Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 My jsme koupili bílý s medvíkama, ikdyž jsme věděli, že je to kluk. Já nejsem moc na to, aby holka byla v růžovým a kluk v modrým 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Uvidíš, jak ty dva měsíce utečou. Druhý trimestr hrozně letí.

makuka88
10. črc 2014

@nolies No vidíš, to mě nenapadlo, já na to ještě nekoukala 🙂 to je nejlepší ...

nolies
10. črc 2014

@makuka88 🙂 Za chvilku vyrážíš, že? Budu na tebe myslet.

nolies
10. črc 2014

@hanule89 @hanulka184 Ahojky holky, jak se máte?? Dlouho jste se neozvaly...

makuka88
10. črc 2014

@nolies jooo už se oblíkám 🙂 dnes už bez nervů 😀 🙂 pak se jdu podívat ke kamarádce ta má 5ti měsíčního kluka, tak mě to zase přejde 😀

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Tak se pak ozvi 🙂

lennaaa
10. črc 2014

@makuka88 noooo..já bych chtěla páreček, takže bych celkem uvítala kdyby kluk byl ten starší a holčička mazlíček mladší🙂 no ale příroda rozhodne...Nějak to cítím na holku,ale doufám v kluka 😀
@nolies s tím albem jste mě holky motivovaly🙂 koupím podle toho co to bude 😀

nolies
10. črc 2014
lennaaa
10. črc 2014

@makuka88 hele já ti ty ultrazvuky teď tak závidím 🙂 já chci takýýýý. prcka uvidím až za 14 ní zase. už jsem normálně koukala i po kočárkách 😀 ale to jen tak ze zvědavosti na chvilku.jak se znám budu vybírat dlouho, jsem strašně nerozhodná...
@nolies cos měla za kočárek u malýho Market??

lennaaa
10. črc 2014

@nolies to je pěknéééé🙂

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Já ti zas závidím, že ti tvá dr. dělá UZ pořád. To mě ne. Teď budu mít jen ty velký ☹ Kočárek máme tento http://www.tivababy.cz/jedo-bartatina-alu-limit... (číslo 772, a máme bílou konstrukci)

lennaaa
10. črc 2014

@nolies vypadá dobře.je takovej strašnej výběr, že člověku jdou jen oči kolem a nevím co pořádně ve výběru upřednostnit....mě zas kamarádka poradila tenhle odkaz http://www.kocarky-tako.cz

lennaaa
10. črc 2014

@nolies že prej to jsou trojkombinace a můžeš tam dokoupit vše tašku, sitku, sedačku do auta a já nevim co všechno...

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Já jsem trojkolku nechtěla, protože jsme na vesnici a trojkolka je spíš do města. Navíc, když jsou někde nájezdy na schody, tak s trojkolkou se hodně špatně manipuluje. Ale každá máme svoje požadavky. Nejlepší je jít do obchodu a ten kočárek si vyzkoušet. Já jsem ještě měla podmínku, aby se houpal.

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Taky mám kombinaci. Je to hluboký kočár + sportˇák a sedačka se dá dokoupit.

lennaaa
10. črc 2014

@nolies no trojkolku taky nechci, to vím.nejlepší je vyzkoušet to jurčitě o...ale ty co se mi líbí jsou na netu a ne tady v okolí 😀

nolies
10. črc 2014

@lennaaa A ještě doporučuju, se dívat jak dlouhá a široká je hluboká korba. Hodně kočárku ji má malou a mimi už v 5ti se do ní nevleze.

lennaaa
10. črc 2014

@nolies dík za rady🙂 a jsi pověrčivá? jako že kočárek nebyl doma dřív než vy z porodnice?

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Ty máš blízko Ostravu, tak se zkuste zajet podívat sem: http://www.sambaby.com/ Je to obrovský obchod pro děti, mají tam všechno. U nás v Brně je pobočka a my jsme na jeden nákup pořídili všechno.

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Nejsem pověrčivá, kočárek jsme pořídili, když jsem byla v 6.měsíci.

makuka88
10. črc 2014

@nolies ježiš to je krásný album 🙂
@lennaaa Tak dnes na UTZ nás malé nepřkvapilo 😀 pěkně tam řádí a dělá stojky 😀 dnes 12+5tt 64mm ...a další za měsíc ...

makuka88
10. črc 2014

Jinak já mám kočárek vybranej 🙂 chceme velká kola a těch je málo, budu vybírat ze dvou 🙂 ale až kolem Vánoc asi...

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Má dostatek místa, tak si to užívá 🙂 Jsem ráda, že je všechno ok. 🙂 Ukaž jaký chcete kočárky 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 A máš fotku mimíska?

makuka88
10. črc 2014

@nolies pohledám to 🙂 ty budeš kupovat taky na druhý ? já si ten co koupim teď chci nechat ... 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Nebudu. Je to zbytečný kupový nový a ten náš vypadá pořád krásně.

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Ty kočárky jsou úžasný. Taky se mi líbí klasický. A barvu šedou?

makuka88
10. črc 2014

@nolies jojo šediváka 🙂 ani světlej ani tmavej... já na barvy moc nejsem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru