Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No asi to moc řeším,ale je pravda,že krom stresu z otěhotnění,se fakt nešetřím,tak mám docela strach abych si to nepokazila sama ☹ Já si tak přeju,aby to ted' vyšlo,bylo by tak hezký se pochlubit dvěma čárkami a jako naschvál všude kolem samá tehule 😕

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 to si taky říkám, že všude kolem samá těhule a taky už chc ty dvě čárky...ale njn...:( zatím nejsou...poslyš...my musíme být v klidu a zbytečně se nestrsovat....ono to přijde jednou...bude ted nebo za měsíc nebo za dva...ale do konce roku 100% obě otěhotníme...

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No já bych to chtěla co nejdřív,ale stejně už nestíhám přeskočit z rodičovské na rodičovskou 😒 Protože to by bylo nejlepší,v září mi končí tak by bylo fajn kdyby to vyšlo 🙂 Chlap už mi zakázal nosit i tašky z obchodu,nic mě nenechá zvednout-myslím,že je šílenější než já 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 už jem tu, bylo rychlé snažení...:D než mi muž odpadnul unaven do postele...dnes byc měla mít podle netu plodný den...:DDD

tak to je zase od něho hezké, že je takový...ne.....určo se vám to povede neboj...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Tak to je skvělý,to snad už tentokrát vyjde 🙂 By mě zajímalo,kolik testů budu potřebovat než se povede,aby na mě lékárnice nekoukala jak na blázna když si nakážu pytlík těhu testů 😀 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no byla by to paráda kdyby ano...ale říkám, že to byla jen rychlovka než mi muž usnul....🙂 ale jsem ráda, že na první plodný den se to zkusilo....a uvidíme...🙂po 7 dnech už můžu zkoušet ne?

no na mě taky asi budou koukat....ale taky si udělám nějakou zásobu....🙂

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 co můžeš zkoušet,test? 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no jasně, že tes...:D co si mysela...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Já nevím 😀 Já mám dnes nějak přibržděný myšlení 😀 😀 No tak jasně,že můžeš,já nebudu,já vždycky radši počkám na tu červenou mrchu,ale jsi mi nasadila brouka do hlavy-tak já těch testů vemu rovnou 2 pytlíky 😀

ircas1978
16. led 2014

holky test je nejlepší zkouše v den cekané ms...a mmatesty jsou prý nespolehlivé,co se ke me dostalo...delá je prý najaká jiná firma a deleji falsená ducy a rozpíjí se barvva tak nevim ..... kazdopádně já delala test 9 dpo a nega....pockám jeste na ms a uvidime v so budu testovat zase

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no já to nevydržím prostě ho neudělat...🙂
@ircas1978 já bych ani mamatest nekoupila, už jsem taky na něj slyšela negativí hodnocení....🙂 to vím, že až přijde, ale ját o nevydržím....:DDD

susanne88
16. led 2014

@ircas1978 nejlepší by bylo pro mě kdyby to tam bylo hned druhý den...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Tak to je jasný,všechny jsme nedočkavé,ale já si chci ušetřit zklamání,takto když vydržím a budu celý měs.zkoušet,možná mě pak čeká milé překvápko 🙂

ircas1978
16. led 2014

@susanne88 no práve já to taky nevdrzela a chytla sem akorát depku,pak jsem se na to vyprdla a proste udelam test jeste v sobotu a uvidime no...bud jo nebo ne ...ale je fskt ze jsem ho ani nedelala z ranni moci ale odpoledne no nevim..uvidime 😀

zuzajda20
16. led 2014

@susanne88 Děkuji, tak trošku už patřím opět ke snažilkám, tak se přidávám, nějak rychle to s těmi prcky letí 🙂

susanne88
16. led 2014

@zuzajda20 no my se snažíme o první....a podle sester vím jak to hrozně letí....🙂což je škoda....ale vím, že si to budu užíat a budu si to vše snažit zapamatovat...🙂

susanne88
16. led 2014

@ircas1978 no my na to ještě před ms ''hupsnem'' a uvidíme no...oččekávám ji kolem 04.02....:D to nevydržím netestovat...:D

tak pak hlavně dej vědět ´, co ukáže sobota...🙂

chrobacik13
16. led 2014

@ircas1978 já jsem právě byla min.měsíc v lékárně,po 4 letech kupovat testy a jěště se ptám,jak blbec,jestli se to dělá z ranní moči 😀 No co,už si to nepamatuju a ženská prý že některý testy jsou celodení 🙂

@susanne88 jaký testy holky kupujete?

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 třak zklamání to je když to nevyjde, to jsem si taky už zažila...ale já nevydržím prostě čekat do ms....u mě je zase lepší vědět dříve zda jsem nebo ne ještě před ms ( za 1. jsem nedočkavá a za 2. prostě budeme zkoušet dál ten měsíc, ikdybych byla unavená až až...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Já jdu dohledat ten tvůj odkaz na ty plodný dny-dám si upomínku,dnes mrcha skončila a jdu na to,teda až bude s kým 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 já nevím jak se jmenujou...:( až koupím dám vědět, ale nevím zda moje značka testů bude taky u vás...:D

no ''hupni'' na to o víkendu....:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No až to bude reálný ráda bych,v sobotu možná půjdeme ven a to nebudu riskovat-radši půjdu ven než do postele 😝 ale jinak budu pilně pracovat 😀 Já jsem koupila nějaký-ted' nevím jestli to dobře napíšu-clear blue-jiný neměli a když jsem si ho před ms udělala-čučela jsem na něj 20 minut a žádná čárka 😕 pak přišel manžel a sundal z toho ten kryt 😀 😀 😀 byla tam jen jedna 😀

ircas1978
16. led 2014

holky já si koupila u dr maxe lady max testy ale jinak ty mamatesty mam doma taky....ceelodennní nekterý jsou ale ránno je v moci nejvíce hcg....

chrobacik13
16. led 2014

@ircas1978 jak vám dopadla ta preventivka? 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 o tomhle testu jsem četla ten je dobrý....🙂

jasně v sobotu utíkej ven, ale pak na to koukej v neděli ''hupnout'' a hlavně nohy nahoru...🙂

ircas1978
16. led 2014

@chrobacik13 ty jsou draahý ne? u nas jeden stoji cca kolem 200,- to bych nedala 😀 bych prisla n bankrot 😀 😀

susanne88
16. led 2014

@ircas1978
@chrobacik13 jj, mně lékárnice říkala, ať si ho udělám ráno....🙂

ircas1978
16. led 2014

@chrobacik13 jo v pohode 🙂 vse dobrý,malej je zdravej 🙂

chrobacik13
16. led 2014

@ircas1978 Nééé,tady si peníze nevystřihuju doma,80 Kč stál jeden 😀

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No,když bude čas tak určitě 😉 Malá posledních pár nocí nějak špatně spí,vypadá to,že ani dnes nepůjdu spát,tak nevím jak já k tomu mimču přijdu 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru