Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

misickaf
13. led 2013

já jsem týden po ovulaci a sexu 🙂 ale asi mi už hrabe 😀

misickaf
13. led 2013

a jinak ta zamčená diskuze je to samé co tady? stejní lidé? já bych také rada do zamčené 😉 ale budu psát i sem 🙂

cabalkova
13. led 2013

@misickaf Tak to uz klidne nevolnosti muzes mit... to vis, clovek se pozoruje a muze si neco vsugerovat, ale treba to zadna sugesce neni a proste tam budou //. 🙂

apfele
13. led 2013

ahoj všem, nějak nestíhám sem chodit, nakoupila jsem si ovu testy a hlídala jsem ovulku, testovala jsem od 12DC, od 15DC se objevila slabá čárka a včera a dnes krásné tlusté čáry. Tak jsem zvědavá jak to vyjde nám. 🙂

apfele
13. led 2013

jo a včera byl 17DC a dnes 18DC , takže docela pozdě, ale je to první měsíc, tak jsem ráda, že ovulka došla.

ljonas
13. led 2013

@mvkoty ahoj do téhle diskuze napiště že´máte zájem o zamknutou diskuzi -já nejsem admin...

https://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-term...

cabalkova
13. led 2013

@apfele Ja mivam ovu az tak 19-20dc, tak to proti mne ti chodi jeste brzy. 🙂 A Tondika jsme poridili pri ovulce 27dc. 🙂

badrick
13. led 2013

ahoj holky jak se dostanu do té uzamčené diskuze? ale budu psát i sem....pokud teda budu stíhat 🙂

m.r.
13. led 2013

@ljonas díky už jsem tam napsala.Ale sem za vámi určitě taky někdy přijdu 🙂
Moc všem držím palečky ať se to co nejdříve povede.

cabalkova
13. led 2013

Ja uz mam do te uzavrene diskuse pristup od prosince, tak se muzeme presunout tam, dve diskuse asi nebudu zvladat. 🙂

mvkoty
13. led 2013

já tam tedy přístup nemám a je mi tak nějak jedno kde budeme, ale dvě taky nezvládnu, už teď toho mám dost

cabalkova
13. led 2013

@mvkoty Ta diskuse je zde: https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... Zakladatelka je nunacek, tak ji holt musis napsat o povoleni vstupu, bohuzel nejsem administrator, abych te mohla pustit. Víc holek je pro soukromou, tak bych asi navrhovvala presunout se tam, at jsme pohromade. 🙂

mvkoty
13. led 2013

@cabalkova dobrá dobrá tak já tam přejdu

mvkoty
13. led 2013

@cabalkova tak mi to píše že to neexistuje

cabalkova
13. led 2013

@mvkoty Ted jsem tam byla.... :/ nevim, proc to stavkuje, napis IP nunackovi, pak te to tam snad pusti.

mvkoty
13. led 2013

@cabalkova nbevadí vzala jsem to přes tu otevřenou tak snad mě přidají

misickaf
13. led 2013

no teď jsem tam psala do té nové skupiny a ta také není zamčená ne? není u ní ten zámeček... tak aby se to nějak udělalo a nebyly jsme roztroušené po více skupinách, chci chodit jen do jedné...

mvkoty
13. led 2013

@misickaf no tam si musíš požáat o přidání do soukromé která je tady https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

simasla
13. led 2013

ahoj holky, koukám, že se přesouváme
Dneska jsem byli celý den pryč u ségry na oslavě narozenin 🙂 bylo to super - ona je s dětmi jak v sedmém nebi. Zase mě to utvrdilo v tom, že přes všechny problémy s málem místa a financemi. Prostě to miminko moc chceme 🙂
Nicméně graf nechápu, zrušila jsem ovulku, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí...
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla

cabalkova
13. led 2013

@simasla My meli dneska pocetnejsi navstevu a to vcetne trileteho synovce a prekvapilo me, jak si uz kluci spolu pohrali, tak me to navnadilo, ze s druhatkem bude treba ten prvni rok narocnejsi, ae pak uz si spolu budou taky hrat, protoze kdyby to klapnulo, tak by byli od sebe podobne jako synovec a nas maly... moc se mi to libilo a Tonikovi jeho velky bratranec zjevne imponoval. 🙂

A pokud jde o ten tvuj grafikk, tak byla ud ovulka az ted, anebo je to anovulak... aspon mne to tak teda prijde.

simasla
13. led 2013

@cabalkova
no právě Míša se moc bavila - dokonce, když jsme odjížděli, tak plakala, že nechce jet 🙂 Takže také si myslím, první rok bude náročnější a pak to bude super
No a graf - myslím, že ty zvýšené teploty o Vánocích byly spíš způsobeny tím mým nachlazením a i když už jsem neměla teplotu, tak to vyskočilo až jsem si myslela, že je to ovulka - takže to vidím také na anovulák, jak to klesne tak je to jasné, kdyby stouply a nebo se udržely, tak je možné, že byla ovulka před pár dny. Nechám se překvapit, jak jsem psala, stejně musím k Dr. na roční prohlídku, tak ještě nějakou dobu počkám a pak se případně objednám.

misickaf
13. led 2013

@cabalkova Mě ten odkaz na tu uzavřenou skupinu nefunguje... jak se tedy jmenuje ta skupina? si jí najdu ručně... 😉

mvkoty
13. led 2013

@misickaf tady v té skupině si požádej o zařazení do soukromé https://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-term...

badrick
14. led 2013

holky nějak se na tu soukromou diskuzi nemůžu dostat ☹

badrick
14. led 2013

klikám na odkaz co jste tady dali, ale mě to nějak můj PC nebere ☹...budu to zkoušet dál...ale ani, když to celé zadám na normální www stránku tak to nejde....nevím co dělám špatně

lupmice88
14. led 2013

ahojky holky tak se k vam rada pridam,loni 15.10 sem potratila ,byla sem v 8tt a vsechno probihalo v poradku ve ctvrtek sme mely uz srdicko a v nedeli sem potratila,tak sm esi dali pauzu ale jiz zaciname 🙂

pindruse76
14. led 2013

Ahoj holky, ted jsem tu 2 tydny nebyla a koukam kolik jste toho nakecaly 😉 A taky koukam, ze uz mate i soukromou skupinku, tak doufam, ze me mezi vas taky vezmete. Pokusim se vas docist, ale nevim jestli na to budu mit dost casu. Nase mala asi pred mesicem zacala konecne lezt a ted se rozjela tak, ze za ni nestacim behat 😉
Jinak k tomu nasemu snazeni - dneska jsem jen namatkove udelala ovulacni test a je pozitivni, tak snad nam mala vecer brzo usne, abysme se mohli pokusit zadelat ji na sourozence.

mufinka26
autor
14. led 2013

Ahojky děvčátka, u pani doktorky jsem dopadla dobře, akorád nám bylo doporučeno počkat se snažením ještě rok, takže po poradě s mužem se snažení odkládá na leden 2014, Takže děvčátka, budu vám moc držet palečky, abyste brzy našly vytoužené // na těhotenském testu 🙂 abyste brzy měly krásná zdravá miminka 😵

badrick
14. led 2013

holky jak se dostanu do té soukromé diskuze?

badrick
14. led 2013

@lupmice88 to je mi líto, snad se vám brzy zadaří a určitě už bude vše ok.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru