Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
3. čer 2014

@nolies 2 hoďky uspáváš, jo? no to je teda síla! a co nakonec zabere? čteš pohádku nebo jak ho uspíš ? ohledně práce ..... jsi povýšila na těhotenství 🙂

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Jako vždycky to nejsou 2 hodiny, to bych kecala, ale občas se tak zadaří 😒 Většinou chce zpívat a to když přestanu, tak se začne rozčilovat. Takže jsem musela vytáhnou zpěvníky, už jsem toho spoustu zapomněla.

nolies
3. čer 2014

@lennaaa No šéf moc rád nebyl, ale přál mě to. Říkal, že se to dalo očekávat.

lennaaa
3. čer 2014

@nolies solidní šef 🙂 no já kdybych měla na uspávání zpívat, tak neusne vůbec nikdo a malej by chtěl abych přestala 😀 takže jedině nějáké cd by to řešilo 😀 😀

nolies
3. čer 2014

@lennaaa CD jsem teda ještě nezkoušela. Ale já zpívám ráda a chodila jsem na zpěv, tak mi to nevadí 🙂 🙂

lennaaa
3. čer 2014

@nolies mě ten hudební a pěvecký talent nějak minul...dnes mě to třeba mrzí.hrát třeba na klavír jsem vždycky chtěla,ale nějak nebylo dáno...třeba si to vynahradím na dětech 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies Ahoj Markét, já dobrý 🙂 furt je mi neuvěřitelně dobře, akorát jídelníček se mi velice změnil ... nemusím vůbec maso a naše nákupy jsou samá zelenina a ovoce, nemůžu si pomoct 😀 nejvíc vede meloun 😀 Co u tebe nového a jak ti je?

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Tohle umí přítel, hraje na kytaru a na bicí 🙂 Já jen umím zpívat.

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Já jsem maso nemusela ani tak, ale je pravda, že teď ho teda vůbec nevyhledávám. Nějak mi nevoní 😒 Teď hodně ujíždím na rajčatech, je mi po nich hrozně dobře 🙂 Dneska je mi docela zima, tak nejsem úplně ve formě. To je hrozně dobře, že ti je fajn. Seš jasná, že budete mít kluka 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies mám takové tušení, že to bude kluk 🙂 a co myslíš, že čekáš ty 🙂 snad holčičku už .... 😎 😎

lennaaa
3. čer 2014

rajčata a hlavně ředkvičky milujuuuuu.chleba s máslem a na to ředkvičkuuuu, mňááááám....taky mi spíš jede jen ovoce,zelenina.
@nolies
@makuka88

nolies
3. čer 2014

@makuka88 No před týdnem jsem si myslela, že kluka, ale teď už si nejsem tak jistá. A do 13.týdne daleko 😒

makuka88
3. čer 2014

@lennaaa
@nolies takové ty svěží věci 😀 a pak krupicovou kaši s banánem 😀 taky mňamka 😀 😀

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Jéé, tak to bych si dala hned. Takový obyč. jídla jsou nejlepší 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies kdy se to zjistí ? já myslela, že kolem 20tt

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Krupicovou kaši jsem dělala včera, mňamka 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies já taky 😀

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Pokud půjdeš na NT screening ve 11-13.týdnu, tak pokud bude miminko dobře natočeno, poznají pohlaví. Tobíka mě tam potvrdili, ale já jsem to už dávno věděla, že je to kluk. 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies Teda to je super, na screening jdu tuším 10.7, ale ani nevim co to je 😀

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Zjistí se tam, jestli miminko třeba nemá Downa atd.

makuka88
3. čer 2014

@nolies ááá to snad ne .... bojííííím

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Zrovna ty se nemáš vůbec čeho bát. Je ti 23 let a to hraje velkou roli. 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies uff ... já si nic takového nepřipouštím, ale nikdy nevíš ... a co jinak holky, jak se těšíe ? já to mám nárazově, někdy na to úplně zapomínám a někdy jsem úplně šťastná a natěšená 😀 je to normální ? 😀 😀

makuka88
3. čer 2014

a pak se zase bojím, aby se to zvládlo ... 😀

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Je. 😀 Já si to moc neuvědomuju, až budu mít bříško, bude to jiný 🙂

nolies
3. čer 2014

@makuka88 A čeho se bojíš? Že nezvládneš péči nebo tak?

makuka88
3. čer 2014

@nolies přesně tak, neuvědomuju 😀 to je to slovo ... jinak jo, mám takovou obavu o to jestli to zvládnu nakrmit, umejt a tak, já vím, že to je blbost...ale je to pro mě neznámá 🙂

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Je to zvláštní, ale jak to mimčo budeš mít, tohle všechno ti naskočí automaticky. Tobík měl 2 kila, když se narodil, byl opravdu maličkej a bála jsem se ho jenom vzít do náručí, ale prostě mě nic jinýho nezbývalo 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies jéé to věřim 🙂 taky mi kamarádka řikala, že to přijde samo 🙂 to je dobře no .. 🙂

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Zrovna u tebe nemám pochyb, že bys to nezvládla. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru