Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 kočárek máš taky po malé?

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Nedělá,protože jsem to řešila,víš co tady je málo doktorů,každý se bojí si otevřít hubu,ale když kvůli ní malá málem oslepla jsem měla co dělat abych jí nepřetáhla koštětem,to prostě nešlo,pak se přidali i lidi,kteří byli taky nespokojeni a odešla do předčasného důchodu 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Jj mám hluboký i sport'ák a pak jěště jeden balkonový 😀 Bydlíme ve čtvrtým patře bez výtahu,takže když byla malinká a spala abych jí mohla jěště nechat na vzduchu 🙂 Ale hluboký mám od kámošky nekupovala jsem nový

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no to je kravka...to bych se asi neudržela...ale hlavně, že už jste v dobrých rukou

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 takže prostě fitko máš doma...🙂ty schody nahoru a dolu, to se pak hubne...🙂

já mám už jeden vybraný....🙂už se těším až si ho budu moc koupit....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No to víš,když prckovi něco je tak letíš k doktorovi,děláš co ti řekne nakoupíš vše potřebné at' to stojí co to stojí a pak takhle dopadneš 😒 Mám doted' vztek,se bojím,že se jí budou děti ve školce smát,že šilhá..já to asi nepřežiju 😢

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No já jsem váhu nikdy neřešila máme takovou rodinou disfunkci,že ženy v naší rodině nikdy nepřibýrají,já mám od 14 let pořád 40 kilo a já bych byla tak ráda kulatější ☹

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to věřím, že máš vtek...je mi to líto...ale zlepší se to, musíš věřit, že ano

chápu tvé obavy, děti umějí být zlý...ale určitě si tam najde kamarádky, neboj

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No snad jo,doufám,že jo,je to jinak bájený blázen jes sní šílená legrace tak věřím,že si ji zamilují 🙂 Děkuju za podporu 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak musíš hodně papakat sladké, já vím, že to nepomůže....:( ale třeba pak až bude starší tak se ti povede přibbrat...a v těhotenství taky přibereš něco přeci ne...🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No já sladké nejím,ale žeru,jím více než chlapi,ale toto prostě neovlivním,jo v těhu naberu,při prvním 15 kg,ale do druhého dne jsem zas tam kde jsem byla.prostřední ségra má 4 děti a je půlka ze mě 😀 Mám tady pár fotek,ale nevypadá to hezky

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 takže je extrovert a to je dobře, to si hned najde kamarády, neboj maminu....nemáš vůbec za co...jsem ráda, že jsem ti alespoň trochu pomohla...neboj bude to ok...

uvidíš ani se jí nebude chtít jít pak ze školky domů....a už se bude těšit, až půjde do školky, neboť tam bude mít kamarádky...🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak možná cvičit, ať nabereš svaly....

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No vždyt' to říkám,že budeš skvělá máma-to se pozná,už podle názorů 🙂 Je moc milý to slyšet,stršlivě děkuju,já tady nemám nikoho,kdo by podpořil,nebo si se mnou popovídal,tak jsem za tebe moooc vděčná 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Hele tak tohle na mě nezkoušej 🙄 Já jsem tak líná,že tady radši budu sedět do rána,než abych se přeplazila do postele 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak to děkuji....a pamatu, že jsem tu....🙂
já už jsme v posteli....skoro celý den, kromě wc, kouřovky a sprchy....:D od rána mi nebylo moc ok, asi tím počasím...celou dobu teplo a teď mrzne...:( bblééé, takže jsem celý den polehávala s noťasem v posteli....

to že mrzne je fajn, al emělo mrznou na Vánoce i sníh měl být na Vánoce a ne teď....ale zase děcka si sníh užijí no....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 A ty pamatuj,že jsem tu já..i do budoucna 🙂 No já jsem si pořídila zimní kalhoty-jsem zjistila,že se nacpu do velikosti 152 a sníh nikde 😀 😀 Půjdu se přeci jenom přesunout,drahý slibuje masáž 😎

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 děkuji....🙂ty jsi vážně prcek....🙂 hele tak utíkej, a užij si masíš a kdyby náhodou z masíže bylo snažení, tak držím pěsti....takže dobrou noc a pa zítra...🙂

chrobacik13
13. led 2014

No,snažit se ted' může chudák malej,když mám červený datum 😀 😀 A zítra mi vysvětlíš toho prcka 😕 Tak dobrou s kobrou 🙂

domca89
14. led 2014

Dobré ránko...

susanne88
14. led 2014

@domca89 dobré ráno...🙂

a dobré ráno všem.....🙂

domca89
14. led 2014

@susanne88 Jsem se právě vrátila z práce a chystám se prostudovat vašich 6stránek a pak spát...

susanne88
14. led 2014

@domca89 já bych teda asi rovnu padla do postele a spala bych.....🙂

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 dobréééé ráno, jaká byla masáž?....🙂

domca89
14. led 2014

@susanne88 no ráda bych, ale znáš to, snídaně, psi, atd...

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Tobě taky 🙂 Noo byla skvělá 😀 😀 Co ty,vyspinkaná,už je ti oukej? 🙂

susanne88
14. led 2014

@domca89 toje fakt.....🙂 žensý musí prostě fungovat....)

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 noooo a jenom masáž nebo jste zkoušeli? jsem zvědavá po rádnu vidď?...:D já jen zda máš za včera náskok nebo ne...🙂 ale jo, psík mě probudil, moc se mi nechtělo vylézt z postele....🙂ale nakonec jsem to zvládla...a už mi je lépe....🙂

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Kdepak snažení,nejak byla nálada spíše na pokec,jsme si povídali a smáli se jak běsnící psy 😀 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 jo takhle....🙂 ty si vlastně stejně měla červenou, já zapomněla.....🙂 no u nás to bylo tak, že můj drahý usnul a já čučela na Tv v které nic nedávali....🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru