Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

xjulinkax
24. kvě 2014

Ahojky, ráda bych se Vás zeptala, zda máte zkušenost s tím, že v den ovulace teplota neklesla, ale pak stoupala pomalu nahoru? Dnes jsem 20.DC a BT tento týden byly: 36; 36; 36; 36; 36,1; 36,2 a dneska 36,5. Vždy, když u mě proběhla ovulace, tak od dalšího dne mě bolely bradavky asi tak 5 - 7 ní a tentokrát ani to ne. A že by šlo o anovulační cyklus si nemyslím, když BT stoupá. Tento měsíc jsem začala pravidelně pít kontryhelový čaj, tak jestli je to tím? Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky 🙂

heduskak
24. kvě 2014

Ahojky snažíme se s přítelem od ledna pořád jsme to řešily. Ted najednou jsme to pžestaly řešit, začly jsme předělávat koupelnu. A najednou říkám že jsem to 4dny nedostala, tak jsem ještě počkala, dneska přesně týden zpoždění a koukejte 🙂 myslím že je to jasný ;)

nolies
24. kvě 2014

@bozenavedralova Někomu se ukáže dušík až po týdnu meškání, tak ještě neni nic ztraceno ☹

nolies
24. kvě 2014

@kachnivp Děkuju 🙂 Snad ti MS co nejdřív dorazí a ty můžeš měřít. Z toho to určitě poznáš a budeš vědět, jak to u tebe probíhá 🙂

nolies
24. kvě 2014

@xjulinkax Ahojky, ovulační pokles vůbec nemusí být, důležité je, aby teplota stoupla minimálně o 0,2 stupně. Takže si myslím, že u tebe ovu byla 🙂

nolies
24. kvě 2014

@heduskak Krásné čárky, gratuluju 🙂

nolies
24. kvě 2014

A jak se dnes holky máte?

hanule89
24. kvě 2014

@nolies ahojky já se osobně mam skvělé 🙂teď jsme dorazili z procházky z hafanem a jedeme na návtěvu k přítelovým rodičům... A jak se daří tobě při sobotě???

hanule89
24. kvě 2014

@heduskak gratuluji 🙂

nolies
24. kvě 2014

@hanule89 My jsme měli dopoledne návštěvu - přítelovi prarodiče a teď jsem uspala malýho a mám chvilku relax 🙂

hanule89
24. kvě 2014

@nolies no já jsme taky měla rodiče dopoledne tady přijeli jen na skok a teď jedeme k druhým 🙂 a co jinak jak se citíš?

nolies
24. kvě 2014

@hanule89 Já moc dobře. A jsem hezky nervózní z pondělka.

bozenavedralova
24. kvě 2014

@nolies tak jeste pockam normalne mam cyklus 22 dni a ted mam 26 dni a menstruace stale nikde

xjulinkax
25. kvě 2014

@nolies Díky 🙂, asi to tak vypadá. A myslíš, že ten kontryhelový čaj má na to taky vliv? Když jsem ho nepila, tak jsem měla cyklus 28 - 30 dní a teď ho mám o týden prodloužený a vlastně vůbec žádné příznaky ovulace, takže kdybych neměřila, tak ani nevím, že proběhla... ☹

xjulinkax
25. kvě 2014

@heduskak Gratuluji 🙂

nolies
25. kvě 2014

@xjulinkax Mě kontryhel cyklu zkrátil, takže opravdu nevím. A ovu bych bez ovu testů a měření taky nepoznala.

hanule89
25. kvě 2014

Ahojky holky jak jste strávili neděli?? 🙂

kachnivp
25. kvě 2014

@nolies uvidíme v červnu no 🙂 a ty už máš nějaké příznaky? Já je měla u každého chlapečka jiné a už je to tak dlouho, že už si to pomalu ani nepamatuju...chtěla bych zase brzy to všechno prožívat znovu 🙂

kachnivp
25. kvě 2014

@heduskak No krásné proužky 🙂 Gratulace veliká !!!

makuka88
25. kvě 2014

Mě dnes bolí táááák strašně hlava ☹ Holky co jdete zítra na utz držím palce a těším se na foto !!! 😎

lennaaa
26. kvě 2014

ahoj děvčatkááááá 🙂 tak jakej byl víkend?
@nolies tak v kolik jdeš??? 🙂

hanulka184
26. kvě 2014

@nolies Ahojky a ahoj všechny holky 🙂 Tak jsem byla dnes na tom utz.Všechno se zdá být v pořádku.Zatím je vidět jen dutinka.Ale...teď se podržte...Doktorka tam ty dutinky viděla dvě 😀 Ale neřekla mi nic jistě.Říkala,že to vypadá,že ta druhá zaniká,ale nemusí to být 100%.To se ukáže až na další kontrole a tam jdu 11.6.Takže zatím to vypadá na dvojčata.Přesně jak jsem se obávala 😲 😀 Ale jak říkam-vše se na stopro ukáže až na příští kontrole.Do té doby budu nervózní jak pes 😀 Kvůli tomu,že to není jistý,mi zatím nechtěla dát ani fotku.Že prý mi jí dá příště,ale já jí překecala,aby mi jí dala už teď.Tak nakonec polevila,ale vyfotila radši jen jednu dutinku.Tak házim foto 😉

hanulka184
26. kvě 2014
lennaaa
26. kvě 2014

@hanulka184 paráda!!! hlavně že to bude zdravé...a dvojčátka se nedávno probíraly - už je tady náznak 😉

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Tak ti předpověď pro tentokrát nevyšla, dnes 11 DPO, 25 DC a špiním, TT negativní - ani květen nám štěstí nepřinesl ☹

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga a kdy to máš dostat???

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa zítra

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Už jsme se s partnerem dohodli, že od 1 DC až do ovulace spolu nebudeme spát. Čas se krátí a já už jsem fakt nešťastná ☹

enalga
26. kvě 2014

@heduskak Moc gratuluju 🙂 Přeji hodně štěstí a krásné těhu 🙂

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga a vždy před ms špiníš? špinění ještě nic neznamená..ale pokud je i tt nega tak to mě mrzí, to asi opravdu nevyšlo ☹ jsem tomu tak moc věřila!!! věřím že se zadaří co nejdříve 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru