Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
19. srp 2014

@lennaaa U prvního je to stejně jedno. 🙂 A když náhodou budete mít dvě princezny, tak se svět nezboří ne?

lennaaa
19. srp 2014

holky vy mě děláte nervozní, tím jak už něco pro mrňata nakupujete 😀 já pořád jen očumuju 😀

lennaaa
19. srp 2014

@nolies no pro mě ne, ale manža nevím jak by to zvládnul 😀 😀 no tak to ještě ale předbíháme..na to je ještě čas,třeba po porodu už nebudu chtít nikdy rodit... tak bude jen jedno 😀

nolies
19. srp 2014

@lennaaa Leni, já jsem u Tobíka nakupovala už jak jsem zjistila, že jsem těhotná. No magor. Polovinu věcí neměl nikdy na sobě. Těch maličkatých věcí stačí opravdu málo, vyplatí se nakoupit víc až od č. 62. Teď už jsem poučena a nakupovat nebudu skoro nic. Seš rozumná 🙂

makuka88
19. srp 2014

@nolies Tak to uf ... 🙂 i utz mi dělala naposledy už vejš .. 🙂
@lennaaa Leni já vzala na 6-12měsíců takže je bude mít až příští rok touhle dobou. To důležité se dokoupí ...a jinak kamarádka mi prodá kočárek, je to ten co jsem chtěla, ale v hnědé barvě a ušetřím půlku takže ten už mám taky vyřízený 🙂

nolies
19. srp 2014

@makuka88 Za chvilku ti ho budou dělat u žeber 😀

lennaaa
19. srp 2014

@makuka88 tak to máš dobrý, já s kočárem rozhodnutá ještě vůbec nejsem...zatím jsem je moc neprocházela

@nolies no Markét, když já ani nevím které jsou ty nejmenší abych jich nebrala zbytečně moc 😀 mě se to zdá všechno tak malé a stejné 😀

nolies
19. srp 2014

@lennaaa Nejmenší je velikost 50 (pro donešené děti), ale většina dětí se do nich už při narození nevejde. Takže se určo pořiď komplet do porodnice vel. 56, v této velikosti pár bodýček, světýrku, dupaček atd. Za měsíc už jí budou malé 😀

makuka88
19. srp 2014

@nolies ježiš 😀

nolies
19. srp 2014

@makuka88 A máte už vybraný jména?

makuka88
19. srp 2014

@nolies Daniel nebo Eliška ...už jen aby někdo řekl co to bude ... 😀 jaké máš ty ?

nolies
20. srp 2014

@makuka88 Daniela jsme měli jako druhou variantu u Tobíka. Holčička bude určitě Šárka a chlapeček Samuel nebo Štěpán. Ale doufám, že na ta klučičí jména nedojde 😀 10. září mám velký UZ a počítám, že nám holčičku potvrdí. Dr. si byl hodně jistej 🙂

makuka88
20. srp 2014

@nolies my 4.9 a též doufám ze mi někdo alespoň to pohlavi rekne...už jsem strašně nedočkava.

lennaaa
21. srp 2014

tak holky dneska na utz vše dopadlo na výbornou, malá je prej ukázková, ale vůbec se nechtěla fotit tak to taky tak vypadá 😀 stydlivka 🙂

nolies
21. srp 2014

@lennaaa Ona si to nechává jako překvápko 😀 Gratuluju 🙂

lennaaa
22. srp 2014

@nolies jj, ona totiž ví, že jsem strašně zvědavá jak vypadá, tak dělá tajnosti 😀

nolies
22. srp 2014

@lennaaa My jsme Tobíka na 4D UZ viděli, ale když se narodil, tak byl úplně jinej 😀 Hodně to zkresluje 🙂

lennaaa
22. srp 2014

jo a jinak holkyyy - oznamuju že cítím pohybýýýý 🙂 taky bylo načase 😀 cítím a vidím takové pokopkání,bublinky..začlo to tento týden.naposledy dneska jak jsem volala s manželem, tak se ohlásila 🙂 za celý den nic až slyšela asi taťku 🙂
@nolies
@makuka88

makuka88
22. srp 2014

@lennaaa tak.to je super 🙂 já se.na.to.taky.těším i.když mám někdy.pocit ze.se.něco.děje.. Ale.nevim

monca0030
24. srp 2014

Ahoj snad Vám nevadí,že se přidám mezi vás. Také se o mimi snažíme od ledna. zatím se nám nedaří. Máme synka 17měsíců a rádi bychom aby měl sourozence. :D Doufám,že nejdéle do Vánoc se nám také poštěstí

nolies
3. zář 2014

@lennaaa @makuka88 Ahojky holky, jak se máte? Už Vám taky tak povyrostlo bříško? 🙂 Marti, zítra máš ten velký UZ, že? Tak dej určo vědět, snad už budete vědět pohlaví mrňouska 🙂

@monca0030 Ahojky, přeju hodně štěstíčka, aby ti to vyšlo brzo. Taky jsem měla termín do konce roku a bylo to dřív 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies ahoj Markétka Jojoooo zítra mi řeknou ze je to kluk 😀 jinak jsem zrovna dnes.fotila pupek tak posílám 🙂

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Prosím tě, kde toho mimouška más??? 😀 Taky si myslím, že tam máš chlapečka 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies Takový obr břicho 😀 2,5kg nahoře 🙂 už začínáme nakupovat výbavu, zítřka se nemůžu dočkat ... !!! co ty byla si teď na nějakym utz ?

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Tohle není žádný obr břicho 😀 Mám větší 😉 Na velký UZ jdu příští středu, tak se moc těšíme. Doufám, že nám tu holčičku jen potvrdí. Ale vnitřně jsem si jistá. A nakupovat chci začít právě od té středy.

makuka88
3. zář 2014

@nolies asi jo, jestli já mám kluka jen protože to tuším vnitřně, tak ty budeš mít holčičku 🙂 bez toho aby člověk věděl pohlaví jsou ty nákupy marný.. já už dnes byla tak rozjetá, ale musim to vydržet, ale paradoxně koukám jen po modrém 😀

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Já koukám po fialové a růžové, ale nechci toho nakupovat moc, malá klidně může být i v zeleným 🙂 A kočárek už teda máš?

makuka88
3. zář 2014

@nolies mám, kamarádka prodá za půlku úplně nový (v lednu rodila) trojkombinaci ... akorát furt čekám na ten zítřek pak jí ho zaplatím a odvezu k tchýni 🙂

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Jinak jsem si všimla, že jsi psala, že se bojíš, jestli ti netvrdne bříško...bereš magnésko?

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Je to vyloženě klučičí barva, že radši čekáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru