Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Mě je teď relativně dobře, ale pořád den co den, mě jakoby pálí v krku ☹

makuka88
26. čer 2014

@nolies těžko říct, kamarádka rodila v lednu a na 12tt jí to nikdo neřekl a není to tak dlouho ...

nolies
26. čer 2014

JInak dneska jsem si objednala Angelsounds a do týdne dorazí, už se moc těším. Myslím, že ho budu používat pořád 😀

makuka88
26. čer 2014

@nolies myslím, že bych dělala to samé 😀

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Je pravda, že mě se dr. taky zdráhal říct pohlaví, ale já jsem to z něho vypáčila. Byla jsem už teda na konci 13.týdne a to už je zase miminko o centimetr větší než v tom 12.týdnu. A tady v Brně v Prenatalu si můžeš zaplatit od 12.týdne ultrazvuk přímo na určení pohlaví miminka. 🙂

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Hned jak dorazí, tak ho vyzkouším, ale nevím, jestli miminko takhle brzo najdu 😀

makuka88
26. čer 2014

@nolies hhh no já na ten NT půjdu dýl, protože ještě nejsem objednaná a netušim,zda se čeká nebo berou hned ... tak třeba ...

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Tam se objednáváš bez žádanky a oni sami určí datum. Dělá se mezi 11+0 až 13+6. 🙂

makuka88
26. čer 2014

@nolies tak to je cajk, ale mě řikala sestra, že mi ji musí napsat .... 😕

lennaaa
26. čer 2014

@nolies jj taky bych angelsounds používala pořád 😀

lennaaa
26. čer 2014

mě taky dali žádanku na ten ultrazvuk
@makuka88

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Tak to slyším poprvý. Platíš si ho sama, tak na co žádanka...nevím. Na ty velký ultrazvuky ve 20tt a ve 30tt tam už žádanka být musí.

nolies
26. čer 2014

A dělají vám krev a pak ultrazvuk zvlášť? To by vysvětlovalo tu žádánku 🙂

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Těším se až budu poslouchat malý, člověk se nebude tak nervovat atd 🙂 A vadí mi, že mě dr. nedělá ty ultrazvuky při každé kontrole. Já vám závidím.

makuka88
26. čer 2014

@nolies jo na krev jdu ted, pak NT a pak ještě velký utz u té mojí ...

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Tak to je pak jasný. Tady se to dělá všechno ve stejný den bez žádanky 🙂

makuka88
26. čer 2014

@nolies to je lepší ... nechápu tyhle složitosti 😀

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Asi u vás možná nemají laboratoře přímo tam kde dělají NT, tak se to dělá takhle. Tady přímo ty vyšší pracoviště mají vlastní laboratoř a proto je to při jednom. Ale ve výsledku je to jedno 🙂

lennaaa
26. čer 2014

@nolies jj první krev a za 14dní utz.zbytečné složité se mi zdá...škoda že to nedělají najednou

nolies
26. čer 2014

@lennaaa No jo, ale už to budeš mít za sebou 🙂 Jsem zvědavá, jak dopadneš.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies to já takyýýýý,hlavně ať je to zdravé !!

nolies
26. čer 2014

@lennaaa A proč by nebylo?? Takhle vůbec neuvažuj.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no jako nemyslím na to že by nebylo,to mě nějak nenapadá.ale až to uslyším od doktorů tak budu takoví klidnější..člověk má asi celé těhu strach, ať vše dobře dopadne.v dnešní době to malé je opravdu zázrak!

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Neboj, seš mladá a nejseš v rizikové skupině. Ber to tak, že uvidíš mimíska 🙂 Ale je jasný, že člověk má pak lepší pocit.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies od kterého roku je vůbec riziková skupina?

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Do 30ti let je riziko hodně nízké, mezi 30-35ti mírně stoupá a po 35ti už je vyšší.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no tak to druhé by to chtělo asi co nejrychleji...asi do tří let bych ho chtěla.to budu mít těch 31

nolies
26. čer 2014

@lennaaa To je tak optimální. A teď máš TP, když ti bude 28?

kackarebicerova
26. čer 2014

Ahoj holky...co myslite? Mam nafoukle bricho,pobolivaji me prsa,navaly horka,teplota,furt bych spala a dokonce jsem omdlela,cigara mi nechutnaji a obcas me boli zaludek...do nedele bych to mela dostatat a dnes se objevilao spineni..neni to jako krev kdyz mam menstruaci ale spis takova nahnedla..vypada to jako mlecna cokolada...o mimi se snazim uz od prosince a stale nic

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru