Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

cabalkova
11. led 2013

@m.r. Mereni ma tu nevyhodu, ze ovu poznas az zpetne, kdezto testiky ti ji nahlasi dopredu, takze za me rozhdne testiky. 🙂

ljonas
11. led 2013

@cabalkova jojo to oni nahlásí ale příroda si stejně udělá co chce.
minulý měsíc jsem měla krýsná pozitivní ovu test a stejně to nevyšlo...tento měsíc jdu koupit conceive gel.. tak dám vědět 😉

cabalkova
11. led 2013

@ljonas No, mne se to rika, kdyz se budeme snazit az od pristiho mesice, co? Mam bricho jak buben, tak zitra, nejpozdeji v nedeli cekam ms... ale myslim, ze prvni mesic nam to neklapne, protoze jedeme na hory a hodlam si uzit nejen lyzovani, ale i saunu a virivku a to asi hnizdeni moc nepomuze... ale co, byla jsem na lyzich naposled pred peti lety, tak si to hodlam uzit a o ten jeden mesic driv nebo pozdeji... ono se to nezblazni... jen si budu muset dobehnout prodlouzit rodicak, z bezpecnostnich duvodu, abych mohla prejit z rodicaku rovnou na dalsi materskou. 🙂

cabalkova
11. led 2013

Chacha, tak jsem si to pekne privolala, ms prave dorazila, takze jde do tuheho, jsem 1dc prvniho snaziciho cyklu...

m.r.
11. led 2013

@cabalkova No já si stejnak myslím,že se to na poprvé nepodaří,to by byl u mě zázrak 😀 Nakoupím si testíky a od dalšího snaženíčka budu testit 🙂

cabalkova
11. led 2013

@m.r. Prima, uz se tesim na fotecky... a co ty vs, treba to hned napoprve klaplo... nam to u prvniho po nekolikamesicni pauze ve snazeni klaplo vlastne taky napoprve... takze zazraky se deji, jen v ne verit. 🙂

m.r.
11. led 2013

@cabalkova No podle toho ,že u prvního to trvalo skoro 2 roky ☹ .Budu v to věřit,že zázraky se dějí 🙂

badrick
11. led 2013

tak holky my se snažíme tak nějak bez měření....zatím se milujeme bez nějakých stanovených termínů.....jen když máme chuť.....ale jakmile se nebude dařit, samozřejmě budeme muset frekvenci milování zvýšit 🙂.....budu informovat jak jsme na tom a jsem moc zvědavá, která tu bude další mít //.....samo to přeji všem co nejdříve 🙂!

m.r.
12. led 2013

Dobré odpoledne,jak se máte ,holky?Já jsem opět v práci .Dneska ráno jsem měla zase docela nízkou teplotu,ale co jsem četla tak ,když je ovulka tak to právě klesne dolů.No jsem zvědavá . Manža si ze mě dělá srandu,prý jestli už mám nevolnosti 😀 😀 😀 Tak mu říkám,jsi blázen myslíš ,že to bude hned na poprvé 🙂

cabalkova
12. led 2013

@m.r. Taky pracuju, i kdyz z domova... ale o to usilovneji. Prubeh bazalni teploty v ramci cyklu je takovy, ze napred je nizka, pak v den ovulace spadne jeste o dve, tri desetinky, a den po ovu vyskoci nad uroven v prvni polovine cyklu, obvykle pak byva nekde kolem 37 stupnu (i kdyz u me tedy tak kolem 36,6, ale ja zas mivam v prvni pulce cyklu kolem 36,2, tak je tam nejdulezitejsi ten rozdil) a pokud cyklus pokracuje tehu, obvykle vystoupi ve dnech kolem ocekavane m jeste vys. Pokud cyklus skonci ms, den pred ms nebo v den jejiho nastupu teplota spadne na uroven prvni poloviny cyklu ci lehce pod... tak hod grafik, at muzem mrknout, jak se ti teploty vyvijeji... 🙂

m.r.
12. led 2013

@cabalkova no já měla první 2 dny 36,4 a pak to kleslo na 36,2 tak uvidím zítra 🙂

m.r.
12. led 2013

A chtěla jsem se zeptat, nevadilo by vám všem co jsem chodíte ,kdyby se tato diskuze uzamkla?Aby jsme měli to svoje soukromý a četli jsme si diskuze jen mi? 🙂

cabalkova
12. led 2013

Ja za sebe bych nechala diskusi jeste chvili otevrenou, ale je to jen muj nazor.

badrick
12. led 2013

já bych ji taky ještě nechala otevřenou

mvkoty
12. led 2013

Dneska mě manžel tak naštval, že přemýšlím, jestli vůbec to třetí miminko chci.... protože představa že budu další roky na něm finančně závislá se mi moc nelíbí

foriska
12. led 2013

Příští týden u nás proběhne testování, zda se u nás napoprvé zadařilo... Jedeme totiž pařit za švagrem, tak chci vědět, jak na tom jsme a zda se budu moct taky rozšoupnout 😎 Moc nadějí tomu ale nedávám. Ovulaci jsem si spočítala podle kalkulaček na netu. ALE... zadala jsem tam délku cyklu 22 dní, ale to bylo díky antikoncepci... Takže vlastně ani nevím, zda proběhla... Preventivně se snažíme sexovat obden, tak jsem na nás zvědavá 🙂 Ovu testy ani měření teploty do budoucna zatím neplánuju. Uvidím příští týden 🙂

cabalkova
12. led 2013

@mvkoty No tak my mame doma taky malinko dusno, manzel udela jen to, co mu vyslovne a nekolikrat reknu, jinak chrupe u televize, tak s taky rikam, jestli to mam zapotrebi... no tak uvidime, jak se to vycabri... vzdycky mame horsi a lepsi obdobi a ted je to teda trochu horsi, tak me to stve, ale to je asi normalni, ze je to takova houpacka... a do rozpoctu prispivame stejnym dilem nebo ja dokonce i vic, tak v tomhle problemy nejsou.

mvkoty
12. led 2013

@cabalkova no u nás je teď taky nějaké horší období a dost mi to točí. Bohužel já do rozpočtu přispívám jen rodičákem není tady možnost přivýdělku ☹ a do práce jít nemůžu když je |Vika ještě malá a do školky jí nevezmou ale v dubnu jdeme k zápisu tak snad jí od září vezmou a já budu moc jít na chvíli do práce nebo mi z toho asi brzo jebne.

badrick
12. led 2013

@mvkoty to zase přejde....u nás to taky někdy vře....hlavně když mám pocit, že vše na mě padá jako, že nestíhám úklid, praní, vaření, s malou si pohrát apod.....tak vybuchnu a hádka je na světě....ikdyž mám opravdu hodného manžela tak i tak někdy vybuchnu....co se týče financí, tak právě kvůli některým hádkám jsem řekla, že toho mám dost a at si to vyzkouší sám vést domácí účetnictví a kolik ušetří apod....tak tento měsíc převzal domácnost tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale už teď vidí, že to není jen tak jednoduché a samozřejmě převzal i veškeré papírování, zakládání a vyřizování 🙂 to už se mu opravdu nelíbilo ale at si to jenom pěkně vyzkouší.....a pak na konci měsíce řeknu a kde jsou ty peníze? kde jsi to všechno dal apod 🙂

cabalkova
12. led 2013

@mvkoty No mne by se zase libilo byt chvili bez prace a "jen" si hrat s pizduchem, ale musim stihat oboji... a k tomu jeste prcka... nejak si to chvilema fakt neumim predstavit.

mvkoty
12. led 2013

no u nás vznikla hádka kvli benzínu, nechal mi tady auto asi 4dny a já jsem si dovolila projet půlku nádrže, protože jsem byla v Praze u babi pro nějaké věci co není on schopný zařidit....respektive zařizuje je už dva měsíce a bez výsledku. No a já jsem poslední dny podrážděná a tak jsembouchla a řekla jsem mu ať si auto nabouchá, žesi budu všude chodit pěšky. No a on začal o penězích. Takže končím s obrovským nákupem jednou za měsíc a nakupováním do zásoby. Budu chodit tady do pidi krámku u nás ve vsi a budu holt nakupovat každý den jen na ten den a je to. On chudák platí složenky a náklady na barák a já z rodičáku a alimentů asi nic neplatím. Splácím si úvěr a platím veškeré jídlo a Míšovi školu a fotbal ale asi je to málo. Fakt nevím jak si to představuje

cabalkova
12. led 2013

@mvkoty Tak u nas jdou veskere platby z meho uctu, na ktery mi muz posila vetsinu sveho platu, protoze on je na tyhle prakticke veci totalne nepouzitelny, takze ani nevi, kdy se ma co platit... takze o penezich celkem nema prehled a zije si v blazene nevedomosti a ja musim kazdy mesic makat, abychom skoncili vzdycky aspon na nule, coz se nam ale od podzimu, kdy jsme museli vysolit 80 tisic za prijezdovou komunikaci, nedari, ale to on ani netusi, hlavu si s tim delam jenom ja... takze asi tak.

mvkoty
12. led 2013

@cabalkova nou nás má účet jen manžel chodí mu tam alimenty a jeho výplata, platí hypo, energie na baráku a svoje výdaje jako tlf, další úvěr z dob minulé a uhlí a dřevo a benzín. Já si z rodičáku platím potřeby pro děti, jídlo, školu a fotbal.

ljonas
13. led 2013

@m.r. ahoj zamčená diskuze již existuje jmenuje se snažilky 2013 pokud má někdo zájem o větší soukormí.....

mvkoty
13. led 2013

@ljonas hoď odkaz

mufinka26
autor
13. led 2013

ahoj holky, tak zítra mě čeká ta kontrola na gyndě, držte prosím palečky, at to neni nic vážnýho a at nám to nezhatí plány na další miminko, nějak začínám mít strach 😢

misickaf
13. led 2013

holky jak brzy myslíte, že mohou začít lehké nevolnosti ode dne oplodnění? já už jsem asi paranoidní nebo co 😅

kettm
13. led 2013

@ljonas ahojky ráda bych do zamčené diskuze😉

cabalkova
13. led 2013

@mufinka26 Tak drzim palecky,snad bude vse ok a ani mimi na sebe nenecha dlouho cekat. .)

cabalkova
13. led 2013

@misickaf Ty nevolnosti leda psychicke povahy, protoze nevolnosti vyvolava pritomnost hormonu HCG v tele, a ten se zacina vyplavovat az po uhnizdeni, tedy nejdriv tak pet dnu po ovulaci. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru