Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

mvkoty
8. led 2013

Dobré ranko / dopoledne....my jsme sidneslapřispali...ráno jsem vypravila Míšu do školy a hupsla jsem ještě k Vice a taťkovi do pelíšku a vstávaly jsme s Vikou v půl desáté. Tatínka necháme ještě spinkat jde večer na noční. U nás snážo nehrozí díky těm změnám v pracovní době manžela, takže to teď neřeším a počkám si až po prohlídce u dr v únoru

obyvatelka
8. led 2013

Ahoj, my tak lazo plazo pracujeme uz od unora lonskeho roku, ale zatim se nezadarilo, mela jsem i nejake gynekologicke potize, tak mozna proto. Nicmene od ledna jsme se s manzelem dohodli, ze zvysime frekvenci naseho styku, tak uvidime, jestli to vyjde 😀 snazila jsem se o nejaky vypocet ovulace, ale nevim, jestli se mi zdaril 😀 nicmene dite nebo aspon tehotenstvi jsme si prali pri vstupu do Noveho roku 2013, tak snad se nam prani splni 🙂

m.r.
8. led 2013

@mvkoty no já si taky v únoru zajdu k dr. když se nezadáří teď v lednu aby mě zkouknul jestli mám vše ok,už jsem tam nebyla asi půl roku. 😅

mvkoty
8. led 2013

@m.r. já byla naposledy v září a bylo vše ok, jen jsem měla dojít 1.-3.den ms na krev a tojsem jaksi nestihla a pk jsem se hned přestěhovala a hledala jiného dr takže jdu taky po půl roce 🙂

m.r.
8. led 2013

@mvkoty no já když jsem byla před tím půl rokem tak jsem měla taky vše ok.Tak doufám ,že to bude i teď.

mvkoty
8. led 2013

@m.r. určitě bude všechno v poho jen to chce počkat až se mimísek rozhodne přijít 🙂 já doufám, že u nás to bude brzo

m.r.
8. led 2013

@mvkoty já doufám že taky brzo,už kvůli malýmu moc se na sourozence těší 🙂

mvkoty
8. led 2013

@m.r. náš Michal huček asi od tří let že chce sourozence, protože v okolí všichni rodili, ale musel si počkat. Mám mezi dětmi rozdíl 7let takže dva jedináčkytak bych ráda aby Vika měla parťáka na lumpárny

m.r.
8. led 2013

@mvkoty taky jsem si říkala že chci max.rozdíl mezi dětma 5 let no uvidíme jestli to stihneme 🙂

cabalkova
8. led 2013

Tak ja jsem chtela rozdil aspon dva roky, neni na co cekat, ale myslim, ze rozdil min jak dva roky je totalni smrtak, aspon zezacatku, tak taky uvidime jak to pujde.

mufinka26
autor
8. led 2013

já sem vždycky chtěla mít děti věkově co nejmíň od sebe, ale osud tomu dal, že jsou přesně 10 let od sebe, proto bych taky ráda pro Jarouška parťáka 😉

Tak holky, abych přišla na jiný myšlenky popadl mě totální rapl a právě sem vygruntovala celou koupelnu, wc, chodbičku a kuchyň, malej usnul, tak sem začala řádit 🙂 Chtěla sem si ještě umýt okno v obýváku a venkovní sušák otřít, ale manžel si začal ťukat na čelo, že v týhle tmě sem blázínek 🙂

mvkoty
9. led 2013

Dobré ranko,
tak jsem dneska projížděla blogy a našla jsem že jarka88 našla // mám z ní radost tak je tady mezi námi první 😀
Já chci taky ikdyž te|ď jsem se dala na cvičení s Jillian a baví mě to tak bych ráda prcní dala těho dopořádku a pak těhotnělaa, ale uvidíme

cabalkova
9. led 2013

@mvkoty No ja taky napred chtela jeste trochu zhubnout a pak tehotnet, ale nejak jsem to nestihla, tak proste jak to bude, tak to budu... kdyz budu mit jeste mesic dva na dietu, nebudu se zlobit... a kdyz ne, protoze budou brzy //, tak to bude taky super, takze vlastne neexistuje spatna varianta. 🙂

mvkoty
9. led 2013

@cabalkova no to u nás taky, ale nechávám to osudu. Do návštěvy u dr těhulkování neřeším a pak uvidím co mi řekne a pak to budu řešit 🙂 a mezi tím snad i něco zhubnu

m.r.
9. led 2013

Dobré ráno,tak dneska mám volníčko 🙂
Odedneška jsem si začala měřit BT,tak uvidíme,akorát už nevím při jaký teplotě je ovulace.To musí být přes 37st.?

mvkoty
9. led 2013

@m.r. ovulku poznáš že byla tak že po ní ti teplota hodně klesne ale přesnou teplotu kdy je ovu ti nikdo neřekne je to indivindi

m.r.
9. led 2013

@mvkoty aha, teďka zrovna hledám nějaký stránky,(na grafy) kde si to budu moc zapisovat,neznáš nějaké?

jarka88
9. led 2013

dobré ránko všem 🙂 tak můžu asi s potichou radostí říct, že se nám zadařilo v prosinci 🙂

mvkoty
9. led 2013

@m.r. já zapisovala tady http://www.womenzone.cz/ teď tam mám jen přehled o ms a ovulce ale neměřím

@jarka88 gratuluji já ráno koukala že jsi měla na testu // tak jsi první které se zadařilo 🙂

jarka88
9. led 2013

@mvkoty děkuji 🙂 no ted už byla naštěstí silnější sice lehce, ale den za dnem to jde pomaleji, ale srovnání se včerejším ránem je úžasné 🙂 rok jsem se na tohle těšila a teď tu sedím, jak picnutá :D

simasla
9. led 2013

@jarka88 - jééé tak to mi potichounku gratulujeme a přejeme pohodové těhulení 🙂
@m.r. - já zapisuji teploty na www.fertilityfriend.com
a super stránky, kde najdeš všechny informace o měření BT jsou tady http://merenibt.xf.cz

No a nakonec přidávám svůj graf a už to vůbec nechápu, nakonec to vypadá na anovulační cyklus - počkám ještě nějakou dobu, co z toho vyleze... Stejně se musím objednat k Dr. na roční prohlídku, tak bych to pak vzala najednou s nějakou vyvolávačkou.
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla

jarka88
9. led 2013

@simasla děkuji 🙂 máme před sebou ještě pořádný kus cesty 🙂

mvkoty
9. led 2013

@simasla no podle mě to anovulák není, neměřila jsi dva dny a podle mě zrovna tam byla ovu podle poklesu a zvýšení teploty. já se na těchhle strámkách vůbec neorientuji jak je to v Aj jsem totálka mimo kort v tomhle odvětví

simasla
9. led 2013

@mvkoty no neměřila jsem, protože jsem měla trošku zvýšenou i normální teplotu - měla jsem rýmu a kašel - tak jsem si říkala, že to bude zkreslené... otázkou je, jestli to neovlivnilo i pár dalších teplot a tím pádem nemá graf žádnou vypovídací hodnotu...
No jak jsem řekla, ještě počkám nějakou dobu, co se z toho vyvrbí a hold když tak to ukončím návštěvou Dr.

ljonas
9. led 2013

ahoj holky, tak dnes mi přišla mrcha.. tak se v prosinci nezadařilo 😢 tak začneme znovu a snad lépe...

jarka88
9. led 2013

@ljonas tak to je mi líto, budu držet pěstičky, aby to ted vyšlo 🙂

misickaf
9. led 2013

Tak holky 7.1. byl sexík (12DC) tak jsem zvědavá 🙂 zatím hýřím optimismem, ale vůbec nevím zda mám ovulaci.... asi se pro jistotu objednám na vyšetření protože než jsem měla Domču tak jsem jí neměla kvůli vysokému prolaktinu a dostala jsem hormony... já už ty hormony nechci 😖 zase přiberu a to jsem za poslední půl rok přibrala protože jsem přestala kouřit, chjo....

mufinka26
autor
9. led 2013

@ljonas to je mi líto, příště to určitě vyjde 😉

mufinka26
autor
9. led 2013

@misickaf joo hormony, já na nich za těch osm let nabrala 20kg 😅

mufinka26
autor
9. led 2013

@jarka88 jéé gratulace, tak hlavně at je vše ok 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru