Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies No vždyť já to mám taky větší, už mám termín posunutý na 15. nebo 17.1 (takhle to mám podle velikosti)

makuka88
9. čer 2014

@nolies už ke svý

nolies
9. čer 2014

@makuka88 A podle MS bys měla kdy?

makuka88
9. čer 2014

@nolies 21.1. tusím, jak si řikala předtím ty ... mám jen ty údaje na fotce z utz a dr nic neřikala zatím 😀 ono to prostě bude nějak v půlce ledna.. ty to máš o týden nějak že ?

nolies
9. čer 2014

@makuka88 Podle MS 29.1, podle ovu 26.01 a teď uvidím, co řekne Dr. Ikdyž ona nemá tak dobrý ultrazvuk, takže druhý termín mi stanoví až na NT sreeningu. Ale počítám toho 26.01. Je lepší,když je mimi větší, aspoň jde vidět, že všechno funguje 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies Ta ovu je přesnější určitě 🙂 Taky moje nemá tak dobrý utz ☹ v té nemocnici jsem to mímo viděla dobře 😀 už se začínám tak těšit 🙂

nolies
9. čer 2014

@makuka88 JJ, ve špitále je to super. Ale na NT sreeningu ho uvidíš nádherně. 🙂 Škoda, že moje dr. dělá UTZ tak málo - jeden jestli je v děloze a druhý kvůli srdíčku ☹ Ale zas to není zdravý. Já se taky těším, hlavně už vím, do čeho jdu 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies To joty to máš dobrý už 😀 já ne toho se bojím, ale i tak se na to moc těším 🙂 a dá ti průkazku už ? mě jí měla dát dneska kdyby bylo všechno ok, ale teď to mám přeházený všechno ☹ si připadám jako blbec, že tam furt otravuju a hysterčim 😀

nolies
9. čer 2014

@makuka88 U prvního těhu jsem taky byla vylekaná a dokonce jsem si platila UTZ navíc, jaký jsem měla strach. Takže tě chápu. Hlavně, když si krvácela, musí tě sledovat. Průkazku dostanu v to úterý.

makuka88
9. čer 2014

@nolies hm hmmm ... no hele, ale ona mi ukazovala, že nějaký zbytky krve byly ještě na tom utz vidět, ale byly pod mímousem, takže snad to nemělo s ním nic společnýho, jenže mi nic neřekli ...ani v nemocnici ani dr, každopádně mímo bylo naprosto v pohodě ... Tak nevim co to a proč to ☹

nolies
9. čer 2014

@makuka88 A měla si pak třeba hnědý výtok?

makuka88
9. čer 2014

@nolies jo, ještě druhý den a večer už to bylo ok, teď už klasika bílá jako předtím ... já to vždycky popisuju trochu jako když napustíš balonek trochou vody a jen do něj píchneš a ono to vyteče a dál nic ...takže to bylo ....spoušť a pak klid ... nic nebolelo ... nevim co to mohlo být ...

nolies
9. čer 2014

@makuka88 To je dobře, hnědý výtok znamená, že se tělo čistí 🙂 Neboj se, už tam žádná krev u mrňouska nebude.

makuka88
9. čer 2014

@nolies snad to oděšlo 🙂 do čtvrtka to snad uteče a tam mi řekne, že už je to ok .. jinak nevim, ani si nepřipouštím, že by se něco mohlo stát, nevím co bych si počala ... ale příznaky jsou, takže snad cáááájk 🙂 vždycky se moc těším až ho zase uvidím 🙂 je to pěkný viď 🙂 nejrdši bych měla UTZ doma 😀

nolies
9. čer 2014

@makuka88 Mě to povídej 🙂 A já jak nemám žádný problémy, tak budu mít jen základní ultrazvuky. 😠 Ale co, hlavně, že bude mimi zdravý. Trošku mám strach, aby tam srdíčko bylo, ale nějak vím, že tam je. 🙂 Právě přemýšlím, že bych si pořídila Angelsounds - byla bych o hodně klidnější.

lennaaa
9. čer 2014

@makuka88 ahoooj, jj ustálilo se to na ranní a večerní zvracení 😀 ale už se s tím nějak zžívám 😀 hlavně přece jak je všechno s mimčem ok 😉 co bychom pro ně nevydržely, co 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies Co to je ? 🙂

makuka88
9. čer 2014

@lennaaa mno to chápu 😀 ono to přejde ... 🙂 já bych kvůli němu udělala taky všechno 🙂

makuka88
9. čer 2014

@nolies jo tak 😀 to je super, asi bych na tom byla každých 10minut 😀 kamarádka měla takový ten odposlech co má dr na obvodě ... to jde taky ?

nolies
9. čer 2014

@makuka88 Asi jo 🙂

makuka88
10. čer 2014

Ahoj holky něco nového ? jak užíváte slunečné dny .... ? já furt pracuju 🙄 dnes jsem měla opravdu otravnou bolest hlavy a vzala si půlku paralenu ☹ jinak se musím zeptat, buete se koupat letos ? 😕

nolies
11. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, hlavně to moc v práci nepřeháněj. Mě ty slunečné dny nedělají moc dobře, tady na jižní moravě je to fakt síla, včera bylo 50 stupňů na slunku - fuj. Koupát se určo půjdu, koupím si tampóny do vody abych nic nepodcenila.

lennaaa
11. čer 2014

čaute holky...teď mám plnou hlavu prodeje cestovky, neřeším nic jiného tak už mi z toho horka a všeho kolem hrabe 🙂 nad koupáním jsem ani nějak neuvažovala - to se nesmí v těhu? jako že nějáká infekce hrozí nebo tak?

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Ahojky, no to koupání není zakázáno, ale na veřejných koupalištích můžeš lehce chytnout infekci. Teď to budu řešit těma tampónama na koupání. A do jakých destinací máš zájezdy?

lennaaa
11. čer 2014

@nolies jelikož jsem cestovní agentura,tak všude🙂 zprostředkuju od jakékoliv ck.aha...a to se dají koupit tampony jen do vody když není ms? slyším prvně

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Jasně, já jsem právě nevěděla, jestli máš cestovku nebo agenturu 🙂 Na radu své gynekoložky jsem používala tyto tampóny : http://www.docsimon.cz/zbozi/senta-protect-ochr...

lennaaa
11. čer 2014

@nolies no na ck bych si opravdu asi netroufla 😀 jak se jinak daří? nevolnosti ještě jsou? už zítra,co 🙂

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Je to o trochu lepší, ale pořád bojuju. JJ, už zítra, jsem hrozně nervózní a hlavně pak ten měsíc do dalšího ultrzvuku bude dlouhej ☹

lennaaa
11. čer 2014

@nolies teda to by mě možná ani nějak nenapadlo s tím koupáním...a v červenci nebo v srpnu, pokud mi teda bude lépe, jsme chtěli na slovensko do dunajské do termálu...jako nešla bych do uplně te horké,ale dobře že vím o te infekci.to by mohlo něco udělat i s mimisem??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru