Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies teď jen Femibion, bojim protože jsem to brala jako jediný dukaz pohybů prcka a pak najednou zjistila že tvrdne břicho a tak nějak se mi stává, že jak vyleze nahoru tak je to tvdý ...

makuka88
3. zář 2014

@nolies hnědá, není ..bude pěknej pro obojí. já chtěla beztak šedivej ... jen se furt bojim 😀 tak jsem řekla, že po tomhle utz si ho vezmu

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Okolo toho 20.týdne je to celkem normální. Ale to magnésko právě povolí svaly a nebude se ti to stávat. Já mám šumivý tablety a beru jednu denně. 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies jo já ho koupim magne b6 ... ale je to vždycky fakt jenom když mi leze nahoru 🙂 jinak pohyby většinou 0 😀 myslím, že ráno když jsem na něm ležela tak kopnul

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Počkej, za chvilku ho budeš cítít pořád a nenechá tě ani usnout 😀 Taky pořád spím na břiše 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies na to se těším ..tak dokud to jde tak proč ne 🙂

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Malé se to moc nelíbí, kope pořád, když jsem na břiše 😀 V kolik zítra jdeš?

makuka88
3. zář 2014

@nolies no mýmu to taky vadí a nebo ntb když si na něj položim v posteli 😀 9.30hod 🙂 nebudu spát dneska

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Já už se taky nemůžu dočkat a to ještě musím čekat týden 😒 Tobě to rychle uteče 🙂 Pak nezapomeň dát info a fotečku 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies jj dám i fotku si tentokrát vezmu ... 🙂 fakt se těšim ... a neboj týden je dobrej ... to ještě jde, ale ten den před jak je dloooouhej 😀

nolies
3. zář 2014

@makuka88 A nejhorší je, že tam jdu až na 13:30 😒 No už jsem to vydržela 4 týdny, tak ten týden už dám 🙂

makuka88
3. zář 2014

@nolies no to věřim ... a já jako vždy jdu hned v pátek znova ke svojí ... vtipně mi to vždycky vyjde 2krát za sebou 🙂 alespoň ten pindík bude tutovka 😀

lennaaa
3. zář 2014

@makuka88
@nolies Ahoj holkýýýýý 🙂 teda marťo, ty nemáš žádnej pupííík ( závist 🙂 )..to já si říkám jak ten muj pupek bude vypadat před porodem ,když teď je pomalu jak balon🙂 jinak pohyby cítím nejvíce v klidu a večer..ale je to taková pokopkávání..je sranda jak se chystám spát a malá se začne nejvíc ozývat...strašně ráda pozoruju jak se dělají hrbolky,i tatínek už cítil.někdy ji ale necítím a říkám si jestli tam vůbec je🙂 na břichu mi spát už nejde..tlačí mě to a malá se vždy začne víc ozývat🙂 jinak nakupuju pomalu...vanička,lehátko,ponožky,bryndáčky mám...to mi zrovna padlo pod ruku - takže tak zlehka.musím se konečně dokopat a přebrat věci od segry a švagrové a pak dokupovat. kočár pořád vybírám...musím zajet někde do prodejny a zkusit se projet..pořád zvažuju jaké ty kola jestli pevné nebo ne..taky hodně říkají že si mám všímat sporťáku jaký je.jinak co se týká nevolností tak zrovna dneska jsme zase zvracela, a je mi pořád tak nějak nic moc:( jsem zvědavá na vaše ultrazvukyyy 🙂

nolies
3. zář 2014

@makuka88 Já jdu ke svojí v úterý 🙂 Ale vím, že UZ dělat nebude. A chystáš se jít na cukrovku?

nolies
3. zář 2014

@lennaaa Ahojky Leni, no já bych šla určitě do pevných kol, protože řídit jednou rukou kočár s otočnýma kolečkama je síla. A to nemluvím o cestování v hromadné dopravě - hrůza 😒 Sporťák je hodně důležitej, na něm bude dítě dost dlouho, takže hodně prostoru na nožičky a dobrý pásy. Ale ty kočárky, co jsi měla vyfocený, se mi moc líbily 🙂
Kolik si už přibrala doteď? Vůbec se neřid velikostí pupíku, spíš tou váhou 🙂

lennaaa
3. zář 2014

@nolies no mám nahoře tak 5-5,5 kg.pořád bych jen jedla sladké,je to síla...až se bojím že z toho budu mít těhu cukrovku.snažím se to sladké tolik nejíst,ale ta chuť na to je hrozná.taky mám pořád hlad,sotva něco sním ( snažim se jíst méně a často ) tak za chvíli cítím zase hlad.no já právě hromadnou dopravou vůbec nejezdím, převážně auto nebo pěšky..taky zvažuju pevná kola ale zas pořád nadzvedávat kočár při každe překážce a zatáčce. a jak se cítíš ty? kolik jsi přibrala?

nolies
3. zář 2014

@lennaaa Když budeš mít vetší kola, tak ten kočár je vyjede sám a nemusíš se namáhat 🙂 Taky mám chuť na sladký, je to hrozný. Nahoře mám 3,5 kg, ale za poslední týden jsem přibrala 2 kg!! Takže s tím musím něco dělat, začnu se víc hýbat a míň se cpát 🙂 Jinak nevolnosti jsou pryč, hurááá 🙂

nolies
3. zář 2014

@lennaaa U vás je to Sambaby, běž si ty kočárky vyzkoušet, mají tam velký výběr. Jo a 5 kg není nic, neboj.

lennaaa
3. zář 2014

@nolies to buď ráda, já se toho už asi nezbavím do porodu.jsem schopna sníst za den plechovku jahod, do toho miňonky a ještě to zalít horkou čokoládou....uááá.a taky bych si dala sladké knedlíky, nejlépe jahodové...klidně bych to zvládla denně. no ale neví co by na to řekla váha..tak se držím zuby nehty 🙂

lennaaa
3. zář 2014

@nolies jj, mám v plánu tam do 14ti dní sjet🙂 barva kočárku by se mi nejvíce líbila hnědá nebo šedá.

nolies
3. zář 2014

@lennaaa To jsou nejlepší barvy, máme šedou 🙂 Já radši nemluvím, včera jsem sežrala celou Nutelu 😒

lennaaa
3. zář 2014

@nolies hmmm....nepohrdla bych 😀

nolies
3. zář 2014

@lennaaa Původně jsem ji měla koupenou, že ji dám do tvarohových knedlíků a takhle to dopadlo ☹

bajacek
4. zář 2014

Ahoj holky :/ jsem v koncich delší dobu jsem tady nebyla ale snažíme se o miminko od ledna 2014 tak jako vy a furt nic :/ zkouseli jsme snad vsechno a dojdu sem a vetsina uz v ocekavaní :( nejaka depka me prepadla

makuka88
4. zář 2014

@nolies
@lennaaa holky kluk!!!

nolies
4. zář 2014

@makuka88 Mooc gratuluju 🙂 To bylo jasný 🙂 A máš fotku?

makuka88
4. zář 2014

@nolies nemam a 3d nedělali.. Škoda ☹ foto zítra

nolies
4. zář 2014

@makuka88 Nevadí. No a jak je velký?

makuka88
4. zář 2014

@nolies neřekli vůbec nic a nikde to není... ale 20+4tt

nolies
4. zář 2014

@makuka88 Ani tě ten kluk nepřekvapil co? Kdyby ti řekli holku, tak by si asi byla v šoku, že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru