Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
6. čer 2014

@enalga ahooj me to taky nevadí.. ja se opalovala , ani nevím jestli se to smí.. 🙂

makuka88
7. čer 2014

@nolies Marketko tak se přidávam.. dnes ráno mi bylo blbe 😀 ale snad to přejde ...jak je dnes tobě?

Jinak holky je normálni ze mam dnes křeče v břiše ? Celé km nepříjemné a vždycky je pichnuti nebo bolest, ale jen třeba 2s a pak nic... už zase jsem ve stresu .. ☹

nolies
7. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, neboj, to je úplně normální. Roztahuje se ti děloha 🙂 Odpočívej a bude dobře 🙂 Já mám teď nevolnosti snad pořád, ale naštěstí nezvracím.

makuka88
7. čer 2014

@nolies diky. Už je to dobry 🙂 ty nevolnosti nezavidim ☹ ja zatím v pohodě ... ráno mi bylo bleeee... 🙂

nolies
9. čer 2014

Ahojky holky, jak se dneska máte? 🙂

lennaaa
9. čer 2014

@nolies ahoooj,jde to 🙂 hlavě že je teploučko. jak se daří tobě?

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Celkem to jde, těším se na čtvrtek 🙂

lennaaa
9. čer 2014

@nolies to jooo,to už utečeee.co nevolnosti? jsou ještě??

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Jsou, ale nejsou tak hrozný. Moc radši nejím ani nemám chuť...a tím pádem hubnu.

lennaaa
9. čer 2014

@nolies to se změní,uvidíš. to já kdybych nejedla tak zas nevydržím.je mi hned špatně. včera ráno jsem se napila vody - šlo to ven, 2krát kousla do rohlíku - taky to šlo ven..uplně jsem se pak zas bála posnídat,ale hlad mě donutil..pak to bylo zas dobré.ale začíná být pravidelností že ráno a večer zvracím...a je mi nejhůř.

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Zkus si vzít hned ráno jak se probudíš dětské piškoty, slyšela jsem, že to pomáhá 🙂

lennaaa
9. čer 2014

@nolies já ať už pojím třeba jen rohlík nebo nic tak zvracím...i jak ještě ležím a mám nachystaný rohlík a pojím ho před vstanutím, tak prostě jde to ráno ven.ale zkusit to určitě můžu 🙂

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Mě rohlíky moc dobře nedělají, radši jím chleba. Mám to zas obráceně, musím jíst míň, aby mě nebylo zle.

lennaaa
9. čer 2014

@nolies hmmm...to bych víc asi uvítala,se mi zdá že pořád jen něco tlačím aby nebylo zle..jako zatím nepřibírám,ale moc nadšená z toho taky nejsem...snažim se aspoň jíst fakt málo a často.

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Ty seš o dva týdny dál, už by se to mělo lepšit 🙂

lennaaa
9. čer 2014

@nolies zatím se to jen horší 😀 ale taky tajně doufám že změna k lepšímu přijde co nejdříve🙂 poslední měsíc mi připadá jen že přežívám... 😀 co jste dělali o víkendu?byli jste někde na výletě? 🙂

nolies
9. čer 2014

@lennaaa Ještě vydrž, za dva až 3 týdny by už to mělo být v pohodě. Byli jsme v Brně na výstavě parních lokomotiv a starých autobusů, dokonce jsme se v nich mohli projet, bylo to super.

lennaaa
9. čer 2014

@nolies tak to je dobréééé. my byli doma,jen v sobotu jsme byli na chvíli tady u nás na na fotbale.víc bych asi nezvládla...

nolies
9. čer 2014

@lennaaa A už jde na tobě něco poznat?

lennaaa
9. čer 2014

@nolies neřekla bych.jen manžel říká že se mi prsa trochu zvětšily,ale to takhle na pohled poznat ještě není 😀 a břicho se mi nezdá větší..ten kdo neví,tak by neřekl že jsem.ale to je ještě brzo aby šlo něco poznat, nebo ne?a pleť se mi trochu zhoršila,pupínky víc vyskakujou...

nolies
9. čer 2014

@lennaaa U mě to šlo poznat až kolem 18.týdne, ale u sestřenky už v 7.týdnu. U každé je to jinak 🙂 Říka se, že holčička bere krásu...

lennaaa
9. čer 2014

@nolies jj o tom jsem taky slyšela... 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies
@lennaaa ahoooj holky... 🙂 to je teplo cooo... koukám Lenu ze nevolnosti se zhoršují... snad Te to ten druhy trimestr přejde... !!! Market u tebe vše při starem ? Pohoda klidek ... 🙂 me už tento týden přestávají bolet prsa, břicho pobolivalo včera a dnes klidek a je mi dobře.. těhotenství pocituju pouze v noci kdy se budím na WC 😀

nolies
9. čer 2014

@makuka88 Ahojky, já taky vstávám v noci na WC 🙂 Jinak nevolnosti mám mírný, nesmím moc jest, pak mi bývá zle.

makuka88
9. čer 2014

@nolies tak i to celkem jde 🙂 snad už se to ani nebude zhoršovat ... ve ČT jdes na utz ?

nolies
9. čer 2014

@makuka88 JJ, už se těším. 🙂 Příští úterý jdu na odběry a pak až 21.07 na NT sreening.

makuka88
9. čer 2014

@nolies jasny tak se těším na foto 🙂

nolies
9. čer 2014

@makuka88 Určo ho jsem dám, jsem zvědavá o kolik bude větší, než podle MS 🙂 Tobík byl větší o 10 dní 😀

makuka88
9. čer 2014

Taky jdu na utz ve čtvrtek, ale na kontrolu jestli je ok ...ale vzhelem k tomu, že přetrvávají i ty malé příznaky, si troufám říct, že je všechno ok

nolies
9. čer 2014

@makuka88 A jdeš do nemocnice nabo ke své dr?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru