Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 my tu jsme úplně samotinké...🙂

chrobacik13
13. led 2014

Na to jsem ani nekoukala 🙂 Dost se bojím,jak to budu zvládat,to první těhu je prostě jediněčný a já ti závidím,že to máš jěště před sebou 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No to jsme ale že to byl fofr sledovat to,když nás tu bylo tolik 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to teda jo....🙂
ted jsem si našla nějakou tabulku na netu na plodné dny....🙂 tak píšu červeně do kalendáře.....:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Taky jsem včera něco našla,prý budu mít ovulaci 24.1.takže asi půjdu za chlapem do práce 😀 😀 Právě jsem mu řekla,že si po sexu dám nohy nahoru se tu řehní jako blázen 😕 😕

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no až mě uvidí ten můj....tak už ho slyším jak mi bude říkat: '' co nacvičuješ?''

no já našla na plodné-dny-vypocet.cz že mám plodné dny od 18.01.-22.01.....:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 kdes to našla hod' mi odkaz a myslíš jako,že to fakt funguje?Já jsem z toho magor pro mě je i ovulace cizí slovo 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to je to kdy se ti uvolnuje vajíčko ne...:D

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1

vyplň tu tabulku....🙂 a zelené okénka jsou plodné dny....🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 nevím zda to funguje, ale můžu to zkusit, že se na ty dny více zaměříme...🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Počkej na mě jdu na to 🙄

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Noooooo to je to co jsem ti psala,že jsem to včera našla a že mi vyšlo na 24 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 jdi....:D já čekám...🙂 počkej na co? na tabulku nebo na mimčo? já abych tu neusla...:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Takže to zelený je jako že jdeme na to? 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 noooo tak vidíš....🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 joooo to zelené se jde na to....to je prostě zelená...:D a červená je menstruace....🙂takže já od 18.01...:D

chrobacik13
13. led 2014

Já od 24-zase jsi napřed 😠 😠 to ale vůbec není fér,no tak 24.-25.1.tady nebudu 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 ok píšu si....🙂já tu budu vychází nám první plodné dny na víkend...tak se tu večer objevím nebo přes den....no a pak v týdnu to nevím, ale rčo též....nějak to rozvrhnu...🙂

chrobacik13
13. led 2014

Jé já se tak těším,až se někdo pochlubí,že se povedlo,to bude taková nová nadějě vid'?Já bych si ráda ty kila navíc už užívala 😀

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Hele a ted' pravdu,máš už něco pro prcka koupený? 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 ne nemám:( opravdu ne, ale hrozně ráda bych už koupila...jak už jsem spala, hned jak budou dvě čárky tak jdu nakupovat...🙂 ale a internetu mám v košíku naházené snad úplně všechno pro miminka...🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 a ty máš? a co tedy?

chrobacik13
13. led 2014

Já jenomže většina snažilek už nějakou tu tajnou zásobu má 😉 Já se samozřejmě nepočítám,já hned zítra můžu porodit trojčata 😀 A pročpak něco nekoupíš,věříš na ty pověry,že to přináší smůlu?

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Tak víš co já jsem hlavně nechávala vše po Samince,takže mě opravdu chybí jenom ty plíny,já mám hadrů plné skříně i postele 3 kočárky,Dvě postýlky,křesílka a jídelní židličku atd atd ale co jsem ted¨' kupovala pro to plánovaný tak jsou hadříky 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 nn, kočárek bych asi doma neměla....ale nějak mě ani nenapadlo proč....možná proto že bych se neudržela a nakupovala a nakupovala...a kdyby se to pořád nevedlo, tak by ě to asi užíralo....

hlavně ani nevím jakou velikost bych měla kupovat.....:D

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 jinak paráda, ž euž máš výbaviču....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 😀 Tak tos mi připoměla když jsem nakupovala pro tu první-říkám v obchodě,že chci něco pro novorozen'átka,já jsem si netroufla vybrat páč jsem mimino neměla a oni mi nabalili velikost 68,jenže holka měla 2 kilča když jsem jí přinesla domů takže mi to bylo na dvě věci 😀 😀 😀 Jinak dudlíky nekupuju 🙂 Hele já myslím,že budeš jedna z prvních co se přijdou pochlubit dvěma čárkami 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 a hlavně jak si tajně přeju chlapečka, tak bych asi vše nakupovala pro kkluka...:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Tak určitě je to fajn,ale tak víš,co každej pak přijde kouknout na mimi,něco přinese a ono se to pak nasbírá 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Taky jsem prvně byla posedlá chlapečkem,kolegyně mi v práci říkala,že když nad těhulí přeletí čáp,že bude mít určitě kluka,co to dořekla letěl ten blbeček nade mnou a mám holku co vypadá jak můj chlap 😀 😀 Ted' už toužím po růžovoučký holčičce

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 ale tak jste to pak unosily ne? ono je asi nejlepší nakupovat oblečená až když ti řeknou přibližnou váhu a popř. nakoupit alespon něco menšího do porodnice, kdyby náhodou byl, či byla menší než se očekávalo...horší je asi nakooupit vše malé a pak mít obříka takže já taky asi sáhnu po větších číslech....🙂

dudlíky máš?....:D no kéžby to byla pravda...nemusím být odsud první,ale hrozně si to mimčo přeu a věřím, ž všechny do jedné z nás tu otěhotníme do března...🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru