Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
11. pro 2014

@nora88 Ahojky, já ho brala až dva dny po pozitivním ovu testu. Protože ovu může dojít až do 48 hod a utrogestanem bych ji asi zamezila.

nora88
11. pro 2014

@nolies děkuji za odpověď. Já jsem si ho vzala hned na druhý den po testu, ale až odpoledne. Doufám, že to zas takový vliv nemělo. Příště si ho vezmu taky raději později 🙂

rulfici4
16. pro 2014

ahoj holky nevim zda se k vam pridam ale ted jsme nezacala brat HA aby si telo odpocinulo a zda dostanu konecne ms jelikoz 3 mesice ji nemam tehu take nejsem.ale zatim ani neplanuji ji brat uvidim casem ale nehrotim to necham to na osudu zda nedeli mimi ale ja bych chtela i kdzy se bojim ze je to brzo

fonamor
19. pro 2014

Ahoj holky, jsem tu nova. V rychlosti: tehotna bohuzel nejsem. Snazime se cca tri roky a porad nic. Jake jsou pak prosim vas dalsi kroky napriklad k umelemu oplodneni atd? Moc se v tom nevyznam, nechala jsem to na prirode a ted jsme se rozhodli, ze te prirode proste po novem roce pomuzeme, ale nevime kde zacit. Dekuju za vsechny rady a tipy🙂

lenas_
4. led 2015

Holky, nechcete některá ovulační a těhotenské testy??? Nám už se zadařilo a zbylo mi asi 3 ks těhotenských a 13 ks ovulačních. Kupovala jsem je na http://www.testydoma.cz/varianta-prouzek/65-sad... a jsou rychlé a spolehlivé. Celé balení 20+5 stálo 370,- tak kdo chce, ten zbytek nechám za 200,- včetně pošty.

hanule89
15. led 2015

@makuka88 @lennaaa @nolies: Ahojky holky jak pak se Vám daří? Co ty Váše miminka? ještě jsou v bříškách nebo už si je užíváte doma? Já mám pro Vás jednu úžasnou zprávu budu se vdavááááát 😀 22.8 tak doufám, že letos bude náš nejšťastnější rok... A konečně se povede všechno co by jsme chtěli 🙂 i to miminko :D tak se holky ozvěte.. ráda o Vás uslyším 🙂

nolies
15. led 2015

@hanule89 Ahojky Hani, jsem ráda, že ses ozvala. Moooc gratuluju ke svatbě a to mimčo bude brzo taky. 🙂 Jinak já jsem stále 2v1, termín mám za 11 dní. Dneska jsem byla na kontrole v porodnici a zatím to na porod nevypadá. Odhad váhy malé je 2.870 gramů, jsem moc ráda, že není velká. Lenča porodila minulý týden ve středu císařem holčičku Vanesku (3.020 gramů a 49 cm) a Marťa jde myslím dneska na vyvolání porodu.

makuka88
18. led 2015

@hanule89 ahoj Hani gratuluju ke svatbě ja se vdávala 16.8. 🙂 jinak my uz jsme na světe takže starosti i radosti 😊 náš malý mel 2700g a 50cm ted uz se na blízká na lepší časy a snad půjdeme domu za tatínkem brzo ... Držím ti palečky ať vše dobre dopadne !!!!

makuka88
18. led 2015

@nolies tak co vy dva ? 🙂

nolies
18. led 2015

@makuka88 ahojky marti. Vcera o pul 6 rano se nam narodila sarka. Mela 3.030 gr. a 49cm. Porod byl prirozeny akorat jsem pak musela na revizi delohy, zustal ve me kousek placenty.Ale uz jsem o.k. Ted se snazim rozkojit.

hanule89
18. led 2015

@makuka88 @nolies Holky oběma moc gratuluji k drobečkům 🙂 ať jste zdraví 🙂 Jinak Šárka je moje mamka :D moc krásn jméno... Jinak děkuji 🙂 snad se taky blízka na lepší časy 😀 zní to paranoidně, ale teď se modlím abych aspoň do dubna neotěhotněla :D tak uvidíme ...

makuka88
18. led 2015

@nolies no super !!!! Mam radost a fotku chci vidět !!! Juuuu konečně tak nakonec jsme porodili skoro tak jak jsme počali co holky @lennaaa 😀 moc gratuluju !!!! A hodně zdravíčka

lennaaa
18. led 2015

@nolies taky chci vidět fotečkuuuu🙂

nolies
18. led 2015
hanule89
19. led 2015

@nolies Krásný bobanek 🙂 A jak se daří?

hanulka184
19. led 2015

@lennaaa
@nolies
@makuka88 Ahoj holky.Uz jsem tu hooodne dlouho nebyla a omlouvam se za to.Snad jste na me uz nezapomely.Jestli treba nekoukate prekvapene kdo jsem,kdo vam to pise 😀 Moc moc vam gratuluju k nadhernym miminkum a preju hodne zdravicka a at vam delaji jen samou radost 😉 Ja vam to tak zavidim,ze uz to mate za sebou.Ja furt stale nic.A termin mam ted ve ctvrtek 22.Uz v prosinci mi doktorka rikala,ze uz je mala hodne sestoupla a ze to vypada,ze pujde min.tyden pred terminem.A min.tyden na kontrole mi rekla,ze uz to bude kazdym dnem a ze uz se urcite vidime naposledy.A ja se tam dneska po tydnu objevila porad cela a ona vyvejena,ze co tam delam,ze si myslela,ze uz jsem po porodu 😀 Tak jsem ji rekla,ze mala stavkuje,ze se ji nejak nechce 😀 😀 Ach jo,uz jsem z toho zoufala.Uz to chci mit za sebou.Jak uz je hodne sestoupla,tak uz me to dost boli a picha :-/ Zitra mam volat do porodnice a objednat se.Tak uvidime co mi reknou.No...tak snad vam sem brzy taky napisu,ze uz mam po... 🙂 A tobe Hani
@hanule89 gratuluju k zasnubam a drzim palecky,at brzy prijde i to miminko 😉

nolies
22. led 2015

@hanulka184 Ahojky Hani, no jasně, že si tě pamatuju 🙂 Jsem si říkala, jestli jste s mimčem v pořádku. Nás v úterý pustili domů a začínám se zžívat. Malá je naštěstí hodná a hned po kojení rychle usne 🙂 Porod byl sice krátký, ale docela mě dal zabrat. 2 hod po porodu jsem začala silně krvácet, tak mě ještě museli operovat, ale jsem úplně v pořádku. A jak dopadla kontrola?

hanulka184
22. led 2015

@nolies Ahoj Market.Tak hlasim,ze uz jsme taky na svete.Povedlo se nam to presne na termin 🙂 Porodila jsem dnes 22.1. ve 14,40 a malicka mela 48 cm a 3060 g 🙂 A porod byl fakt extra rychly.Sice bolesti jak prase,ale aspon,ze to slo rychle 🙂 Jsem rada,ze uz to mam za sebou.A do tretice uz do toho fakt nejdu 😀 😀 Jejej,to me mrzi,zes nakonec mela po porodu takove komplikace a jsem rada,ze uz jsi v poradku 😉 Pocitam,ze by nas mohli pustit uz v nedeli.Nejdyl v pondeli.Tak jsem na to zvedava 🙂

hanulka184
22. led 2015
nolies
23. led 2015

@hanulka184 Moc gratuluju Hani, malá je kouzelná. To je šikulka, že vykoukla přesně na termín. A jsou ty naše maličeké stejně velké 🙂 Já jsem měla taky rychlý porod, ale ty bolesti byly obrovský. Místama se mi dělalo černo před očima. Hned jsem taky říkala příteli, že do třetího nejdu.

hanule89
23. led 2015

@nolies @hanulka184 Ahoj holky .. Hani, moc a moc gratulují a přejí hlavně zdravíčko oběma 🙂 Jinak malá je úplně kouzelná 🙂 Holky jak já Vám to trošku závidím 😉 doufám, že jak milé se zase do toho obujeme tak, že se nám to podaří konečně taky už a bude to bez problému. Holky chtěla jsem se zeptat nevíte některá o Mojžišové metodě? docela hodně jsme o tom četla tak jsme zvažovala, jestli to teď nezkusit, když chceme počkat až po svatbě a nebo těsně před svatbou :D Tak si užívejte mimuška :D

nolies
23. led 2015

@hanule89 Ahojky Hani, no já jsem cvičila Mojžíškovku a do měsíce jsem byla v tom 😀 Takže za mě určitě zkusit 🙂 Moc se těším, až napíšeš, že se vám to povedlo. Moc ti držím pěsti.

hanule89
23. led 2015

@nolies Jéééé Marki to jsi mi udělala radost, že s tím máš tak dobrou zkušenost 🙂, ale doporučuje se aspoň pul roku se nesnažit otěhotnět ... A měla si to přes rehabilitační? nebo si sama doma?

nolies
23. led 2015

@hanule89 cvicila jsem sama doma 🙂 a ani nevim, ze se nesmi pul roku otehotnet. Jen jsem slysela, ze spis pul roku trva, nez to zabere. A ted v porodce mi rehabilitacni rikala, ze je to i vyborny po porodu 🙂

hanule89
23. led 2015

@nolies no já mám přímo knížku a teď jsme zjistila, že kousek od nás to dělá jedná rehabilitační sestra.. tak jsem si říkala, že se sní zkusím zkontaktovat. A kde jsi našla ty cviky? A jak často si cvičila. Moc děkuji za odpovědi

nolies
23. led 2015

@hanule89 na netu jsem si nasla obrazky a postup. Cvicila jsem denne a vyslo to asi na 25 min.🙂

makuka88
6. únor 2015

@hanulka184 Ahoj holky!!! Hani gratulace 🙂
@nolies
@lennaaa Jak se daří, jak zvládáte ? U nás je to dobré, malý je celkem zlatý ...skoro nebřečí jen už začíná být vzhůru více přes den a já kolikrát nevím co s ním, neb ho nic nebaví 😀 a někdy si vystačí a jen tak kouká ...to je ta lepší varianta 😀 je nastavenej jako hodinky, každé 3 hod má hlad krom toho dne kdy spí po hodinách 😀 šestinedělí jakž takž zvládáme, zatím jsem neměla hormonální nálady 😀 jen mám občas ponorku a řikam si jak dlouho ještě to bude trvat, než se odstupy krmení prodlouží a kdy v noci budu spát alespoň 6hodin v kuse 🙂 Mám pocit, že to je furt to samé ..přebalit, nakrmit a čekat 3 hodiny na další přebalení a krmení ... jinak rosteme a vše je ok 🙂

lennaaa
6. únor 2015

@makuka88 Ahoj Marti, celkem dost mi mluvíš z duše!! malá má dneska 4 týdny a 2 dny...přes den je více vzhůru, taky někdy nevím co s ní🙂 někdy taky jen tak leží a kouká - to je super....jinak pofňukává,ale jak ji chytne kříčící amok tak fakt nevím co se děje...na prdíky to moc nevypadá...většinou ji to chytá večer. někdy je vzhůru třeba i 2 hodky..pak usne na pul hodky a zas je vzhůru 2 hodky, takže někdy síla. na kojení se budí co 2-3 hodky. v noci někdy uspávám i hodku...takže je to celkem zajímavý, no.když třeba od koupání do pul noci moc nespí tak pak vydrží od pulnoci spat i 4-5hod. ale to jsou takové světlé vyjímky🙂 jinak mi taky připadá že jen přebalím, nakojím a houpu nebo uspávám 🙂) jsem fakt ráda jak můžu vypadnout aspoň do obchodu mezi lidi 🙂) už aby bylo tepleji, malá bude větší a my budeme moct být více venku a mezi lidma...
a jak se daří Markét? @nolies je to lepší?

makuka88
6. únor 2015

@lennaaa Ty se máš, že jdeš alespoň do toho krámu 😀 já byla jednou pro rohlíky 😀 achjo ... no je to přesně takhle, taky máme chvilkový bezdůvodný ječák cca jednou za den a nejlepe kolem te 17 - 18hod ... v noci teda neuspávám, nakrmim a odložim a za chvíli je tuhý (zatím) 😀 také se těšim až budeme moci mezi lidi a ven, teď je to ještě kvůli těm chřipkám horší ☹

nolies
6. únor 2015

@lennaaa @makuka88 ahojky holky. Mala je neskutecny savec, porad by byla u prsa, vlastne jinak neusne. Porad bojuju s tim, abych nesekla s kojenim. Zlaty um fakt, po tom decka hned spi. Pres den uz taky moc nespi, tak ji davam na zem pod hrazdicku a nebo ma nad postylkou kolotoc a tim se zabavi. V noci je to hruza, dnesk uz jsem dala flasku a um, abych se vyspala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru