Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
27. kvě 2014

@lennaaa My máme Brno 20 km a v pohodě. To stihnete 🙂

bozenavedralova
27. kvě 2014

Holky kdyz si merite ovulaci testama za jak dlouho jste pak otehotnely ?

nolies
28. kvě 2014

@bozenavedralova Do tří měsíců 🙂

nolies
28. kvě 2014

Ahojky holky, jelikož jsem zvědavá ženská 😀 , tak jsem dneska počůrala jedlou sodu a nic se nedělo, takže by to měla být holčička. Za pár týdnů uvidíme 😀

makuka88
28. kvě 2014

@nolies a co se melo dít? 😀 to jsem neslysela...

nolies
28. kvě 2014

@makuka88 No když začne pěnit, tak je to kluk a když se nic neděje, tak holka. Ale jistli to fakt funguje, nevím 😀

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies já ještě nečůrala...

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Tak to musíš zkusit 😀

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies to sis to normálně nasypala do záchodu, a čůrala,jo? 🙂

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies a seženu to nármálně v sámošce? jsem to snad ještě ani nekupovala 😀

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Nee, do skleničky 😀 To koupíš v každým obchodě - jedlá soda. Bývá to u prášků do pečiva atd.

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies jsem si říkala že ta voda v hajzlu by to zkreslila 😀 asi dnes odpo koupím a testnu 😀

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Jsem zvědavá, jestli to fakt funguje. Do toho 13.týdne je ještě daleko 🙂

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies to jo no...připadá mi že to vůbec neutíká..

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa To mě povídej, je to hrůza. První trimestr je zdlouhavej, pak už je to lepší.

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies doufám. páč teď počítám každej den pomalu 😀

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa a co vlastně děláš za práci?

verunka_korunka
28. kvě 2014

Jedla soda reaguje penive kdyz je kyselina slabsi 🙂 si to pamatuju z chemicke olympiady. Soda s kys. Citronovou byl mazec a kys. Sirova naopak skoro zadna reakce.
Jaky to ma vliv jestli holka nebo kluk to nevim... Ze by pri klukovi byla kyselina mocova slabsi a u holky silnejsi to teda nevim 😀

nolies
28. kvě 2014

@verunka_korunka Někde tady o tom holky diskutovaly 😀 Tak jsem sama zvědavá, ale člověk to samozřejmě musí brát s rezervou. 😀

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies jsem osvč...mám cestovní agenturu.a ty?

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Fakt? To je super 🙂 Já jsem ekonomka.

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies no takže kdyby se mi přihoršilo tak tady stejně musím být, páč nemocenskou si neplatím takže bych byla zadarmo doma 😒 a v listopadu bych to chtěla prodat,doufám že seženeme kupce v dnešní internetové době.a co konkrétně dělás? jsi zaměstnanec?

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Dělám v leasingovce, účtuju a dělám finanční vyrovnání atd. Je toho dost. 🙂

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies hmm..to zní jako dobrý job 🙂 já bych po mateřské už chtěla normálně pracovat jako zaměstnanec..snad se potom zadaří něco najít.

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa V něčem je lepší být OSVČ, v něčem zaměstnanec 😒 Já jsem sama zvědavá, jak to bude po mateřský.

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies to je pravda, vše má svoje výhody a nevýhody..ale cestovní agentury hodně bojují s těma internetovýma..net prostě vládne světu...není to jak kdysi.

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa To je pravda. A ty půjdeš na rodičák přes manžela?

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies ještě jsem nějak nepátrala co bude lepší a výhodnějš.a to už se nejmenuje mateřská ale rodičák? to můžu jít nějak přes manžela,jo? to ani nevím...

nolies
28. kvě 2014

@lennaaa Mateřskou bereš 28 týdnů a nastupuješ na ni 8-6 týdnů před termínem porodu, musíš splňovat podmínky a ty jsou za poslední 2 roky být aspoň 270 dní nemocensky pojištěná nebo být v ochranné lhůtě. Pokud tohle nesplňuješ, nastupuješ rovnou na rodičovskou po porodu, pokud si neměla nárok na mateřskou je rodičák na 4 roky, pokud půjdeš přes manžela a ten platí nemocenskou, budeš si moct délku rodičáku vybrat. Přes manžela jde je volba rodičáku, mateřská ne.

lennaaa
28. kvě 2014

@nolies aha...takže co je pro mě výhodnější... jsme z toho celá paf 😀 uplně si mě dostala.ono začít si teď platit nemocenskou asi nemá smysl...to bych nestihla.a ochranná lhůta je co?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru