Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

m.r.
7. led 2013

@jarka88 no teď budeme mít teprve první měsíc zkoušení.Ale než jsem poprvé otěhotněla tak to trvalo 2 roky.Snad to teď bude rychlejší.
@mvkoty no u nás je to samí když je doma malej.Ale o víkendu půjde k babičce tak to snad aspoň jednou zvládnem 🙂

jarka88
7. led 2013

@m.r. 2 roky? no to je dlouho...ale teď se to určitě zadaří, jak si přesně testuješ ovu? a je to spolehlivé?

mvkoty
7. led 2013

@jarka88 my to taky brali volnější metodou, po roce a kousek jsem začala měřit BT a sledovat ovu a nic jediné co tak doma dusno protože si manža připadal jak plemenej býk. V srpnu jsem byla na revizi pro zamlklé těhu....tak jsem se rozhodli, že to necháme být. Nebudeme se na to soustředit a mimi přijde...a zatím nepřichází

jarka88
7. led 2013

@mvkoty no tak to je docela psychicky náročné, ne? :/ a proč nezkusíte vyšetřeni?

mvkoty
7. led 2013

@jarka88 náročné to je ale říkám si že máme už dvě zdravé děti tak můžeme být rádi. Ikdyž s manželem máme společně jen nejmladší. Vyšetření na to manžel nedostanu po zkušenosti s první manželkou. A mě zatím sledovali zda ovuluji což je ob měla bych jít na nějaké krevní testy až bude ms a podle toho se uvidí. A když se na nic nepřijde tak na laparo což se mi dost nechce.

m.r.
7. led 2013

@jarka88 no zatím jsem nad tím nepřemýšlela,ale párkrát jsem ovulku poznala sama.Tak uvidím počítala jsem si to přes nějakej vzorec na internetu podle poslední MS to vychází na tenhle víkend.A když nic tak si od února začnu měřit BT.Jinak testíky nevím.Před prvním těhu jsem si taky měřila teplotu a docela mi to vycházelo.

m.r.
7. led 2013

@mvkoty my jsme před prvním těhu taky byli na vyšetření.Jak manžel tak i já jsme brali nějaké léky.Manžovi tam našli zánět a já pro úpravu ovulace.Pak už jsem i vypnula,řekla jsem si když to nepůjde normálně tak holt půjem na iui.No a ono to přišlo.

cabalkova
7. led 2013

@m.r. Ja myslim, ze vzorce z netu jsou jen takove orientacni, ja mam treba pozde ovu a kratkou lutealni fazi, takze mi to podle netovych kalkulacek vychazelo klidne i o tyden jinak, ted si delam ovu testy (stejne jako pred prvnim mimi), tak doufam, ze to nejak do leta klapne...

jarka88
7. led 2013

@mvkoty tak držím pěstičky, abby to klaplo 🙂

m.r.
7. led 2013

@cabalkova Já taky doufám že do léta to vyjde,tak držím palečky.Zkusím schválně tu BT od zítřka ..

mvkoty
7. led 2013

@jarka88 Děkuji moc

právě jsem se objednala k dr tak jsem na to zvědavá, jen má čas až v únoru, takže jdu 11:února. Jsem na to zvědavá co mi objeví a řekne.

m.r.
7. led 2013

@mvkoty držím palečky 🙂

mvkoty
7. led 2013

@m.r. děkujisnad bude všechno ok a nebudu muset na laparku

mufinka26
autor
7. led 2013

Ahoj holky, takže, mrcha dorazila dneska v plné síle, jako co to je??? Vždyt sem to měla 8 dní v kuse, týden klid a ted zase mrcha 😢 😢 😢 😢 😢 😢 no 14.1 jdu k nové pani doktorce na gynekologii, dneska sem se objednala.

mvkoty
7. led 2013

@mufinka26 to je nějaké divoké, nepředávkovala jsi se kontryholem???

mufinka26
autor
7. led 2013

@mvkoty já ho ted nepila ☹ dobrý měsíc nee, chtěla sem začít ho pít ☹ No uvidíme, asi budeme muset to tělo dát do kupy a pak začneme zadělávat na mimi

cabalkova
7. led 2013

@mufinka26 A nezkousela jsi testik? Ja pred prvnim tehu nekolikrat otehotnela, mela jsem ms i pres tehu a pak prislo dalsi krvaceni a mimi odeslo... melo to uplne stejny pubeh jako u tebe... ms, pak tyden klid a pak znovu krvaceni... vetsinou jsem mela jeste na zacatku krvaceni pozitivni testik, tak to kdyztak zkus, jestli to nebylo taky tak.

mvkoty
7. led 2013

@mufinka26 tak to je divné, hele být tebou zavolák nové dr že jsi to opět po týdnu dostala ona ti řekne co a jak a když tak tě vezme dřív

mufinka26
autor
7. led 2013

@mvkoty já to vydržím do pondělí
@cabalkova minulý týden sem měla teprve poz. ovulační test, takže to by se ještě těhu neukázalo 😢

mufinka26
autor
7. led 2013

@cabalkova
@mvkoty hlavně holky ani bříško mě nebolí, asi jediný pozityvum

badrick
7. led 2013

ahoj holky, dneska od rana sileny průjem.....boli me brisko, trosku hlava...asi nejaka viroza ci co.....nevim ale je mi opravdu divne....snad to brzo prejde at se můzeme snazit o miminko 🙂....
@mufinka26 jinak si myslim, ze "cabalkova" ma mozna pravdu, nebot uz jsem neco takoveho podobneho slysela....urcite to neni jen tak....tak uvidis co ti rekne dr.

mufinka26
autor
7. led 2013

@badrick když já měla problémy už před malym, to sem prozměnu mrchu nedostávala vůbec, břicho mě nebolí nic, tak uvidíme no co se dozvím, když sem měla zamklé těhotenství, tak mě bolelo břicho.

cabalkova
7. led 2013

@mufinka26 Taky by to mohla byt praskla cysta, jedna kamaradka to ted nedavno mela, zacala silne krvacet mimo cyklus a musela supajdit do nemocnice, tak to ucite nepodcenuj, kdyby to trvalo nejak dele, tak urcite nekam bez. Drzim palce, aby to rychle preslo.

mufinka26
autor
7. led 2013

@cabalkova děkuji, no uvidím, ted už zase jenom trochu špiním, sem z toho celá divoká 😒 ale pokud bych začla silně krvácet tak si radš sjedu

simasla
7. led 2013

Ahoj holky - co to tu čtu?
@mufinka26 - teda takhle divoký cyklus - jsem zvědavá, co ti poví Dr.
@badrick - brzy se uzdrav - střevní virózi jsou hnus blééé

U mě zase MS nedorazila - tak to nechápu, buď ještě dojde - nebo je to anovulák a jsem tam, kde jsem byla - jsem z toho trošku vynervovaná. Fakt mám dneska den na nic... chytli jsme se s manželem - i když u nás to probíhá tak, že já štěkám a on mlčí a to mě štve ještě víc.

kettm
7. led 2013

Ahoj holky, tak já vám teda nevím, ale asi jsem nějaká rozbitá ☹ od pátku mě bolí podbřišek a dneska teda tak že nemůžu usnout, jsem 28DC,ráno těhu test bílý jak sníh, tak jsem zvědavá, co se z tohohle vyklube 😕 začínám si to čekání na mimčo fakt "užívat".

simasla
7. led 2013

@kettm tak to jsme na tom skoro stejně - těhu test v neděli nic, po nocích spát nemůžu, přes den bych spala jak zabitá :D a bříško mě dnes pobolívá, že už jsem si myslela, že to snad dostanu - a zatím prdlajs
Tohleto mě nebaví - buď těhu a nebo MS - takové to nevím mě akorát rozčiluje...
Dneska jsem 14DPO, 31DC- tedy po možné ovulaci - kdo ví, jestli vůbec byla - minulá mrška přišla 49 dnů po ukončení kojení - byla to vlastně první po porodu - i když až skoro 2 roky po porodu. Myslela jsem, že se tělo dávalo dohromady a než klesnul prolaktin tak to nějakou dobu trvalo a že se vrátím zpět k nějakým 30 denním cyklům a ono nejspíš ne. Kdo ví jestli vůbec už ovulace byla.

kettm
7. led 2013

@simasla tak to jsem na nás teda zvědavá, my se snažíme od července a zatím nic, Tomáš byl 3tí měsíc a to druhé nějak nejde. To čekání mě taky štve. S tou ovulí jsme na tom podobně, tenhle měsíc jsem poprvé nic neměřila, tak nevím jestli byla, minulé cykly chodila 19-20DC. Moc tomu nevěřím že to tentokrát dopadlo, ráda bych, ale...jen mi je divná ta bolest☹

simasla
7. led 2013

@kettm - tak jestli ovulka byla až tak 20 dc - tak to by mohlo být uhnízďování - ta bolest bříška - a na těhu test je teda dost brzy 🙂 8-9 DPO to by se snad ani dušík neobjevil, takže klídek a zkusila bych to být tebou až tak za 4-5 dní - ale vydržet to, co?

m.r.
8. led 2013

Dobré ranko,tak jsem opět v práci.Jinak snaženíčko vypadá asi že bude dříve,začíná mě bolet v podbříšku.Tak uvidíme zítra si směřím BT.Dneska jsem to nějak nestihla 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru