Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

ircas1978
12. led 2014

ahojky my jsme začali taky v tuto dobu.....jsem 8dpo a uvím co bude 🙂

picesle
12. led 2014

ahojky, zítra zbaštim poslední prášek ;)

crazyduck85
12. led 2014

Ahojky děvčata. My se s přítelem také pomalu a jistě chceme snažit o mimíska. Spíše tedy březen/duben, tak snad nevadí že se k Vám přidávám. Prášky já už dávno neberu, takže s tímhle by neměl být u mě problém. Teď jen vychytat ty správné dny. .))

zuzazidkova
12. led 2014

Ahoj holčiny, vetřu se tu k vám 😀 Poslední prášek jsem si vzala na silvestra a teď se začneme snažit, tak jsem zvědavá 🙂

susanne88
12. led 2014

Ahoj děvčata, ráda bych se přidala do diskuze...s přítelem se též snažíme o miminko už od prosince....tak doufám, že nám tento rok přinese štětsí....🙂

chrobacik13
12. led 2014

Taky jsme na tom stejně 🙂 Začali jsme koncem prosince a mám takový pocit,že to asi nepůjde tak jednoduše 😢

susanne88
12. led 2014

@chrobacik13 ahoj, takky si říkám, že to tak jednoduché asi nebude....:(ale doufám a věřím, že se to brz povede....🙂

chrobacik13
13. led 2014

No já si pořád myslela jak to bude jednoduchý a že otěhotním jako prvně-ani jsem nevěděla jak se to stalo 😀 ale ted' chápu holky,které se tím trápí a pořád to řeší 😒

vikky999
autor
13. led 2014

Já jsem dobrala prášky minulý týden, tak jsem taky zvědavá. Některé kámošky po dlouhodobém braní HA (já 4 roky) otěhotněly až po půl roce, některé hned napoprvé 🙂 Mě by vyhovovalo tak za 2 - 3 měsíce max ... aspon bych si v klidu dodělala školu 🙂

vikky999
autor
13. led 2014

A holky, kterým to trvá déle, moc držím palce a nebojte, v týhle uspěchaný době to není žádná sranda, ale o to víc si to potom užijete a budete si toho vážit 🙂

prisscilla
13. led 2014

Ahojky děvčata, já se k Vám taky přidám. Poslední HA jsem spolkla už 12.11., ale až 6.1. jsem se dověděla, že mám v pořádku výsledky z cytologie po konizaci čípku a že se můžeme začít snažit. Tak přišla ohromná úleva i radost. No a tak jsem už taky snažilka 🙂 . Jsem zvědavá prvního syna jsem měla až po laparoskopii. Ale už je to skoro 6 let zpátky, tak už se třeba tělo srovnalo 🙂 . Zeptám se, nemáte někdo zkušenost, jestli po konizaci čípku a ve 35ti letech mě pošlou na rizikové těhotenství. Mám docela strach, teď známá porodila chlapečka v 5tém měsíci. Sice jsem v kanceláři, ale je to někdy fakt stres. Jinak jak prožíváte to čekání na // ?

vikky999
autor
13. led 2014

Holky já se snažím o první mimi a koukám, že Vás je tady už dost zkušených, kdo se taky snaží o první?? 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@prisscilla já to tedy prožívám úplně nejvíc,ani jsem nečekala,že to budu brát tak vážně,hlavně se taky bojím porodu ale opravdu neuvěřitelně strašně 🙂 A ten váš problém,měla kámoška taky a na rizikové ji neposlali je jí 36 🙂

ivet1987
13. led 2014

Ahoj holky, my se od ledna taky začínáme snažit, tak přeji všem hodně štěstí a pevné nervy 🙂

prisscilla
13. led 2014

Chrobacik, tak to jsme na tom stejně. Prvního chlapečka jsem měla za ne zrovna ideálních podmínek. Prostě jsme zůstali s malým sami. Teď mám užasného přítele, s prvorozeným si úplně úžasně rozumí, milují se 🙂 , takže teď jsme na všechno dva a já si to strašně užívám 😀 . Už jsem se i stačila zamilovat do kočárku 😀 . S tou rizikovkou nevím,nevím, klučina se narodil o 3 týdny dřív - měl být v půlce srpna a už od května byl otočený hlavičkou a jak říkala paní doktorka hodně tlačil na spodek. Tak se bojím až to vyjde, aby to ten můj čípek udržel...Uvidíme. Hlavně aby to vyšlo 🙂 .

chrobacik13
13. led 2014

Tak to vám moc držím palce,vlastně všem co jsme se tady sešli 🙂 Já už si tento měsíc myslela,že se povedlo napoprvé,ale pak nic..navíc jsem krvácela tak strašně až jsem z toho padala do mdlob,to by mi bylo šum a fuk,ale v tu chvíli doma sama jen s holkou,no nic moc ☹

picesle
13. led 2014

@vikky999 tu školu řeším taky :D

picesle
13. led 2014

@vikky999 já se snažím o první :D

xrozarka
13. led 2014

@chrobacik13 jsme na tom stejne:( myslela jsem.ze to pujde hned...

xrozarka
13. led 2014

@vikky999 my🙂se zaciname pokouset o prvni mimi

xrozarka
13. led 2014

Holky.po 11 letech jsem vysadila v listopadu prasky.ms probehla jako vzdy 4-5 dni.v prosinci uz byla jen 3 dny. Ted prisla po 25 dnech vcera a dnes uz jakoby koncila.mate nektera zkusenost? Poprve jsem si taky uzila ovulaci.jejiz bolest jsem pripisovala nachlazeni.protoze jsem to moc neznala.ale zacinam si to tu procitat.tak hsem o neco chytrejsi🙂budu rada.kdyz se o vas cokoli dozvim;)

prisscilla
13. led 2014

Tak to ti vůbec nezávidím, já mám bez HA rozhozený cyklus. Vlastně jsem je po klukovi začala brát kvůli tomu, abych to dostávala pravidelně. Ale už přišla jedna MS normálně sama od sebe, sice po 46. dnech, ale sama. Před klukem jsem chodila na vyvolávačky. Tak třeba to bude teď v pohodě. Určitě se nám všem brzy zadaří 🙂 , musíme věřit a pak to půjde líp 🙂 .

vikky999
autor
13. led 2014

@picesle, tak to jsem ráda, že nejsem sama 🙂 A v jaký fázi školy jsi? Já v červnu snad končím navazující magisterské studium dálkově 🙂

vikky999
autor
13. led 2014

@xrozarka Tak držím palce 🙂 Kdy jsi vysadila? Já 6.1.2014.

xrozarka
13. led 2014

@vikky999 tak to je cerstvoucke🙂 ja koncem listopadu ...takze raky vlastne pred chvilkou...ale tak nejak jsem si rikala.ze to bude hned...a ono nic

vikky999
autor
13. led 2014

@xrozarka Jojo, je to čerstvě .) mělo to být až za dýl, ale už mi nějak začly mlátit biologické hodiny 🙂 V červnu končím školu, tak jsem chtěla až potom v klidu začít, ale jak jsme tady tak četla, tak to většinou není hned ... tak jsem si dala rezervu dopředu 🙂 Ty koncem listopadu, tak to je taky čerstvé 🙂

picesle
13. led 2014

@vikky999 já jsem teprv ve druháku na bc. ... tak snad to stihnu ještě před státnicema a nebo nějak po nich 🙂

vikky999
autor
13. led 2014

@picesle Tak třeba až tě uvidí s břichem, budou hodnější :D

domca89
13. led 2014

Ahoj holky, my jsme se s přítelem taky rozhodli pro miminko, doteď jsme nic neřešili a byli bez prášků, ale už je to rok a furt nic, takže jsem si byla pro proveru a začínáme pracovat na mimču. Tak se k vám přidávám...

xrozarka
13. led 2014

@vikky999 ja zatim biologicke hodiny neslysim.spis jsme si rekli.ze uz je celkem cas🙂ja mam vysokou uz za sebou.mam za sebou 6 let praxe...tak rozum rika.ze je cas🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru