Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

cabalkova
14. led 2013

@mufinka26 Jejda a proc mate snazeni odlozit, pokud je vsechno v poradku?

pindruse76
14. led 2013

@mufinka26 Ahoj, nejak mi uniklo, ze jsi mela nejake problemy. Skoda, ze musite snazeni odlozit, ale doktori snad vedi, proc vam to ted nedoporucuji. Tak snad bude brzo vsechno v poradku a budete se moct zase zacit snazit. Rok utece jako voda, zvlast kdyz mas jednoho prcka, kterymu jeste neni ani rok.

mufinka26
autor
14. led 2013

@cabalkova
@pindruse76 Tahle pani doktorka preferuje další mimi minimálně dva roky od císaře, ale zase když vidím jak sem to ted měla poblázněný, tak to tělo asi samo ví, že počkat bude lepší. Každopádně holky, mooc vám držím palečky a těším se až tu budu číst jak máte // na těhotenským testu 😉 🙂

mufinka26
autor
14. led 2013

@cabalkova moje bývalá pani doktorka to neřešila, ta prostě řekla, tak za rok zase tady na šestinedělku, ale když sem se ted bavyla s tou novou, tak mi přišlo rozumné počkat aspon ještě ten roček 😉

cabalkova
14. led 2013

@mufinka26 Tak to jo. Tak kdyz jste se s manzelem takhle domluvili a vnitrne citis, ze je to takhle v poradku, tak je to urcite spravne rozhodnuti. 🙂

kudlinkaa
17. led 2013

Ahoj holky, jestli nevadí... přidávám se k vám... ;) začínáme se snažit o prvního prďolku... 😅

cabalkova
17. led 2013

@kudlinkaa ahoj, my jsme se povetsinou presunuly do uzavrene diskuse, abychom mely soukromi, tak si prosim taky pozadej nunacka o pristup a pojd k nam. 🙂

jitulindaj
18. led 2013

ahoj holky, také patřím mezi vás 🙂) pokusím se dostat za vámi do private diskuse jestli dovolíte! ráda bych se připojila a diskutovala podobné problémy 😉

cabalkova
18. led 2013

@jitulindaj No jasne, pojd za nami, cm vic, tim lip. 🙂

jitulindaj
18. led 2013

@cabalkova poprosila jsem nunacka o vstup, snad mi brzy odpoví!

margot_ka
6. bře 2013

ahoj holky, nemáte některá zájem o ovu testy? Ani jsme je nepotřebovali, zadařilo se předtím, než jsme se stihli začít snažit 😉 je jich 45 ks + k tomu 2 těhu testy.
písněte mi kdyžtak do zpráv
ať se brzy zadaří 🙂

mija88
14. bře 2013

tak my se taky snazime od pulky ledna a porad nic...snad to vyjde ted.... 😉

hannyy
9. dub 2013

Holky zalozila jsem soukromou temu : Snazilky bez rozdilu veku pokud by nekdo chtel staci jen napsat 🙂 do ip

jajula27
11. dub 2013

ahojky holky, taky jsem snažilka, můžu se k vám přidat?

ninad
15. kvě 2013

ahoja zeny, muzu se k vam pridat, taky se s manzelem od tohoto roku snazime,i pres problemy,tak uvidime...🙂

zahorova
27. kvě 2013

ahojky holky moc se omlouvam že vam sem lezu ale mam velkou prozbu.my se nesnažíme o mimi,už mame doma čtyry 😀 ale mela jsem 24.5.dostat menzes a nic asi dva dny před očekavanyma měsíčkama jsem zašpinila pak ještě druhy den a bolel mě podbřišek a kříž,včera mě nic nebolelo a dnes je to tu znova,pořád chodim čurat,test jsem si dělala,nejdřiv to bylo cele ružove a pak vylezla jedna čárka s nadechem do ružova je pořád.Jela jsem k doktorovi ale při me smule tam nebyl-měl uraz a nedorazil do ordinace ☹ s manželem provozujem přerušovaný sex,protože jsem nenašla antikoncepci co by mi nevadila.Budu moc ráda když mi sem písnete nebo klidne jen na muj e mail-zlatickon@seznam.cz děkuji moc

sarka2104
4. čer 2013

Ahoj holky, tak já se k Vám taky přidám 🙂 od ledna se snažíme a zatím nic, začala jsem si měřit teplotu, tak uvidíme jestli to pomuže 😉 a už se někomu z Vás od té doby podařilo? 🙂

annakup
4. čer 2013

Ahoj my se taky snažíme od ledna a pořád nic, včera jsem to zase dostala, tak mě to opět semlelo 😖

olga20
12. čer 2013

Ahoj, tak my už se snažíme asi dýl jak od ledna, pila jsem nosifol, mladý ječmen a nic :( teď jsme tomu nechávali volný průběh, jelikož jsme řešili svatbu a teď zas do toho jdem na plno...a to tak, že se necháme vyšetřit...manžel má dvě děti, u něho by snad problém být neměl, ale se mnou si nejsem jistá...tak uvidíme. jsem z toho špatná...moc si přejeme miminko ☹

sarka2104
13. čer 2013

olga20 držim palce at vyšetření dopadne dobře a brzy se zadaří 🙂 všichni jsme si to asi představovali jednodušeji, já teda určitě ☹ mužu se zeptat na ten nosifol a mladý ječmen? sliším to poprve 🙂

lucka006
18. čer 2013

ahojky mame doma dva chlapaky a chtely by jsme jeste zkusit holcicku ale uz se snazime skoro rok a porad nic piju kontryhel a mam i kyselinu listovou dotor nas chce hnat na spermiogram a me na laparku ja to takhle ale nechci u prvniho sem brala clostlbegyt a ted mi ho nechce napsat co mam delat?

olga20
1. črc 2013

@sarka2104 Tak Nosifol mi doporučila dr. je to doplněk stravy, kyselina listová. prý je to dobrý na mimi. a mladý ječmen mi doporučila sestra, která díky němu otěhotněla do 3 měsíců 🙂 obojí se míchá s pitím. celkem se to dá pozřít 😀 . ten nosifol i s vodou. mladý ječmen jsem zkoušela s jablečným džusem. nosifol se dá objednat snad v jakékoli lékarně, mělo by to být na 3 měsíce, což je 5 balení. ten ječmen...jestli se dá sehnat ve zdravé výživě.nebo i na netu..? to nevím. jinak na vyšetření ještě počkáme asi... myslela jsem, že mi dá dr doporučení, ale jestli jsem na to ještě mladá...? nevím 😒 ale teď to vypadá celkem nadějně 🙂 , i když už ztrácím naději. omdlela jsem, zvětšila se mi prsa (což se nikdy mi nestává), bolí mě podbřišek, často chodím na wc. ms mývám na den přesnou, dnes měla přijít, ale zatím nevypadá, že by se jí chtělo. tt zatím negativní, tak uvidíme

bara22
8. črc 2013

ahoj holky chtela bych se zde sverit ,treba nekdo zvas to mel take tak. s pritelem jsme spolu 4 roky a snazime se pres dva a stale neuspesne uz si ani nemyslim ze by to mohlo klapnout, byli uz jsme na spermografu kde nam rekli ze pritelovi chybi jen vitamin E jinak wse v poradku, spermie pro oplodneni jsou idealni, mne na gynekologii rekli ze umne nedochazi k ovulaci ,podstoupila jsem 3 mesicni lecpu plus pichani inekci , ovulace uz byla na jednicku ale bohuzel stale nic, doufali jsme ze se nam podari na dovolene ,jine prostredi myslenky atd,ale neuspesne a to pro mne byla posledni sance ,v zari mam jit na gynekologii tak uvidime co dal, zatim jsem teda nebyla na laparoskopii takze nevim zda-li jsme uplne o.k ale pocitam ze pristi rok to budem resit na umelem oplodneni,jemi ztoho wseho dobreku ....dekuji

mufinka26
autor
20. črc 2013

@bara22 ahoj, u nás to bylo podobné, akorád manžel spermio na jedničku a já neměla ovulaci, mě nepomohlo k ovulci ale nic, takže sme podstoupili IVF a máme Jarouška 😉 No a v lednu jdeme do Car zas, zažádat o druhé IVF a věříme, že se nám zase povede takové štěstí jako máme už doma 😉 🙂 Bereme to prostě tak, že jinak mít miminko nemůžeme, dokonce se už oba těšíme, až zase začne ten kolotoč injekcí atd... 😀

deni325
28. bře 2014

Ahoj budoucí těhulky, maminky
Přidávám se k vám do fóra, mezi snažilky
Jak jste na tom? My jsme furt v očekávání, čekáme jestli nám to tenhle měsíc vyšlo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru