Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

cabalkova
6. led 2013

@mufinka26 jestli si to dobre pamatuju, tak 2100,-, ja pak mela tehotensky pausal, takze si vlastne tu pvni platbu ani nepamatuju, ten tehu je pak asi 5000, ale je fakt, ze ja byla rada, ze ho mam, protoze jsem zpocatku tehu byla silene vyjukana, byla jsem tam na utz skoro ob tyden, hrozne jsem se bala, protoze jsem predtim ctyrikrat potratila, takze jsem byla stastna, ze tam muzu jit a doktor na me nebude koukat jako na cvoka. Krom toho predtim pracoval v CARu, kam jsme chodili na IVF, takze se vyzna i v tehle problematice a i to jsme spolu resili, jako ze nam to nejde. Vtipny bylo, ze jsem tam dosla s tim, ze se ctyri roky snazime a nejde to, tak nam napsal Clostil s tim, ze na utz byly videt pekne foliky i tak a ze mam prijit za dva mesice a vymyslime, co dal... no a ja tam byla za tri nedele zpatky s pozitivnim tehotenskym testem. Na kontrolu po sestinedeli jsem se dostala az nekdy v breznu 2012 a kdyz jsme se loucili, tak mi rikal, ze me chce videt za rok s dalsim pozitivnim testem, tak jsem zvedava, jestli to klapne. Kazdopadne jsem tam moc spokojena a nevadi mi ani to, ze tam ted, kdyz uz jsme mimo Prahu, musim hodinu dojizdet. Maji tam detsky koutek, Tonik si pohraje, sestricky na recepci mi nalijou dzus a uvari kaficko, proste jsem tam spokojena a momentalne bych nemenila.

mufinka26
autor
6. led 2013

@cabalkova fíha holka to je pálka 😲 no to já juknu jinde, ted sem si něco našla kousíček od nás 😉 tak si tam zítra zavolám a uvidíme

cabalkova
6. led 2013

@mufinka26 Ja nerikam, ze to je malo, ale mne to za to zkratka stalo. taky jsem si z CARu navykla na trochu jinou peci a kdyz jsem pak prisla na prvn kontrolu do porodnice, tak jsem se nestacila divit, stredovek hadr... kontrola spocivala v premereni bricha metrem... to jsem fakt zirala na drat.... Priste uz neeee....

mufinka26
autor
6. led 2013

@cabalkova ježíš, kde si to rodila??? td sem koukala na stránky, kam si budu zítra volat, tak je to i dětská gynekologie, dělá se tam i screening atd... tak si myslím, že to tam bude dobrý 😉 😉 já chodila do caru k Apolináři a tam to sice nebyl luxus, ale bylo to OK a hlavně máme od nich Jarouška a nebylo to tam drahý 🙂

cabalkova
6. led 2013

@mufinka26 Rodila jsem v Horovicich, coz je celkem vyhlasena porodnice. Porodni saly i sestinedeli super, ale kontroly pred trochu divny a porod teda nic moc... na druhe uvazuju, ze si najdu placenou porodni asistentku, ktera by byla u porodu se mnou, protoze takovy veci uz nechci znovu zazit, nemluve o tom, jak blbe pak na tom byl po porodu synek... ale to je jina kapitola.

mufinka26
autor
6. led 2013

@cabalkova fíha, já sem původně do Hořovic chtěla. Byly sme tam i na 3D UTz 🙂 Já sem se zase zařekla, že už potřetí do nepůjdu rodit do motola. Takže bud Apolinář nebo Krč 🙂

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 no taky mě to moc nebavilo ale sestřičky byly skvělé a dr taky, jezdila jsem s kočárem až do ordinace což je super

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 jestli můžu radit tak Krč Vinohrady a Bulovka brát obloukem. Já rodila u Apolináře a kdybych to neměla z ruky tak jinde nerodím. Teď pokud se povede tak jsem chtěla rodit v Neratovicích, ale jelikož přecházím k jinému dr tak uvidím jestli on bude někde v porodnicích taky dělat a když ne tak prubnu Apolináře.

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty No Apolinář by byl dobrý, já právě měla dilema, Apolinář, Hořovice nebo Motol, ale díky tomu, že sem se do Apolináře nestihla o jednu minutu zaregistrovat a Hořovice máme hodně z ruky tak sem šla do Motola, nakonec manžel přišel s tím, že sme mohly k Apolináři, jelikož pracuje na karláku (údržba) tak by to tam měl jako protekčně, takže třetí bude asi u Apolináře

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 prosím tě jak o minutu jsi to nestihla??? Mají nějaká nová pravidla??

mvkoty
6. led 2013

já mám nejbližší porodnici Mělník, Slaný ale ani jednu neznám. V Mělníku rodila manželka od bratrance a prý dobrý, no ale nevím no. Ale asi to budu řešit až budu těhule

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty o musíš se registrovat přes internet, já bohužel rodila v době, kdy měly omezený porod, takže bylo jen 5 míst na reg. Holka pakárna hadr

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 aha já jsem se registrovala ještě když to dělali tam v 14.tt. Tenkrát jsem tam jela na sedmou a registrovali na jedno datum 10miminek

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty no ted to maji přes net, normálně jich berou na to jedno datum 10

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 akorát jsem na to koukala no to je pakárna to není možný, je to jen o tom kdo to jak umí rychle na pc aby to v těch 8hodin stihnul, prootože podle mě ve čtvrt na 9 už je narváno

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty holka v 8:01 už tam nebylo jediný místo volný 😠

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 masakr to je děs. Ale doktoři jsou tam super

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty to já vím, oni y co chodí k porodům, tak jsou převážně i v caru 🙂 tam byly skvělí 🙂

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 měl mi rodit Koucký, ale nakonec mi rodil Furhof nebo jak se jmenuje, ale Klimková to je dokonalost sama

simasla
6. led 2013

Ahoj holky, tak já jsem taky z vesnice kousek za Prahou 🙂 asi tak 25 km směr Kolín. No a mám taky super gyndaře, zaplatila jsem si ho i k porodu a rodila jsem proto v Mladé Boleslavi - protože on tam taky slouží. No a fakt super - při porodu jsme i vtipkovali a já mám syndrom bílého pláště, takže by mě možná hnali na císaře, protože jsem měla tlak vysoký, ale jen z toho prostředí. Vysoký jsem ho měla i když jsem do porodnice přijela, tam jsem si pobyla den a teprva pak jsem rodila. Protože mi praskla voda a nic se nedělo, tak jsme po 24 hodinách od prasknutí vody začali vyvolávat no a od začátku vyvolávání byla Míša za 5 hodin venku, já bez nástřihu, jen s drobným poraněním asi 7 stehů uvnitř a 3 stehy venku. No a servis fajn - nechtěla jsem ležet, jenže jak jsem měla oxytocin, tak museli měřit a já že ležet nebudu, tak mi dokonce Míše na hlavičku zavedli sondičku a mohla jsem chodit s kapačkou. Ve všem mi vyšli vstříc i v tom, že jsem chtěla Míšu na sebe hned po porodu. Horší tam bylo šestinedělí - dětská doktorka mi na Štědrý den (Míša je 21.12.) řekla, že domů nepůjdeme, že je zase víc žlutá a pořád nepřibírá - no a tak to na mě padlo, spolubydlící tu pustili, já tam zůstala sama, poporodní blues a tyhle kecy, že jsem celý den prořvala a Michalka taky, jak byla hladová, když přijel Jarda - myslel, že se stalo něco strašného, když mě viděl. Ale druhý den nás pustili, protože přibrala a všechno OK - takže to bylo opravdu zbytečné, mě takhle vynervovat. To je jediný negativní zážitek z Mladoboleslavské porodnice, jinak všechno super, porod báječný, pokoj normál, sociálka super, personál také, jen ta jedna lékařka.

m.r.
7. led 2013

Ahoj holky, můžu se taky k Vám přidat?S manželem jsme se rozhodly že našemu Adámkovi(4 roky ) pořídíme sourozence.

mvkoty
7. led 2013

@m.r. Vítej určitě můžeš čím více nás bude tím lépe 🙂

m.r.
7. led 2013

@mvkoty Díky 😉 už se těším
vychází nám to teď na tenhle víkend.Doufám že to tentokrát bude rychlejší.Na Adámka jsme čekali skoro 2 roky.

mvkoty
7. led 2013

@m.r. já mám ovulku dneska ale nevím zda to klapne, manžel je v práci a přijede až odpoledne ale po 36hodinové směně takže tomu moc nevěřím, že by měl chuť náladu a sílu na sexování

m.r.
7. led 2013

@mvkoty tak ho nechat odpočinout a pak šupky na to 😀 No mě vychází taky, že jsem celý víkend v práci.Tak doufám že budu mít dost sil 🙂

jarka88
7. led 2013

ahoj dámy, můžu se přidat? 🙂 snažíme se rok a stále nic, tak ted už začneme s měřením BT, ovu testy atd.

m.r.
7. led 2013

@jarka88 vítej 🙂

jarka88
7. led 2013

@m.r. děkuji 🙂 a jak jste na tom vy? Jak dlouho se snažíte?

mvkoty
7. led 2013

@m.r. no tak to mě pošle někam okamžitě po 36hodinách v práci. A upřímně přes den když jsou doma děti na to nemám ani náladu natož chuť

@jarka88 vítej mezi námi. To se snažítetaky docela dlouho....ikdyž co je dlouho my se snažíme 19měsíců a pořád nic, ale znám holčiny co se snaží 4roky a pořád nic☹

jarka88
7. led 2013

@mvkoty no my se snažíme od ledna minuleho roku, poté co nám řekli, že už můžeme po potratu v 5. měsíci těhu a stále nic, zatím jsme to brali volnější metodou, ale to už asi zkončilo, psychika už to vcelku nezvládá..tak si aspoň zjistím, jak na tom jsem s BT a ovulkou...:/ no 19 měsíců je taky dost ☹ já ted den meškám s MS a dnes jsem si dělala TT a ani duch, ale meškání se mi ještě nestalo, vždy přesně na čas....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru