Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

jarka88
9. led 2013

@mufinka26 děkuji 🙂

m.r.
9. led 2013

@mvkoty díky,kouknu na to
@jarka88 gratuluji k // 🙂

jarka88
9. led 2013

@m.r. děkuji, ale začínám se obávat.......

m.r.
9. led 2013

tak už si dělám graf tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat 🙂

simasla
9. led 2013

@jarka88 copak se děje? hlavně mysli pozitivně... při Míše jsem se taky bála... otěhotněla jsem také tak po roce snažení a bála se aby bylo všechno v poho, ale celou dobu jsem mluvila k bříšku a říkala si, že bude všechno dobré a bylo, takže hlavně myslet pozitivně...
@m.r. no super - zatím tu nejspíš zapisuji jenom já, jsem taková grafomaniačka :D

jarka88
9. led 2013

@simasla s velkou, převelikou radostí se musím pochlubit, že už 100% víme, jak na tom jsme 🙂 bála jsem se, že by to byl planý poplach 🙂 a musím se pochlubit

simasla
9. led 2013

@jarka88 no vidíš - to je ale krásný testík 🙂 pozitivní 🙂

jarka88
9. led 2013

@simasla za poslední rok ten nejkrásnější 🙂

cabalkova
9. led 2013

@jarka88 Krasna prvvni vlastovka.. tak doufam, ze se brzy pridaji i dalsi //. 🙂

m.r.
9. led 2013

@jarka88 tak to moc gratuluji,už se taky těším až se my ukážou na testíku // 🙂

jarka88
9. led 2013

@cabalkova taky doufám, že v tom dlouho nezůstanu sama 🙂 všem tady přeji hodně štěstíčka v snažilkování, i když je asi lepší to moc neřešit, jen proto nám to asi vyšlo 🙂

jarka88
9. led 2013

@m.r. děkuji...já tomu ještě teď nemůžu uvěřit 😀 😀 byl to dlouhý rok, ale za tohle to stálo 🙂

simasla
9. led 2013

Tak zase jsem něco načetla a chci se zeptat - nezkoušeli jste na otěhu také homeopatika?
Já jsem objevila tyto léky v jedné diskuzi včetně dávkování
Folliculinum 15ch 5.-10.DC 2x denně 3 kuličky pod jazyk a Luteinum 15CH po ovulaci 1 denně 5 kuliček pod jazyk
Přemýšlím, že si je pořídím - jsou to jen homeopatika a v novém cyklu, že je nasadím.
Máte někdo zkušenost s homeopatiky? Já jen při zastavení laktace a to mi celkem pomohlo.. do 3 dnů bylo to nejhorší za mnou...

badrick
9. led 2013

@jarka88 přidávám se ke gratulacíííííím!!!!! a přeji ať vše dobře dopadne a hlavně se nestresovat a myslet pozitivně......

jarka88
9. led 2013

@badrick moc děkuji 🙂 já vím, hlavně žádná negativa 🙂 ale strach bude obrovský

misickaf
9. led 2013

Kdy je tak možné udělat si test co nejdříve? třeba ten digitální... když se tam ukazuje 1-2 (týdny) tak to už po týdnu po oplodnění? to jako fakt? já jsem tak nedočkavá 😅

cabalkova
10. led 2013

@misickaf Mam ho doma v supliku pripraveny, tak jsem koukala na krabicku a pisou, ze se muze pouzit uz ctyri dny pred ocekavanou menstruaci a ukaze spravny vysledek. Takze zalezi na tom, jak mas dlouhou lutealni fazi, v mem pripade bych s nim skutecne mohla testovat tyden po ovu, ale ja si ho hodlam schovat na chvili, kdy budu mit na papirku aspon dusika, takna potvrzeni, jako jarka. 🙂

m.r.
10. led 2013

Dobré ráno,tak malej už je ve školce,manža v práci .Teď mě čeká úklid,převlíknout postele umýt koupelnu,no moc se mi do toho nechce 😅 Tak jsem si dnes měřila BT a mám stejnou teplotu 😕 zvláštní doufám že tu ovulku budu mít ☹

mufinka26
autor
10. led 2013

@jarka88 tak to je tutovka, jakmile to ukáže celar blue 😀 jéééé bude tu první miminečko, to je krásný 😵 😵

kettm
10. led 2013

@jarka88 obr gratulace!!

Ahoj holky, já si myslím, že těch miminek tu bude určo víc a víc 😀

jarka88
10. led 2013

@mufinka26 uvidíme,co nám řekne dr 🙂

jarka88
10. led 2013

Já měla asi ovu později, tak nvm, neznalá jsem už 3 dny 🙂 ale píšou 4 dny před. MS@misickaf

jarka88
10. led 2013

@kettm děkuji!! 🙂

kettm
10. led 2013

@jarka88 není zač 😉

badrick
10. led 2013

ahojte holky, trošičku z jiného soudku, snad vám to nevadí....tak dneska mě má dceruška pěkně vytočila.....má rok a půl a začíná nás pěkně zkoušet....vůbec nevím jak na ní....zkouším domlouvat, pak řvát....prostě vše možné a nic nepomáhá....měli jsme večer návštěvu a chovala se tak jak ji neznám.....a vůbec jsem nevěděla jak reagovat.....holky jestli mi můžete poradit....je to jen přechodné období a nebo jak reagovat na to, když malá má něco udělat nebo dělá něco špatně jak reagovat.....co je nejlepší? nechtěla bych ve výchově něco zanedbat a hlavně aby to nedopadlo tak, ze nám pak bude skákat po hlavě.....nevím fakt si nevím rady....máte nějaký návod nebo recept, nebo něco co na uzlobené děti zabírá?Normálně se tak nechová, sama jsem se divila jak se vztekala apod.....no ta moje návštěva si musela myslet, že jsem neschopná matka ☹

simasla
10. led 2013

@badrick Ahoj, Míše jsou 2 roky a zkouší to také pořádně. Já prostě "vydírám" - teda je to když po ní něco chci, něco jí za to slíbím - něco co jí baví, nebo i nějakou ňamku, když to neudělá tak prostě žádné výhody. Ovšem to se dá aplikovat tak akorát když není vzteklá. Bohužel na vzteklinu jsme zavedli hanbu. To znamená, když se chce vztekat prosím, ale my na to nejsme zvědaví. Tak ať se vzteká někde jinde - většinou to zabere. Ale občas ujedou nervy a řvu - a to není dobře. Míša mě zase občas plácne, tak to se jí snažím vysvětlit, že se to nedělá. Občas dělám, že mě to bolí a ona pak fouká a říká promiň.

simasla
10. led 2013

@badrick jo a nejsi neschopná matka - je to klasické období vzdoru a bylo by nenormální, kdyby tím naše děťátka neprošly

mvkoty
10. led 2013

@badrick u nás je momentálně ukázkové období vzdoru a vzteku. Pokud se malá vzteká odvádím jí do pokojíčku ať se vzteká tam, až se uklidní ať se vrátí. A pokud neposlouchá zavedla jsem to tak, že řeknu NE a poté uvádím jak se to dělá... příklad...hází hračkama, řeknu NE miminko se neháže, bolí ho to...tebe taky nehážeme....prostě se snažím pořád dokola jí to vysvětlit. A když mě plácnevracím jí to s tím že maminka se nebije. Ale taky mi ujedou nervy a ječím

cabalkova
10. led 2013

@mvkoty
@simasla Holky to jsem rada, ze v tom nejsem sama. My mame doma (nevim, jestli momentalne, nebo uz naporad) maleh vzteklouna, co dokaze jecet docela dlouho, treba dneska odpol, kdyz jsem zrovna potrebovala vyridit neco v praci, to o tom vedelo cele patro, predvedl tam pekne peklicko... takze se mi taky obcas stane, ze mi ujedou nervy a zajecim...pak me to mrzi, ale holt to v tu chvili "neubrzdim". A taky nevim, jak v tu chvili reagovat. Je mu 16 mesicu, tak na nejake staveni na hanbu muzu zapomenout, vetsinou zabere odvedeni pozornosti k necemu jinemu, ale i to mnohdy trva dost dlouho, nez clovek vymysli neco, co by zabralo. nesnasi treba prebalovani, takze dneska dopol jecel i na plavani, jenom nez jsem mu nasadila plenku, tak na me vsechny matky koukaly, co mu jako delam... ale co, proste to to okoli musi prezit, no, je to jenom dite, co s nim mam delat....

m.r.
11. led 2013

Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla. 🙂
Taky dělám to ,že když se vzteká tak ho dám do pokojíčka ,aby se uklidnil.|Nebo když zlobí tak mu zatrhnu věci co má rád.Budeš zlobit tak žádné bonbónky.🙂
Jinak dneska 3 den měření tak jsem zvědavá,trošku my ta teplota klesla,takže buď teprv bude ovulka nebo už byla.
Příští měsíc to zkusím s ovulačním testíkem....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru