Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
27. čer 2014

@enalga o to nejde,ale vypadneš z domácího prostředí, vyměníš vzduch, přijdeš na jiné myšlenky - to je potřeba ! nám se taky nepodařilo počít na dovči ( a to jsme tam souložili denně i v době ovu ) ,ale až měsíc po dovolené se zadařilo...a tak nějak si myslím že ten jiný vzduch a odreagovačka od všeho domácího tomu taky prospěla. a to jsem si vždycky říkala jak se nám pořád nedařilo že v te naší ložnici a v te posteli snad nikdy neotěhotním 😀 ( už jsem ji proklínala a nesnášela 😀 ) tak jsem hledala různá jíná místa - auto,dovolené...A teď vím, že stejně se to stalo v ložnici 😀 vyčisti hlavu,užij si dovolenou zavři oči a zhluboka dýchej čestvý vzduch...to jsem taky dělala 😉

lennaaa
27. čer 2014

@enalga kontryhel jen pij,nepřestávej.ten vůbec ničemu neuškodí. bylinky jsou super, za mě ho moc doporučuju!!!!!!nevím jestli pomohl i on, nebo jen náhoda ale sním se zadařilo.a čim déle ho piješ tim lépe, byla by škoda přestávat. pije se jen do ovu.

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Já vím, že se pije jen do OVu...no zkusím to. Víš co, já sice můžu změnit prostředí i vzduch, všechno to kolem je moc pěkné, ale návrat do stresového prostředí nic neřeší. Přeci jsem ti říkala, že bydlíme s tchyní, je to strašně těžké, když se domů netěšíš, protože víš, kolik stresorů na tebe čeká. Do toho mně strašně šíleně se*ou kočky, které tchyně upřednostňuje před dětmi, to, že mají kočičí wc hned vedle jídelního stolu, kde děti snídají a obědvají večeří... a kočky jim tam dělají svoji potřebu... všechno ty kočky ničí, ale nikdo je pryč dát nechce. Argumentací je to, že kočky tady byly dřív než my, tak ať si na to zvykám a podobně...vždyť je to k uzoufání... a v tomhle mám počít dítě???? Chápu proč to nejde ☹

lennaaa
27. čer 2014

@enalga to je mi líto že to je až takový 😒 .my taky bydlíme s rodiči od manžela,navíc i s jeho bráchou a jeho rodinou.sice každý má svoje patro,ale i tak...je to na palici...pořád plno lidí.taky se někdy domů netěším.tím že pračku má tchýně u nás dole,tak si to asi dokážeš taky představit o soukromí se vůbec nedá mluvit!!! naštěstí plánujeme stavbu baráku, takže mě drží při životě hlavně to, že do 3-4 let z tama vypadnem!!!!nemohla bych takhle žít!!

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Taky to tak máme, i když my máme byt 3+1.... je to na palici ☹

lennaaa
27. čer 2014

@enalga a nějáké stěhování do jiného bytu nebo takhle ?

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Bohužel nemáme dostatečnou rezervu na to, abychom si něco pronajali. A do vlastního nemůžeme, nedají nám hypotéku.

lennaaa
27. čer 2014

@enalga časem se to všechno zlepší a vše v dobré obrátí, uvidíš!

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Kéž bys měla pravdu.... :-/

edelin
27. čer 2014

@enalga Jo tak to jo. 🙂 Snad vám to taky brzo vjde. Stejně člověk pořád doufá než to dostane i když je negavní test 😀 Mému nastávajícímu bude 40za chvilku. . a taky jsem doufala, že do příštího léta do svatby budu už fit do šatů nerada bych to měla třeba měsíc po nebo naopak před. :-/ Chceme svatbu tady na zámku a chtěla bych si vymyslet a zamluvit pěkný termínek a takhle to jaksi nejde. Tak trochu naivně jsem doufala, že to bude hned jako u malé. 😀

kackarebicerova
27. čer 2014

Tak mrcha se objevila vcera rano a stale se nestustila..jen hnede spineni jako sliz 🙂 Tak snad...priznaky ma taky ale na to se nespoleham a porad chodim na Zatim doufam a nadeje umira posledni malou 😉 Ze by?? 😀

makuka88
28. čer 2014

@nolies asi 9+1 tt naposled... už je to 3 týdny. No jsem v háji.. už proste necuram v noci. Prsa furt.mírně cítím takže snad je to ok ☹ v pondělí se na to zeptám. Snad je to tím koncem 1.trimestru
@lennaaa

01alka
28. čer 2014

@verunka_korunka Tak manžel měl letos 30, už uvažuji že ho také pošlu na spermiogram do kliniky nebo jestli se dá i objednat z netu nějaký, a zda je spolehlivý,to nevím,- zkusím zjistit.
Každopádně přeji hodně štěstíčka at to brzy vyjde 😉

enalga
28. čer 2014

@edelin Holka, víš, těhotenství přijde v tu nejméně očekávanou chvíli. Zkus se začít soustředit na něco jiného...i když vím jak je to těžké

verunka_korunka
28. čer 2014

@01alka No já dostala žádanku u gynekologa, říkala jsem mu že se snažíme už od ledna a navíc měl mynžel v dětství nějaký problém s varlaty, tak se i sám bál, jestli je vše OK a chtěl jít na vyšetření 🙂 a asi být tebou zkusím od někoho dostat žádanku ať za to vyšetření zbytečně neplatíte

01alka
29. čer 2014

@verunka_korunka Díky za tip ! 🙂

maikkynna
30. čer 2014

Ahoj děvčata, mám na vás otázku. Stalo se některé z vás, že místo MS bylo špinění a pak vyšel test pozitivní? Vždy, když mám MS, tak bez ibalginu nevydržím. 19.6 měla být ovulace, 25.6 jsem začala špinit, špinění trvalo dva dny, v pátek a v sobotu nic....no a včera ráno jsem zase špinila, večer po sexu taky a dnes ráno zase nic. Testovat ještě nechci, abych zase nebyla zklamaná, ale zajímá mě, jestli to některá z vás neměla podobně 🙂 Děkuji

makuka88
30. čer 2014

@maikkynna tak když se MS nerozjede koncem týdně bych testla.

nolies
30. čer 2014

@makuka88 Ahojky, tak jak to s tebou vypadá?

lennaaa
30. čer 2014

@nolies
@makuka88 Ahojky holky,jak se daří? a co u dr, Marti, ok?

nolies
30. čer 2014

@lennaaa Ahojky Leni, no u mě žádná změna. Pořád bojuju s nevolnostma. Co ty?

lennaaa
30. čer 2014

@nolies ahoj Markét, nevolnosti jsou u mě taky pořád denní chléb...a Zítra jedeme na Nt screening 🙂 těším se.

nolies
30. čer 2014

@lennaaa V kolik jdeš?

lennaaa
30. čer 2014

@nolies rano na 9 tam máme být. u pc budu od 13hod tak hodím echo 😉 jsem celkem nervozní z toho co mě čeká, všechno takové nové....a taky mám strach, aby mi tam nebylo nějak moc blbě 😒

nolies
30. čer 2014

@lennaaa Bude to krásný, uvidíš. A zeptej se na pohlaví 🙂

lennaaa
30. čer 2014

@nolies myslím že v otázce ohledně pohlaví mě předběhne manžel 😀

nolies
30. čer 2014

@lennaaa Je natěšenej na kluka, co?

lennaaa
30. čer 2014

@nolies no tak asi 😀 doufá a věří v kluka

makuka88
30. čer 2014

@lennaaa
@nolies Ahoj. Nic ... dnes jsem byla na odběrech a 9.7 screening ..10.7 velikej utz u moji 😀 a dnes me v noci a ráno strašně bolela prsa.. takže asi dobre 🙂 u Vas ?

lennaaa
30. čer 2014

@makuka88 no vidíš,já si taky myslím že je vše ok.ono to tak prostě asi je někdy je to lepší a pak zase ne.mě je přes týden hůř než o víkendu.a jen tajně doufám že ty nevolnosti opravdu odezní...zítra jedeme na screenin tak se těším a nervozni jsem zároveň... viš jak něco nového,neznámého.dneska jsem zase pokukovala po těch pidi věcičkách na mrně, je to tak krásné.ale teda ty ceny mě někdy dostanou...dražší jak na mě s chlapem dohromady...zatím jsem ještě odolala🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru