Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies Tak to je dobrý 😀 slyšela jsem, že neuškodí ...

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Nn, mívám problémy s migrénou, tak ho používám 🙂

makuka88
3. čer 2014

@nolies ta hlava je šílená ☹ jeden si vezmu a půjdu spát ...

nolies
3. čer 2014

@makuka88 To jo, nejlepší je to zaspat 🙂

nolies
4. čer 2014

Ahojky holky, tak i mě začínají ranní nevolnosti a to teda fest. 😒 U malýho jsem toto nezažila, ach jo ☹

lennaaa
4. čer 2014

@nolies ahoj, vítám tě do klubu 😀 já zatím dneska nezvracela...ale vůbec nic po včerejšku nechci zakřiknout 😀 se mi zdá že mě večer a ráno bolej víc a víc prsa, úplně neskutečně - čim dál víc.jo a tchyně měla taky nevolnosti u obou těhu a měla 2 kluky...jedna známá taky čeká kluka a zvracela...takže opravdu těžko říct co to bude....

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Já teda nezvracím, ale dneska jsou ty návaly šílený. A to mám jet odpolko na oční, to nevím, jak přežiju. ☹

lennaaa
4. čer 2014

@nolies jj to znám....jakmile mám kamkoliv jet nebo třeba i nakoupit do marketu, tak nikdy nevím jak to zvládnu...zatím mi pomáhá mentos mentholovej,nebo prostě nějáký ment. bonbon.je to hrozně omezující a nejraději bych někdy ani nevylezla z baráku,kdyby to šlo..

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Tak já naštěstí můžu být doma, ale dneska bohužel ne ☹ Vůbec se mě tam nechce ☹

enalga
4. čer 2014

Ahoj holky, tak vás zdravím... i když jsem se zařekla, že už na MK nepolezu, tak nějak se mi po vás zastesklo. Jak pokračujete v těhotenství??? U nás čekáme ovulku až za týden, zatím spolu spíme minimálně ( tento týden jen 2x)
@nolies
@lennaaa

lennaaa
4. čer 2014

@nolies se přeobjednej na jindy...

nolies
4. čer 2014

@lennaaa To už jsem udělala před pár dny 🙂 Ale stejně tam musím, měla jsem jít za měsíc na dolaserování očí a musím se s něma domluvit co a jak. V těhu se to nemůže.

lennaaa
4. čer 2014

@enalga ahoj,tak snad pomůže tato metoda 😉 víš jak...ať žijou nevolnosti 😀 někdy bych se nejradši někam zahrabala a vylezla až to všechno přejde, někdy je to fakt úmorné..bere mi to energii,a celkově to omezuje.

enalga
4. čer 2014

@lennaaa znám to, člověk by tohle období nejraději zaspal. Ale neboj, vydrž ještě pár týdnů a bude to ok, a pak už si budeš jen užívat krásných dní 🙂

enalga
4. čer 2014

@enalga Už zase piju ten Kontryhelovej čaj....

lennaaa
4. čer 2014

@nolies tys byla na laserovou operaci očí?taky jsem zvažovala...

lennaaa
4. čer 2014

@enalga snad pár týdnů a ne pár měsíců. jj je dobře že piješ čajík 😉

nolies
4. čer 2014

@lennaaa JJ a nelituju toho. Jen mi tam ještě zbyla zbytková vada a tu měli teď dolarovat, budu si muset rok počkat. Ale co, mám doživotní záruku.

nolies
4. čer 2014

@enalga Ahojky, tak třeba víc zdrženlivost pomůže 🙂 Mě čajík moc pomohl, na ultrazvuku dr. říkala, že mám opravdu vysokou sliznici 🙂

enalga
4. čer 2014

@lennaaa snad aspoň ten čaj trochu pomůže... a když ne, tak už se na to snažení pro letošní rok vykašleme, jsou to jen zbytečný nervy

enalga
4. čer 2014

@nolies No snad pomůže aspoň k tomu. Fakt jsem se teď zařekla, že spolu budeme spát jen výjimečně, a v době ovulky tak 2 dny po sobě... pak se uvidí

lennaaa
4. čer 2014

@nolies já nosím brýle tak 10 let, posledních pár let je střídám s čočkama. ale poslední dny nosím zase jen brýle,páč ráno su ráda že su ráda a čočky se mi dávat nechtějí 😀 operaci zvažuju dlouho,ale ta cena 😒 plánujeme teď koupi pozemku, hypotéku, potom stavba baráku,takže jako operace teď nějak z finančních důvodů nepřichází v úvahu...ale věřím že to za to stojí.

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Já jsem je nosila cca od 19ti a v práci se mě zrak dost zhoršil. Operaci jsem dlouho zvažovala právě kvůli financím, ale tady v Brně pořádají akce, že pokud jde 8 lidí naráz a na stejný zákrok, vyjde to asi na půlku, tak jsem se připojila a šla 🙂 My budeme přistavovat v březnu patro, takže taky dost šetříme.

lennaaa
4. čer 2014

@nolies tak to je dobrá akce. a slyšela jsem že v Brně jsou na operace očí špičkoví. v neovizi v Brně pracuje moje sestřenice, asistuje na sálech při těch operacích...nebo něco takového.

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Tak tam jsem přesně byla a jedu tam i dneska 🙂

lennaaa
4. čer 2014

@nolies je štíhlá,blondýna...Lucie Demlová se jmenuje 😀 ale fakt už nevím co přesně dělá,pořád povyšuje 😀 a už jsem ji tak rok nebo dva neviděla..

lennaaa
4. čer 2014

@nolies to je haluuuuz 😀

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Jéé, tak tu tam vídám pořád 😀

lennaaa
4. čer 2014

@nolies jáááj..no to je drsnééé 😀 😀 jak jsme se to pěkně sešly 😀 ani nevím jestli ví že jsem těhotná 😀

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Mám jí to říct??? 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru