Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

maminkamajka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makuka88
6. únor 2015

@nolies Markét my jsme na um a stejně nespí 😀 ..ale v noci neuspávám, nakrmím a odložím ..chvíli je vzhůru a pak usne ..no a za 3 hodiny znova ať dám 60ml nebo 90ml ...

nolies
6. únor 2015

@makuka88 tak jsem to myslela, ze se mimca na um sice v noci budi, ale hned usnou, jak se naji. Malej to tak taky mel. Mala ta se naji a klidne i hodinu rve a usne jen, kdyz dudle prso a to je me hrozne neprijemny a jsem bolava. Ja asi nejsem ten kojici typ.

makuka88
6. únor 2015

@nolies já bych déle jak šestinedělí nekojila ...no a dopadlo to úplně jinak ...ale je fakt, že Dáda je zlatý miminko ...celá rodina udivená... asi to bude tim UM ... chápu tě ...mně to také nesvědčilo - záda, prsa ... . 😅

ycida
11. únor 2015

Ahoj děvčátka 🙂 ,
tak další měsíc snažení před náma 😀 .
Jak se máte? Povídejte 🙂

lulu_8
12. únor 2015

3. den zpozdeni a tt negativni. Ach jo ☹

monca0030
6. bře 2015

Tak a my se konečně dočkali a já jsem již 15+5 🙂 dříve jsem nenapsala bála jsem se,že to zakřiknu a nevěděla jak vše dopadne. na 13tt jsme byli v Praze v profema a vše dopadlo dobře mimi je zdravé... jsem tak šťastná. Všem kteří se dále snaží držím palečky,aby i vy jste se brzo dočkali 😀 posílám fotečku z 13tt.

brindik
9. bře 2015

Ahoj ženy, můžu se k vám přidat? V březnu 2014 jsem vysadila prášky, nyní frčím 4 měsíc na Clostilbegitu a Ultrogestanu.. máte to některá podobně?

kllaa
9. bře 2015

Ahojky, přidávám se k Vám 🙂 snažíme se od ledna, mě 25 let, ale přítel starší (42let) Doufáme, že se nám brzo zadaří, snažím se na to nemyslet a radši jdu vždycky běhat 😉 😝 Užívám listovku od prosince, občas si dám Kontryhel 😀

lucylju1
10. bře 2015

Ahoj holky, take se k Vám přidávám od února 2014 jsem vysadila prášky a snažíme se s přítelem o miminko. Zatím neneúspěšně. Zítra mě čekají odběry krve. Přítele na konci měsíce spermiogram. Tak uvidíme zda je vše v pořádku.. 😖 už aby to bylo 🙂

hanule89
16. bře 2015

@brindik ahoj chtela jsem se zeptat ma nejake nepriznive ucinky ten clostik?? nebo je to bez problemu

veru62
5. kvě 2015

Já neberu prášky od ledna a za tu dobu se mi dostavil jednou menzes ... Pry jsem v pořádku, ale holky poradím kdyby nedej bože měl někdo antikoncepci trinovum, změnte si ji je to nejvetsi svinstvo. Mám teď hrozné problémy.

silmaistar
8. zář 2015

Ahoj holky, na koníkovi jsem celkem nová ale o mimčo se snažíme (no užíváme si) od 1.1.2014. Manžel o půlnoci přišel na silvestra a povída tak jdeme na to 😀 No zatím se nic neděje, ale třeba to brzy příjde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru