Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 A šlo ji to hned?

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa jj člověk udělala cokoliv už jsem taky nad tím uvažovala že budu dělat svíčku :D ale nevím zda to má teď vůbec nějaký účinek když mám takovou diagnozu a pochybuji, že bych otěhotněla normální cestou bez nějaké pomocí ,,,, ale třeba se stane zazrák 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Je to nízkohormonální antikoncepce.. No, jak říkám, uvidíme - hlavně se z toho nezbláznit.. 🙂 A ta pozitivní mysl je hooodně důležitá.. 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

my se nemůžeme bavit o jídle takhle brzyyyy,pak mám více hlad a oběd je až za půl hoďkyyy a mě jak víc 😖 😀 😀
@nolies

hanule89
22. kvě 2014

@nolies jj právě, že otěhotněla ani o to moc nestalá :(

pettyp
22. kvě 2014

Teeeda, díky za tipy holky! 🙂 Jsem "začátečník" a neorientuji se, takže mi jakákoliv rada na cokoliv pomůže.. 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@hanule89
@pettyp listovka je základ pro vývoj plodu. ta se doporučuje brát při snažení.brala jsem ji tak od prosince

lennaaa
22. kvě 2014

ono to tak bývá že ty co opravdu chtějí a přejí si, to těm to hned nevyjde. ale ty co o to zrovna moc nestojí jsou v tom hned ..

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Tak tyhle jsou nejhorší. Nikdy tohle nepochopí. Já chápu holky, co nad dítětem neuvažují, tak nepřemýšlí nad tím, že může být problém. Ale holky, co jsou těhotný, by tyhle věci měly chápat a trochu ostatní podpořit.

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Jj, listovka není na otěhotnění, ale přispívá ke správnému vývoji miminka. Měla by se brát ještě před otěhotněním.

hanule89
22. kvě 2014

@nolies no já jsem si taky myslela, že jako těhotná toto pochopi, ale asi jsme se zmilila :(

ještě že mám tady Vás 😀

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Většinou od koho s tím pochopením počítáš, u toho se ho nedočkáš..

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Něco ti řeknu. Asi 3 měsíce před tím, než jsem otěhotněla s Tobíkem, jsem se sešla se dvěma mýma kamarádkama. Ta jedna se taky delší dobu snažila o mimi a ta druhá už měla 2 děti. Bavily jsme se mezi sebou, o dětech a tak. A ta kamarádka, která se taky snažila říkala, že dělá všechno možné, aby se to povedlo. Měřila bazální teplotu, kontrolova čípek, dělala ovu testy a brala všelijaký bylinky. Já jsem taky řekla, že dělám ovu testy a beru bylinky. Ta druhá kamarádka na nás koukala s otevřenou pusou a klepala si na čelo, říkala, že jsme hloupý, že to nemáme tak hrotit atd. Jí se děti povedly téměř hned. Nakonec z ní vypadlo, že děti můžou mít jen hodní lidi a že bůh si to nepřeje, abychom je měly!!!! Hrozně jsem se namíchla a řekla, že ona dvakrát potratila, tak asi taky není hodní člověk, jinak by to bůh neudělal. Bylo to hnusný, ale vytočilo mě to. Já věřící vůbec nejsem, jsem ateistka, nikomu neberu jeho víru, ale tohle bylo moc. Od té doby s ní nemluvím. Ta první kamarádka má malou holčičku a dočkala se. 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Vůbec se nedivím, že s ní nemluvíš.. Tohle by mě vytočilo na nejvyšší stupeň!

lennaaa
22. kvě 2014

prej nejste hodný a že bůh si to nepřeje ať je máte 😀 😀 😀 no tak to je teda něco 😀 😀 síla!!!
@nolies

nolies
22. kvě 2014

A tento týden jsem se dověděla, od té kamarádky, co má tu holčičku, že ji potkala a ta říkala, že se už hodně dlouho snaží o třetí mimi a že jí to nejde. A kámoška se do ní navezla a řekla, že čekám druhý a že to šlo téměř hned. Tak se naštvaně otočila a šla. 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies to člověka ani nechce věřit jestli to myslí vážně nebo jak,každopádně na hlavu postavený!!!!

hanule89
22. kvě 2014

@nolies tak jako já sice jsem věřicí, ale tohle bých v životě neřekla bylo to fakt hnusný ... no hold každý člověk jiný názor 😀 nabijité mě tak pozitivní energii, že začínám věřit, že se nám to povede co nejdřív 🙂 ... a bohužel člověk je občas schopný udělat cokoliv pro toho malého broučka ... kamoška mi taky řekla, že to moc řešíma že už jsem z toho nemocná ... no prostě občas se od těch lidí dočkáme zvlašnich odpovědí 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies 😀 tak tak

hanule89
22. kvě 2014

a občas člověk si povykladá lépe z někým cizím než ze svou kámošku protože ten cizí tě někdy podpoří daleko více a pomůže 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Nemocná z toho určitě nejsi... 🙂 Prostě chceš mimíse, takže na tom není nic zvláštního.. a když to tak cítíš, tak je přirozené, že to nějakým způsobem stále řešíš.. 🙂 Moc Ti přeju, aby to vyšlo!

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp taky ti to moc přeju 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Přesně tak.. já o tom vlastně ty dva dny, co jsem tuhle stránku a diskuzi objevila, klábosím jen tady.. 😀 Z okolí se nikomu se svými pocity svěřovat nechci

nolies
22. kvě 2014

Takže holky, už víte kde je chyba, bůh to nechce 🙂 Ne fakt, dělám si z toho teď srandu, ale tenkrát mě to vytočilo.

lennaaa
22. kvě 2014

holky, já utíkááááám na oběd 😀 pstruh to nebude,ale je to filet 😀 😀 taková slabá náhražka, no... 😀

hanule89
22. kvě 2014

@nolies jj věřím, že tě to pěkně vytočilo,ale je to pěkná kravina 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp jj taky už to řeším jenom tady a max s přítelem 🙂 protože krom té kamošky to stejně nikdo neví ... a stou už nějak tohle řešit neminim 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Já vím 🙂 Když jsme u toho náboženství, tak mám "kamarádku", co je jehovistka, no to je taky něco 😉

hanule89
22. kvě 2014

@nolies nj tak to je silá 🙂 jehovistí jsou jak vosy 🙂 přilepí se a nepustí 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Já jsem jí dala hned najevo, co si myslím. Ale víš co, ona jak může, tak něco zase na toto téma řekne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru