Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

cabalkova
31. pro 2012

@simasla Ja jsem dnes 20 dc, cca den az dva do ovulky...

simasla
31. pro 2012

@cabalkova takže ještě dlouhá čekačka na verdikt, ale uteče to...
Já jsem takový testovací maniak :D Michalku jsem testovala už 10DPO a divila jsem se, že tam nic není. 11DPO jsem dokonce rozebrala takový ten test v kazetě - protože jsem tam cosi viděla a pak jsem to zkoumala celý den v práci. :D No a 12DPO to už byla konečně slabá růžová čárka :D Tentokrát chci počkat do neděle - to bych měla být 14DPO - ale kdo ví, jestli vydržím :D

mvkoty
31. pro 2012

@simasla já jsem teprve 7dc takže mám ještě cca týden do ovulky

mufinka26
autor
31. pro 2012

@simasla dle výpočtů bych měla mít ovulaci dneska 😀

simasla
31. pro 2012

@mufinka26 jéé to je super, tak pěkně hop na to... a kdyby se povedlo, tak je to Silvestřátko :D

mufinka26
autor
31. pro 2012

@simasla 😀 uvidíme, je nás tu plný byt 😀

mufinka26
autor
1. led 2013

Ahoj děvčata, tak jak jste si užily silvestr? U nás bylo veselo, zpívalo se 🙂 nakonec se i Jaroušek minutu po půlnoci vzbudil a slavil snáma až do dvou do rána, z ohňostroje byl úplně nadšený a to sem se strachovala že se bude bát 😀 Jo a důležité info, i tuleníčko proběhlo, tak uvidíme za čtrnáct dní s jakým výsledkem 😀

simasla
1. led 2013

@mufinka26 já věděla, že to nějak zvládnete :D

A ahoj holky... Všem přejeme krásný Nový rok - zdraví, štěstí a hlavně spoustu splněných přání

Míša s námi také oslavila Nový rok a z ohňostroje byla nadšená, tak jsme si dneska i trošku přispali.
Můj graf- jen tak pro zajímavost - i když zatím to zajímavé není...spíš myslím, že je netěhulní
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla

cabalkova
1. led 2013

Tak my jsme si Silvestr uzili v poklidu, muz usnul malem uz pred pulnoci, spat jsme sli v pul jedne, jenze v pul druhe se probudil Tondas a bulel az do ctyr, nic nepomahalo, a pak od peti zas, tak nevim, jestli se zase hlasi zoubky nebo co to bylo, ale jsem kvalitne ko, honim jeste nejakou praci a ve tri mame byt v Praze na obed u nasich, takze teda jestli to opravdu bude jak na Novy rok, tak po cely rok, tak potes.... a myslim, ze v noci probehla ovu, tuleni ale nebylo (ani jsme ho nemeli tento mesic jeste v planu), takze za jedenact dni cekam ms a pak uz bude konec prvni snazici cyklus... je to divny, ale zaroven si preju i nepreju, aby se to rovnou povedlo... holt smisene pocity. 🙂

mufinka26
autor
1. led 2013

@cabalkova teda, to máš pěkně nabytý, to večer budeš spinkat jak miminko 😀 v noci mě podezřele bolelo bříško, takže si myslím, že to opravdu byla ta ovulace 😀 no sama sem zvědavá, hned zítra budu muset nakoupit v lekárně do zásoby nějaký ten testík 😀

cabalkova
1. led 2013

@mufinka26 Tak testy ja nakoupila uz na jare, jak se mi vratil po zavedeni pikrmu cyklus, takze mam jak ovu, tak tehu, dokonce jsem si koupila i svuj oblibeny ClearBlue digital, abych byla pripravena, tak jsem na to zvedava. Jen by me zajimalo, jak dlouho po ovu bolestech probiha skutecna ovu, ale to je asi u kazdeho indi vindy... proste jak je ovu bolest, tak na to vlitnou a poradne se posnazit, ze? 🙂

mufinka26
autor
1. led 2013

@cabalkova tak tak, já sem ovu bolest zažila ted poprvé, ale nějak jsem poznala, že je to ono 😀 clear blue digital je i můj oblíbený 😀 no ale nakoupila sem pár testů citlivost 20 a pár 25.. tentokrát sem se vyhla mamatestu citlivost 10, jelikož mi ukazoval duchy a těhu sem nebyla 😕

cabalkova
1. led 2013

@mufinka26 Tak ja mam z netu od Cinana testy s citlivosti 20, mela jsem je i pred Tonikem a ukazovaly spolehlive. A ten Clear Blue, to uz je jen takova tresinka, az budu mit pozitivni papirek, tak si udelam Clear Blue, protoze vypada hezky na fotkach. 🙂 Proste prdlouska. ted jsem objevila na netu jiny Gender Predictor nez jsem mela s Tondikem,, stoji par supu, tak uz je objednany, za tu legraci to stoji...

mvkoty
1. led 2013

Ahojky děvčátka,
koukám, že to bylo včera všude podobné. My jsme si s manžou otevřeli lahvinku už kolem šesté, protože dneska ve 4ráno vstával do práce. No jinak jsme vydrželi do půlnoci, přiťukli si dali jsme si hubánka a vzbudila se Vika, tak jsme koukali z okna na sousedovic rodinu jak střílí petardy a Vika to tak krásně komentovala bum prask svítí🙂 pak jsem jí na několik pokusu ukládala, ale vydržela potvůrka do půl druhé než jsme šli spát my. Snážo nebylo jelikož jsme měli v posteli naší antikoncepci, ale tak co ovu by měla být za cca týden takže to zvládneme a pak se uvidí.
Já jsem se ještě rozhodla, že od nového roku nebudu měřit Bt a nijak extra se sledovat. Prostě se pokusím na to nemyslet a uvidíme. Protože doteď jsem se sledovala, počítala kdy je ovu, měřila a nic. Takže to nechám být a snad se povede. Jinak bolest před ovu nemám vůbec, já ovu poznám podle hlenu a čípku, ale stačí i ten hlen. A těhu testy kupuji jen a jen mamatest 10 je to jeden z nejlepších testů....duchy ukazuje většinou po clostu.

mufinka26
autor
1. led 2013

@cabalkova @simasla
@mvkoty holky ted možná budu za blbce, ale kde se všude dá měřit bazální teplota? 😅 😕

mufinka26
autor
1. led 2013
simasla
1. led 2013

@mufinka26 všude v otvorech :D - tedy spodem a horem - já měřím vaginálně

A holky nevím jestli je to Silvestrem a nebo že by mimčo? ale prospala jsem odpoledne :D

simasla
1. led 2013

Jinak těhu testy mám taky doma Mamatest 10 - tak co? kdy mám testnout? spím, píchá mě v břiše a pálí prsa (trošinku) - vím, že to jsou i PMS příznaky, ale mám tak nějak pocit - tam někde v zadu... tenhle pocit teda přehlušuje - že to není možné jako poprvé aby se nám zadařilo, když před tím to bylo s problémy - ale kdo ví... možná jsem si příznaky vsugerovala - poví víc až test - a do neděle asi nevydržím :D

mufinka26
autor
1. led 2013

@simasla děkuji 🙂 a co zkusit testík už v pátek?? 😀

mvkoty
1. led 2013

@mufinka26 já měřila v puse bylo to nejrychlejší

@simasla kolik jsi DPO???

simasla
1. led 2013

@mvkoty - jsem 9DPO - bohužel v době ovulky jsem měla 2 dny horečku, tak je to odhadem, uvidíme jestli se ještě trošku zvedne teplota - podle toho bych testila. Kdyby vyskočila nad 37 - to by bylo super a zkusila bych test

http://www.fertilityfriend.com/home/simasla

mvkoty
1. led 2013

@simasla to je na test ještě brzo vydrž tak těch 12dpo to by mohl být duch

simasla
1. led 2013

@mvkoty - já vím, já vím... do pátku tedy ještě vydržím - a to jsem si myslela, že vydržím do neděle... jen kdyby se nepřidaly ty příznaky - únava, bolest (pálení) prsou a píchání v podbřišku - takhle si začínám dělat naděje

mufinka26
autor
1. led 2013

Holky ted sem se musela smát 😀 manžel našel můj dnešní ovulační test a s úsměvem ke mě běžel, jako kdy sem mu to chtěla říct 😀 si myslel, že je to těhotenský, ale jak mu zářili očička 😵 tak sem mu řekla, že je to přeci ten ovulační, tak se zamyslela říká, no mě to bylo divný. když si to nedávno měla 😀 já ho prostě miluju

cabalkova
2. led 2013

@mufinka26 No, kez by se ty pozitivni tehotenske testy daly "vyrobit" stejne snadno, jako pozitivni ovulacni. 🙂 Lednovou ovu mame za sebou a od unorove zaciname, normalne se zacinam tesit... konecne... 🙂

mufinka26
autor
2. led 2013

@cabalkova to je dobře jen se těš 😀 hele u mě byl zázrak vyrobit i ten ovulační test 😀

simasla
2. led 2013

Ahoj holky, hezký den všem.... no a moje teploty nic moc.... takže včerejší optimismus se pomalu vytrácí... ale ještě nestahuji kalhoty, brod je ještě daleko.

cabalkova
2. led 2013

@simasla Mas nekde grafik? Hod odkaz, at muzeme posoudit. 🙂

simasla
2. led 2013

@cabalkova - no teploty jsou poovulační, ale myslím, že těhu by měly být vyšší - nad 37 nejdu ani jednou - i když s Míšou mi teplota výrazně vyskočila 12DPO jinak to bylo taky jako na houpačce

cabalkova
2. led 2013

@simasla No tak jeste uvidis, ja mela teploty kolem 37, o moc vic to nebylo, ale drzely stabilne nahore... tak za dva dny bude jasno, ne? Budes cekat na termin ms, nebo udelas testik driv?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru