Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
12. čer 2014

@lennaaa příští úterý odběry, 09.07 kontrola u dr. a 21.7 NT. Tobík teď spinká, tak si k němu lehnu a odpočnu si, jsem taky vyřízená.

hanulka184
12. čer 2014

@nolies No,já doufam,že viděla dobře...Aby mi pak za pár týdnů neřekli,že tam jsou obě dvě 😀 😀 To by mě asi kleplo 😀 Jen si pořádně odpočiň.Malá když včera usnula,tak jsem pak taky na chvíli vytuhla a musela jsem mít na sebe puštěnej větrák,protože jinak bych asi chcípla 😲 ...Jsme totiž v podkroví...takže přes léto sauna 😖

hanule89
12. čer 2014

Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla... a moc Vám všem gratuluji ke zdravým a krásným mimiškám 🙂 taky se moc na to naše těším až se nám to povede... vůbec teď na to nemyslím, úplně jsem to vypustila z hlavy teda dokud nejsme někde u někoho kdo má miminko nebo malého prcka to jsem z toho pak "nešťastná", ale začala jsem řešit svou práci chci pracovat někde blíže, takže obvolavam školky a chodím na pohovory ... s přítelem a hafanem si užíváme sluníčka a krásného počasí 🙂 no prostě je mi krásně ještě kdyby mi vyšla ta práce někde blíž byla bych spokojenější 🙂 a možná se dočkám i nějakého překvápka ( myslím prstýnku 😉 ) tak uvidíme ...

hanulka184
12. čer 2014

@hanule89 Ahoj Hani.To jsme dve.Ja tu taky dlouho nebyla 🙂 Taky jsem si uzivala slunicka,ale vcera me to nejak zmohlo,ze jsem vubec nevylezla ven 😒 Jsem moc rada,ze ses v pohode a urcite se brzy dockas mimiska a urcite i prstynku 🙂 Ja taky stale cekala a cekala...a po deseti letech jsem se konecne dockala a za mesic mame svatbu 🙂 Tak budu moc drzet palecky,at ti vse vyjde.Myslim i ta prace 😉

makuka88
13. čer 2014

@hanule89 Ahoj, myslím, že jsi zvolila nejlepší taktiku k pořízení 🙂 vidíš, že to bude co by dup 🙂 a držím palce s tím prstýnkem !!!! 🙂

enalga
13. čer 2014

Tak holky, včera ovulka, dneska to pojistíme no a uvidíme 🙂 Svatbička na krku, a já jsem duševně úplně vyklidněná ( no taky už bylo na čase se trochu vzchopit ). Je hezké se pořád mít nač těšit 🙂 Přeji všem krásný páteční den, a ať je pro všechny snažilky 13´to šťastné číslo.

lennaaa
13. čer 2014

super přístup holky, chválím 😎 ***

nolies
18. čer 2014

@lennaaa @makuka88 @hanulka184 @hanule89 Ahojky holky, jak se máte? Pro mě byl poslední týden hrozně náročný, nevolnosti hodně zesílily a únava taky. Snad už to bude lepší... 🙂

makuka88
18. čer 2014

@nolies ahoooj, ja hlásím zase zlepšení stavu 😀 jen prsa a curani me trápí 🙂

nolies
18. čer 2014

@makuka88 Jéé ty se máš...ale koukám se, že už seš v 10.týdnu, to už většinou nevolnosti přejdou 🙂 Normálně, už mi začíná růst bříško, kalhoty, co mě byly mírně větší, už mám akorát 😀

hanulka184
18. čer 2014

@nolies Ahojky.Mám se dobře,ale u mě ta únava taky nějak zesílila 😒 Ještě před týdnem a něco to bylo už celkem dobrý a teď zase spim,kudy chodim 😅 Občas si říkam,jestli ta doktorka viděla dobře,když mi říkala,že to druhý mimi se vstřebalo...Někdy mam pocit,jak kdyby tam ty dvě byli,protože mi to těhu bere nějak až moc energie 😖 😀 Jinak doslova nevolnosti zatim nemam,ale občas mi je nějak divně 😖 No,jen doufam,že to na mě do svatby nikdo nepozná.Ještě musíme měsíc vydržet,ale někdy mam stavy,kdy bych to nejradši vzdala a řekla to už všem 😀

nolies
18. čer 2014

@hanulka184 Já bych taky pořád spala a případám si pořád unavená. První těhu teda bylo fakt lehčí ☹ Na mě to není vidět, ale já už na kalhotech poznám, že bříško roste.

hanulka184
18. čer 2014

@nolies No,já teď ty poslední dny chodim spát s malou po obědě.Jinak bych do večera asi nepřežila 😀 A na kalhotech taky poznam,že už mam něco navíc.Ale jestli je to bříško nebo prostě jen přibíram celkově,to nevim.Ale každopádně je to na těch kalhotech znát 😀

nolies
18. čer 2014

@hanulka184 Jj, taky chodím spát s Tobíkem, ale stejně mě to nestačí. No je to mazec.

makuka88
18. čer 2014

@nolies ono to druhy je asi víc vidět 🙂 ja mam kilo dole a to je mi.dobře

nolies
18. čer 2014

@makuka88 Já mám dvě kila dole, ale na kalhotech cítím, že už tam něco je 😀 Ale je pravda, že u druhýho tělo reaguje jinak, protože už to zná 😉

hanulka184
18. čer 2014

@nolies tak to mě to taky kolikrát nestačí.Mam pocit,jak kdyby mě tohle druhý těhu vysilovalo víc jak to první ☹

lennaaa
18. čer 2014

@nolies ahoj Markét, no já pořád stejný...celé dny 😖 včera první den po dlouhé době co jsem nezvracela... ( ale bylo by mi lépe kdybych se vyzvracela ) jinak většinou 2x denně bliju...nejhůř je mi večer. jakmile přijdu domů,tak na hoďku zalehnu, jsem unavená.v pondělí jsem byla na krev před ultrazvukem.teda tolik těhotných pohromadě jsem snad ještě neviděla,já bez břicha, jsem si připadala jako bych tam ani nepatřila 😀 jedna tam šla právě rodit...😀 no přivítání ve velkém 😀 vyplňovala jsem tam nějáké papíry ani jsem nevěděla pořádně co,ale působilo to na mě dojmem jako že podle těch papírů bych měla jít rodit právě tam ( takové otázky typu kdo za mě rozhodne v akutním případě že já nebudu moct apod )....tak nevím.

@makuka88 hele Marti, ty už mě nedráždi s tím jak ti pořád nic není 😀 😀 😀 tiše závidím...... 🙂

makuka88
18. čer 2014

@lennaaa těžko říct proc je to tak individuální. Alespoň víš že je prcek v pořádku. Ja o něm sice nevim, ale je to taky stresujici... ale časté curani a bolava prsa stačí jako příznaky 😀.nebooooj podle me se to zlepší do 14ti dnu ... maximálně do měsíce a bude ti doudam dobře

lennaaa
19. čer 2014

@makuka88 taky tak nějak doufám v to, že max. měsíc a bude lépe, snad...nezbývá než věřit 🙂

enalga
19. čer 2014

@lennaaa Holka ještě 14 dní a bude po nevolnostech, to už budeš ve třetím měsíci a nevolnosti ustoupí 🙂

lennaaa
19. čer 2014

@enalga dík a doufám.... 😉

enalga
19. čer 2014

@lennaaa Určitě, znám to ne??? Já jsem dneska 7 DPO, tak 26. dám vědět, jestli se na posedmé povedlo nebo ne 🙂

hanule89
19. čer 2014

ahoj holky ja resim dilema dostala jsem nabudku prace ale jrn na rok co se stane kdyz behem tohp otehotnim jsem v nejake ochrane lhute!? nebo mi proste smlouvu neprodlouzi ??? dekuji jinak se mam skvelr a vy holky vydrzte a bude lepe🙂

lennaaa
19. čer 2014

@enalga no to jo,ale už jsem slyšela i takové, které nevolnosti provázelo celé těhu 😒 takže proto doufám že 2-4 týdny a bude klid. tak za tejden podej info 🙂 držím pěsti..

lennaaa
19. čer 2014

@hanule89 ahojky,hele to ti poradí Markét...ta je na to machr 😎 já bych taky nevěděla a šla pro radu 😉

enalga
20. čer 2014

@lennaaa Tak asi nic, dneska jsem ze zvědavosti ( a netrpělivosti mé vlastní) testla. Nejprve Ovu testem, který byl ale opravdu slabý. Pak ještě Těh.testem a ten je taky bílej.... tenhle měsíc se taky zřejmě nezadařilo ☹

lennaaa
20. čer 2014

@enalga a není to brzo ne test?

nolies
20. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, předpokládám, že jsi dostala smlouvu na dobu určitou s 3 měsíční zkušební lhůtou. Ve zkušebce tě můžou vyhodit bez udání důvodu - ikdybys těhotná byla! Ale ze zákona nemusíš zaměstnavatele informovat...takže pokud bys otěhotněla ve zkušebce, tak neoznamovat. Po uplynutí zkušebky, tě nesmí jako těhotnou vyhodit. Ale to, jestli ti prodlouží smlouvu by záleželo pouze na zaměstnavateli. Pokud bys otěhotněla po zkušebce, tak nárok na mateřskou máš, pokud bys odpracovala 270 dní (vč.svátků atd) do nástupu na mateřskou nebo bys byla v ochranné lhůtě 180 dní. (vysvětlím: pokud otěhotníš nejpozději 3 měsíce před koncem smlouvy, tak máš ještě 180 dní po skončení na to, abys nastoupila na MD) Pokud bys otěhotněla na konci smlouvy a nebyla ti prodloužena, tak bys ses do ochranné lhůty nevešla a narok na MD neměla. (ale v tomhle případě bych zase o těhotenství neřekla, aby neměli důvod ti smlouvu neprodloužit). Doufám, že je to trochu srozumitelný, kdyžtak se ptej 🙂

makuka88
20. čer 2014

Holky dnes od rana trpím na bolesti v krizi... neuveritelny... nemuzu sedět ani ležet a skoro ani chodit... ☹ je to.normální ????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru