Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
3. čer 2014

@makuka88 A nemáš fotku prďolky z pátku?

makuka88
3. čer 2014

@nolies nemám, prosímtě, ja byla tak viděšená a pak tak šťastná, že jsem zapomněla ..vypadá jako sněhulák a má tam tu dutinku se srdíčkem 🙂 pěkný ..a na další 20.6 až a to si nechám vytisknout 🙂 kdy jdeš ty ?

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Já jdu příští čtvrtek, to budu podle MS 7+0 a ovu 7+3, tak srdíčko už půjde hezky vidět. Jen se trošku bojím, dokud ho člověk neuvidí....

lennaaa
3. čer 2014

@nolies tak jsem se ti tady pochvalovala jak mám dneska světlejší den, že je mi toruchu lépe...a za půl hoďky na to už jsem zvracela... 😒 takže to byl asi jen klid před bouří 😀 začínám denně zvracet...

@makuka88 jj, nad tím koupaním,nošením atd...mám taky obavy...je to jedna velká neznámá...bojím se abych to malý uměla utišit nebo tak. ty jo, já dneska měla sen...že se to narodilo, normálně už to mělo zuby...no divnej sen...a nešlo poznat co to je...

makuka88
3. čer 2014

@lennaaa Já mám úplně šílený sny ... !!!! prý je to v těhu normální, občas koukám do snáře, ale tyhle sny radši ani neřešim ..fuj
@nolies já měla sríčko už 6+4tt vidět 🙂 určitě tam bude 🙂

nolies
3. čer 2014

@lennaaa 😀 Teda, tobě to mimi dává pěkně zabrat a to už jsi docela daleko...

makuka88
3. čer 2014

@lennaaa to zvracení musí být otravné ☹

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Já vím, že by tam mělo být, bývá mnohem dřív, ale mám strach ☹ Jak člověk moc čte, tak si všechno obrací na sebe...

lennaaa
3. čer 2014

@nolies
@makuka88 no já jen tajně doufám že si to třeba vybere teď a pak už to malé bude jen poslušné 😀 je to otravné, bere mi to veškerou energii,je mi pořád blbě i když se vyzvracím tak za chvíli zase ten pocit a zase žaludek na vodě..nejhorší teda je, že už to začíná i v práci...bojim se že až tady budu mít lidi tak to přijde 😀

lennaaa
3. čer 2014

@nolies nesmíš číst špatné věci, já si to taky zakázala! tohle ti nic dobrýho nedá! srdíčko bude 🙂

nolies
3. čer 2014

@lennaaa A kolik toho denně sníš? Ono zase není normální až moc zvracet. Pokud by to bylo často, tak to řekni dr.

lennaaa
3. čer 2014

já zas četla že nevolnosti ,,NĚKDY,, odjedou se třetím měsícem...jak dalekou cestu ještě mám...a to některé trápí celé těhu..to si nedovedu ani představit....ufff 😖

makuka88
3. čer 2014

@lennaaa to mě taky napadlo 😀 teď klid a pak zlobivé míímo 😀 kamarádka zvracela snad celé těhu a klučíka má milionového 😀

nolies
3. čer 2014

@lennaaa U Tobíka jsem nevěděla vůbec nic a bylo mi líp. Teď toho vím moc a je to na prd ☹

makuka88
3. čer 2014

@nolies bude bude 🙂 všechno dobrý u nás tří 🙂

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Zas na druhou stranu, pokud je čisto a nejsou bolesti, jasně to svědčí, že je všechno ok. Tím se tak uklidňuju. 🙂

lennaaa
3. čer 2014

@nolies jim častěji ale menší porce,ať není hlad..většinou nezvracim jídlo, ale jen vodu..nebo třeba jsem vyzvracela meloun..jídlo to moc nebývá, naštěstí! necítím se slabá ..spíš jen unavená z těch nevolností 😀 váhu mám pořád stejnou..zvracela jsem v sobotu,včera ráno a dnes v poledne, vždy jen voda...uvidíme jak to půjde dál..

makuka88
3. čer 2014

@nolies ja taky 😀

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Tak to je v pořádku, ale pokud by se to nějak stupňovalo, tak to určo řeš. 🙂

lennaaa
3. čer 2014

@nolies jj to znám...člověk čím víc toho nastuduje tím je to někdy horší..fakt to nečti,to nemá vůbec smysl..

nolies
3. čer 2014

@makuka88 🙂 Jj, už aby byl příští čtvrtek, vleče se to 😒

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Už to nečtu, ale bohužel mám těhu za sebou, tak všechno už vím 😒

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Marti, byla si u vás v IQ Landii?

makuka88
3. čer 2014

@nolies ještě nebyla

nolies
3. čer 2014

@makuka88 My bychom si tam právě chtěli zajít, ale chtěla jsem se zeptat, jestli to stojí za to 🙂 Nebo kam se ještě dá jít v Liberci? Mám pocit, že už jsem snad byla všude.

makuka88
3. čer 2014

@nolies To jo, těžko říct, taky to mám prolezené 🙂 v IQ Landii jsme ještě nebyli protože jsme nechtěli aby tam bylo nějak narváno, ale zkusíme to.... co bych ti tak poradila ... ono krom tý zoo a ještědu tady moc zajímavýho není 😀

nolies
3. čer 2014

@makuka88 No právě 😒 Minule jsme byli v Dinoparku, jako bylo to dobrý, akorát se mě zdálo, že je tam toho málo ☹

makuka88
3. čer 2014

@nolies Tam jsme byli s přítelem poprvé před měsícem a bylo to super 🙂 😀 ale bez dětí nuda a rychle venku 😔

makuka88
3. čer 2014

@nolies nevíš co pomáhá na bolesti hlavy ? ☹ už to trvá týden ... někdy bolí míň a někdy víc .. .

nolies
3. čer 2014

@makuka88 V těhu můžeš paralen. 🙂 My když jsme tam byli, tak Tobík na ně dělal čiči 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru