaličku začalo zlepšovat, pak bylo období klidu a po 2 narozeninách začal pekelně vzdorovat, takže trochu krize ale v létě se začal zklidňovat a teď už se s ním skoro na všem domluvím, tak až teď si užívám maximálně tu moji rodičovskou dovolenou 🙂 Je to ale zase o povaze. Já jsem nervák, takže mít vzdorujícího 2 leťáka a čerstvý mimčo, tak jsem zralá na Bohnice 😀 Klidnější matky mají výhodu 😉

leni5
13. lis 2011

@pospes tak uvidíme, jak to bude, kdyžtak to snad nějak zvládnu 🙂 Ale přečetla jsem si asi dva články o období vzdoru a trošku se mi přitížilo 😅 😀

asaka
13. lis 2011

@martinakl a to byli mimo delohu obe? jednovajecny? Nebo dvojvajecny?

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

Holky chci se zeptat měly jste někdy bolestivou ovulaci? Jestli jo,tak bolelo vás to při každé ovulaci? 😉

hanulkavelunka
14. lis 2011

@martinakl mooc děkuju

hanulkavelunka
14. lis 2011

@pospes ahoj tak to jsme na tom stejně taky mám 2,5 letou dceru a po domluvě s manželem to necháváme náhodě 😀 jen doufám, že to pak budeme nějak zvládat- první třídu a školku ale co mi v sobotu řekl manžel ... prý se dáme pak na třetí miminko at to neřeším 🙂 a po včerejší návštěvě rodiny s 3 leým a ročním chlapečekem prostě musíme mít druhé miminko. V lednu si udělám praxi jen 40 hod na štěstí a ted je to přerušovaně a od ledna bude krásné snaženíčko. 🙂

kvetinkoo
já jsem poznala ovulaci před prvním těhu a to tak že jak rostly folyky tak mě bolelo v zádech pod ledvinama nebo tam někde a při měření tam byly dva a to pořádné a když mi píchla injekci aby ty folyklky s vajíčkama praskly tak se mi ulevilo 🙂

kvetinkaaaa
autor
14. lis 2011

@hanulkavelunka děkuju 🙂

asaka
14. lis 2011

@kvetinkaaaa kveti, ja ovulaci vicemene poznala, taky jsem merila BT, takze kdyz jsme pak vedela, ze mam ovulaci nejspis 13dc, tak jsem ji zaregistrovala i z hlediska pichani v podbrisku. Naprosto spolehlive jsme ji dle bolesti poznala kdyz jsem brala clostilbegyt..

janinacel
14. lis 2011

Ahoj holky, my se s přítelem chystáme pracovat od ledna na miminku. Co, jako budoucí maminky, děláte? Jak se na to připravujete? Víte, jak na chlapečka? 🙂

pospes
14. lis 2011

@kvetinkaaaa Když jsem vysadila anti před snažením o prvního prcka, tak mě při ovulaci pobolívalo v podbříšku a pozorovala jsem to i každý měsíc na jiné straně. Doufám, že to i teď po vysazení bude tak probíhat.

pospes
14. lis 2011

@janinacel Tak já beru jen kyselinu listovou (teda pokud si vzpomenu 😉 a přítel nejedl žádné vitamíny ani při prvním snažení, tak ho teď taky nebudu ničím ládovat 🙂

asaka
14. lis 2011

@janinacel ahoj!
no nic zvlastniho nedelam, pojidalm kys listovou.. uz pres rok :-P neb se snazime uz dlouho a kdyz se zadarilo tak to bohuzel nemelo dlouheho trvani :( takze od ledna na novo (snad .. zaklad je abych byla po potratu v poradku)
Manzel bral selzink- kdyz se dlouho nedarilo tak jsem ho uz chtela hnat na spermiogram, ale to zjevne neni nutny.. a zrovna ted jsem objednala dals baleni, vic udelat nemuzu..
chlapecka nebo holcicku nech osudu 🙂

janinacel
14. lis 2011

Já jím tedy pravidelně kyselinu listovou, ale jen tu za 35Kč (myslím). Není potřeba jíst jinou? Třeba jako Gravital nebo až budu těhulka? Přítele žádnými vitaminy ládovat určitě nebudu 🙂 Před měsícem jsme oba sekli s kouřením - konečně a teď už jen budeme čekat na dobrání poslední antikoncepční pilulky 🙂

janinacel
14. lis 2011

@asaka tak se drž, určitě to vyjde. Já mám táké strach z toho, že nám to nepůjde. Zdenda si naivně myslí, že na mě skočí a hned budu těhotná, ale jak poslední dobou slýchávám, tak to tak lehce nepůjde :(

asaka
14. lis 2011

@janinacel no syn se nam povedl napoprve.. a ted skoro rok.. a nic z toho :(
a kys. listopva za 35kc uricte staci 🙂 je stejna jako ty drahe 😀 jen ne v tak lakave krabicce a s vehlasnou zanckou ;) melo by ji byt 400ug v denni davce.

asaka
14. lis 2011

@janinacel jo a jeste piju bylinkovy smesi pro zeny.. myslim ze mi docela pomahaji na upravu ms..

janinacel
14. lis 2011

@asaka Zatim antikoncepci beru a menstruaci mám pravidelnou, takže žádné čajíčky ještě nepiju. A kyselinu listovou? Asi máš pravdu 🙂 Prostě vezmu jednu tabletku denně a víc nedělám. Taky bych si přála s přítelem syna 🙂

asaka
14. lis 2011

@janinacel no ale nevis jak bude ms po vysazeni fungovat, tak klidne bych na tvem miste zacala s cajema uz ted.. ono to nefunguje hned, bylinky jsou sice ucinne, ale trva to s nima dyl.
J si taky tehdy prala moc chlapecka a manzel taky 🙂 ted bych zas radsi holcicku ;)

janinacel
14. lis 2011

@asaka A zkoušela sis to vypočítat podle té krve? Zda ti to vyšlo u syna a jak Ti to vychází teď?

asaka
14. lis 2011

@janinacel jak podle krve? podle me jsou vsechny "zarucene" metody jak predpovedet pohlavi ditete blbost, precejenom, vychazi to 50:50 ;)