Snažilky od ledna 2013

mufinka26
26. pro 2012

Ahojky, najde se tu snažilka co do toho jde už ted od ledna?? Plodné dny by mi měly vycházet na 7. ledna tak uvidíme 🙂

mufinka26
autor
6. led 2013

Ahoj holky, takže mi začalo 100% hrabat 😀 Dneska se mi zdálo, e sem byla v nemocnici, kde mi dělaly UTZ a tam sem nádherně viděla miminko co odpovídalo cca 12tt takže to byl nejspíš prvotrimestrální screening 😀 do toho strašně milá pani doktorka mi říká, jak je mimi čilé a že vůbec nevadí, že sem otěhotněla tak brzy po císaři 😀 😀 no gumídek hadr, to snad nemůžu ani tomu mímu líčit 😀 😀

simasla
6. led 2013

Ahoj holky, tak jsem dneska testla a negativní.... vzhledem k tomu, že to mám dnes či zítra dostat, tak je to jasné....už by byl alespoň duch a nic tam není. Takže my jdeme do dalšího kola... i když jen tak vlažně - protože termín porodu v říjnu se mi nehodí... Hlavně aby došla mrška.....
Přikládám graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla

mufinka26
autor
6. led 2013

@simasla tak příští měsíc to vyjde 😉

mufinka26
autor
6. led 2013

Holky ptala se mě jedna snažilka, jestly bysme diskusi udělaly soukromou, tak sem jí napsala, že se vás nejdřív zeptám, já totiž sama nevím, sem ráda, že k nám přichází nová děvčata 🙂

simasla
6. led 2013

@mufinka26 mě to takhle nevadí, taky jsem ráda za nové tváře - však soukromou diskuzi můžeme udělat vždy ne?

mufinka26
autor
6. led 2013

@simasla přesně 🙂

cabalkova
6. led 2013

Ja bych byla pro otevrenou diskusi, prece jen si rikam, ze se urcite jeste spousta holek prida a tak bych ji neuzavirala. Neresime tu zatim nic, co by mi vadilo psat na otevrene diskusi, tak bych to nechala tak, jak to je. @mufinka26 Nebyl to nahodou nick nunacek??

badrick
6. led 2013

ahoj holky, já jsem taky ráda, že k nám chodí nové holky....tak záleží na vas....ale mě to tak zatím vyhovuje....jinak my už jdeme taky do druhého kola.....na poprvé to nevyšlo....tak uvidíme....zatím to nebudu hrotit....snad brzy zapadnu....jsem totiž takovy menší stresař co se toho otěhotnění týče.....takže pro mě čim dřív tím lépe.....nebot kdyby se to nepodařilo tak do 5 měsíc tak bych na to porad myslela a bylo by to horsi...uz ted se nemůzu dockat az zapadnu a budeme cekat dalsi mimi....a to jsem si jak uz jsem jednou psala nemyslela, ze se tak budu tesit na druhe.....nebot prvni mi dalo dost zabrat....ale s porovnáním moji sestry co má chlapecka a je natom s vyvojem pozadu a nechce jist a ted je i takovy uplakany tak je treba hodit vse za hlavu a byt radi, ze mame zdrave deti.....takze nejaky ten nespanek apod je normální.....vsak pak budeme moct spat cely zivot ne? az nam deti trosicku odrostou....takze vsem preji at se co nejdrive zadari 🙂

mvkoty
6. led 2013

Ahojky a hezkou neděli 🙂

mě otevřenádiskuze také nevadí, ale přizpůsobím se.

U nás snažení vypadá beznadějně ☹ zítra ovu a je nám k prdu ☹ manžel přinesl rozpis směn na leden a jak to tak vypadá tak ho doma moc nevidíme a když tak bude spát mezi šichtama. Takže leden otěhu nehrozí ☹(( poslední dobou je všechno proti nám.

simasla
6. led 2013

@mvkoty tak ho dneska zneužij :D - spermie vydrží až 72 hodin živá - takže zítřejší ovu by vyšla 🙂

badrick
6. led 2013

jejda.....tak to vám nezávidím...ale neboj když to má přijít tak to příjde.....já teda ovu a měření teploty zatím vůbec neřeším....ani u prvního jsem to neřešila...jen testuji, když si myslím, že by jsem mohla být těhotna....a to je tak vse.....takže uvidíme jak se nam s manžílkem ted zadaří....poprvé to bylo po 3 měsících....Milujeme se tak jak máme chut a neřeším datumy....zatím....nemůžu říct že az se budeme snazit treba vice jak půl roku ze se treba uz pak taky budu dívat kdy mám ovu a měřit teplotu apod.....ale jak říkám zatím nic takového neřešíme a necháváme tomu volný průběh 🙂

badrick
6. led 2013

a holky taková malá otázečka....samozřejmě že je prvořadě až je dítě zdravé.....ale kdyby jste si mohly vybrat jaké chcete druhé dětátko...holčičku nebo chlapečka....a uvažovali jste už nad jmény? já vím je to trošku předcasne, ale proc nerozebrat i toto....my by jsme chtěli chlapečka a jmenoval by se Honzík....po tatinkovi, dedečkovi, pradedeckovi.....taková tradice....u holčičky nevíme....už tak jsme měli problém s výběrem u první dcery....nakonec je Simonka.....a moc se nám líbí...ale druhá holčička?tak tam bojujeme....vůbec nevíme....zvažujeme Anetku nebo Denisku....

mvkoty
6. led 2013

@simasla no když on je dneska v práci a přijde až zítra ☹ prostě nám není přáno.
@badrick k nám miminko nechce už 19měsíců ☹ už jsem z toho trochu zopufalá, ale manžel to neřeší prý až bude vhodný čas tak přijde. A po jeho dřívějších zkušenostech ho nechci nikde tahat po spermio a tak.
No a jaké pohlaví, mě je to vcelku jedno, manžel chce kluka pokračovatele rodu... a jmena kluk jednoznačne Kryštof Robin a holčička tak tambude asi trochu problém...já bych chtěla Rozári nebo Sofii a manžel má favoritku Kristýnu která mě se nelíbí ale tak uvidíme jestli se vůbec zadaří

badrick
6. led 2013

je tak to už se opravdu snazite dele....ale naděje umíra poslední....ale dívala jsem se ted na tvé album a jak jsem tak v rychlosti divala a cetla tak uz máte dve deti? tak to je super....

mvkoty
6. led 2013

@badrick jojo mám dvě děti, Miška je z prvního vztahu a Vika je s manželem.....byla během chvilky ani jsme se nesnažili a teď to trvá a trvá ☹

badrick
6. led 2013

@mvkoty jeva....tak alespon vis, ze je vse ok....ze si jen chvilku pockate....no co....ale mas uz dve krasne deti to je super....takze casem se urcite zadari 🙂.....my mame jednu dcerusku a je nam nejdrahsi na svete.....a chceme ji poridit sourozenecka....a abych pravdu rekla tak holcicku uz mame a vůbec by mi nevadila dalsi...horsi by bylo kdybychom meli kluka a byl by dalsi kluk...jsem rada, ze mam dceru....a ted mi to je celkem fuk...manzel by si samozrejme pral chlapecka....tak uvidime....

mvkoty
6. led 2013

@badrick já bych taky raději holčičku už jen z ekonomických důvodů, že na ní většinu vlastně mám....ale m,anžel by chtěl pokračovatele rodu a tak bych mu zase ráda dopřála toho chlapečka. Ale víš jak na nich záleží co se narodí tak ať se snaží. Uvidíme no, mám jen obavy protože mi d chce poslat na laparo a mě se tam nechce ☹

badrick
6. led 2013

@mvkoty na laparo? proc? ja si zajdu asi tento tyden k Dr. nebot jsem mela dostat MS 17.12 a dostala jsem ale jenom špinění 31.12 a doted občas špinim, tak jen jestli jsem v poradku....nebot jsem dobrala v listopadu HA tak asi se to nejak rozhodilo ci co....uvidime co mi rekne...taky mam jit na beznou kontrolu tak se ho pri tom na to zeptam....

mvkoty
6. led 2013

@badrick no chce zjistit proč nemůžu teď takovou dobu otěhotnět. Jestli tam nejsou třeba srůsty co by se vytvořili po porodu nebo jestli náhodou něco nepodělali při císaři.
Já dr měním protože k tomu mému to mám teď skoro 70km co jsme se přestěhovali, ale našla jsem tady jednoho co dělal s tím mým a byl jeho nadřízený a dělal v Německu. Všichni si ho strašně chválí...tak uvidím, zítra se chci objednat tak jsem zvědavá co mi poví on

badrick
6. led 2013

tak to je dobre...radeji se nech vysetrit at vite na cem jste.....a pak urcite pisni jak jsi dopadla....jdeme ted k babi a dedovi na kavicku tak tu nejakou dobu nebudu mejte se pa

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty joo holka mě přišly na to, že mi prvního císaře pěkně zmrvyly, měla sem tam šílené srůsty, to byl jeden z důvodů, proč sem nemohla otěhotnět a pak přirozeně porodit, malej by prý neprošel ☹ Naštěstí mi to pan primář opravyl 🙂 Taky měním doktorku, v pondělí si tam budu volat, musela sem dojíždět přes celou Prahu a ještě kousek za ní. Akorád teda mám v tom hokej, ke komu jít 😕

mufinka26
autor
6. led 2013

@cabalkova nene ta to nebyla, já sem taky spíš pro otevřenou diskusi, proto sem jí zakládala 😀 aby se k nám mohly holky přidávat atd... 😀

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 ty jsi z Prahy?a odkud?Já v Praze bydlela kolik let a teďjsme od září na vesnici asi 40km za Prahou.
Jestli to nemáš daleko na Lužiny tak tam je super dr chodila jsem k němu několik let. Je to tedy soukromník a platí se ročně asi 600,- ale je to fakt kapacita a poctivec a řeší všechno hned.

cabalkova
6. led 2013

@mvkoty No vidis, tak to mame podobny, ja se teda v Praze narodila a na vesnici jsme uz od prosince 2008, ale taky nejakych 40 kilometru za Prahou. Kterym smerem jste? Treba to mame k sobe kousek. Nam se prvni taky nedarilo, nakonec jsme absolvovali spoustu vysetreni i dvakrat IVF a Tondik se nakonec po mem zhubnuti podaril krasne doma na prvni pokus uplne bez vsech pripravku a piluli, tak doufam, ze nam druhatko pujde taky relativne dobre, umim si predstavit, ze kdyby se dlouho nedarilo, tak z toho zase chytnu nervy a t je cesta do zahuby, protoze si myslim, ze kdyz se clovek vynervi, tak to pak o to spis nejde. Tak doufam, ze to do zacatku leta klapne a nebudeme to muset resit s doktory. Ja bych teda radsi holcicku, mazel taky, protoze hosicka uz mame, tak abychom meli parecek. Jinak se jmeny se taky nemuzeme dohodnout, uvidim, jak to bude. S Tondikem to bylo tak, ze jsem mu uplne od zacatku rikala Tondo, snad hned od //, prostte jsem to tak nejak citila a nakonec to tak i bylo, tak si myslim, ze i druhe miminko si to tak nejak zaridi a to jmeno ke mne proste prijde samo. Pak bude jeste prace presvedcit o tom manzela, protoze ten chce jednoznacne Jana nebo Katerinu, coz ja nechci, ale myslim, ze na nem v tehotenstvi vydyndam absolutne cokoli, jako poprve. 🙂

mvkoty
6. led 2013

@cabalkova my jsme směr Mělník..jsme kousek od Velvar. Jinak já jsem taky rodilá pražanda, žila jsemv Praze asi 14let pak jsme se s našima přestěhovali na vesnici kousek od Žatce ale já se po roce vrátia do Prahy na školi a už jsem tam zůstala. Ikdyž jsem se potom vracela k našim jako těhotná a byla jsem tam asi do malho půl roku. Pak jsem si našla bydlení a práci a odstěhovala jsem se. No a nakonec mě vítr zavál do Rokycan a pak do Prahy

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty jé neni to Homola? já mám lužiny ted dost z ruky, bydlela sem dřív na stodůlkách, ted bydlím na spořilově, to je druhá strana Prahy 🙂

mvkoty
6. led 2013

@mufinka26 nene Homola to není, ale to je taky kapacita ikdyž teď je to s ním špatné co jsem slyšela....tenhle dr je Milan Ptáček koukni na www.mediva.cz
Homola je takyborec díky němu jsem otěhotněla s Michálkem, chodila jem k němu na střední a potom ještě chvíli. Na spořilově ti neporadím ☹ já jezdila z Vyšehradu na Lužiny, ale mají i pobočku ve Vodičkově tuším.

cabalkova
6. led 2013

Ja mam vyborneho gynekologa, ale je na Orechovce a taky soukroma ordinace, takze se tam plati rocni, pripadne tehotensky pausal. www.gynem.cz Maji pripadne ordinaci taky na Praze 8.

mufinka26
autor
6. led 2013

@mvkoty já sem právě chodila k Homolovi a pak sem přešla k mojí mudře, byla skvělá, ale to dojíždění mě už fakt neba, hlavně ted z malym

mufinka26
autor
6. led 2013

@cabalkova prosím tě a kolik se tam platí ročně??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru