Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 já zatím nic netestuji....nidko z mého okolí taky nic netestoval a azadařilo se, tak si říkám, že snad i u mě...:D Ale pokud to nepůjde tak budu asi muset též začít...

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Tak to máš dobrý ten můj mi tady chrápe u televize neslyším ani slovo 😠

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak že bych měla náskok?!....hmmm to je paráda....🙂 no, ale moc tomu nevěřím...že přiběhne domů, tak brzo.....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@aneetkka1 Tak moc děkuju za vysvětlení,ale nechápu tomu ani trošku,tomu testu s čárkami ano,ostatní je na mě moc složitý 😀 Radši nebudu nic měřit,jak já se znám bych ani nespala a jenom na to myslela 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Se moc netěš 😕 Já to doženu o víkendu 😀 Jinak se musím pochlubit takto veřejně,že v sobotu jdu po 4 letech ven 😀 😀 jestli mi vybouchne hlídání se otrávím lentilkama 🙂

aneetkka1
13. led 2014

@susanne88 no,někdy se říká, že to není tak jednoduché jak to vypadá 🙂) ale i tak, po HA to asi půjde o něco hůř (vím to sama, HA jsem vysadila koncem listopadu po 7 letech), ale na gyndě mi řekli - po HA jak když pohnojíš :D

chrobacik13
13. led 2014

Tak to je docela dlouho,to pak se asi řeší s doktorem ne?Já neberu asi půl roku prášky a ani jsme to nezkoušeli takže jenom čekám

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 se otrávím lentilkama....to mě pobavil...se tu řehním, až náš psík na mě čučí....🙂až přijde domů....napíšu plán kdy a v kolik....:d a pojedme podle diáře...:D

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 já už HA neberu delší čas, tak na 2-3 roky, nevím přesně....tak jsem si mysela...že to bude napoprvé...no a nic...:(

chrobacik13
13. led 2014

Tak já tomu mýmu rovnou píšu hodinovou výpověd' jinak nevím nevím 😀 😀

susanne88
13. led 2014

@domca89 tak pokud jste si dávali pozor jako my, tak je to jasné....ale teď to vyjde....uvidíš...🙂 ikdyž taky si někdy říkám, že prostě ani jednou neujel a prostě dal si pozor....ale myslím pozitivně....zatím tom problém nehledám, protože jinak bych se zbláznila...spíš si říkám, že mám doma šikulu, který když nechtěl nepočal...a doufám, že teď bude šikula, že počne...:D

aneetkka1
13. led 2014

@susanne88 jo jak jsem psala, na gyndě mi řekl, že čekat po vysazení nemusím, že je to právě pohnojeno :( mám vysazené teprv chvilku a furt nic, ale jsem furt nafouknutá, unavená :( v práci se mě už ptají jestli nejsem v tom.. měřím bazální teplotu a čekám na ovulku...případně na dobu, jestli nezkusím tt...

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak to budu muset tedy taky něco vymyslet....🙂
hrozně se těším, až si udělám testík a budou tam dvě...🙂 jen nevím zda mu to řeknu hned a nebo ho budu chvilku trápit....🙂

domca89
13. led 2014

@susanne88 jenže my jsme si nikdy pozor nedávali, ani jednou. Takže v tom bude ten problém, co mi dělá těžkou hlavu ...

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Pokud to vydržíš tak seš dobrá,ale myslím,že budeš zářit jako hvězda takže to bude vidět na míle daleko 🙂

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 no byla by to paráda, kdyby jsi už byla....🙂 stejně mi to tak nějak přijde, žeje poslední dobou velmi náročné a složité otěhtnět...:(

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 jinak tě obdivuji, já bych si už udělala hned testík, zda se to nepovedlo....🙂

susanne88
13. led 2014

@domca89 aha, tak to bych si už došla k doktorovi...všude píšou, že pokud to nejde do roka je ok, ale nad rok by se mělo zajít k doktorovi....raději bych si zašla...ale třeba jste se prostě netrefili do těch dnů no...

domca89
13. led 2014

@susanne88 No mám neustále rozházený cyklus, takže jsem si už definitivně zašla pro prášky, takže uvidíme, jestli se srovnáním cyklu se podaří mimčo. A jinak já i partner sex milujeme, takže až na nějaké menší výjimky spolu spíme denně. Takže, že by jsme se netrefili je téměř nemožné.

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no asi mu to vykecám hned....🙂 protože já jsem schopná mu i den před Vánocemi říct, co pro něj mám...protože mám hroznou radost...🙂 ale neeee já se pokusím....🙂 za jak dlouho pak musím k doktorovi, když se to povede?asi hned viď....

aneetkka1
13. led 2014

vysadila jsem 23.11, 28.11. jsem dostala MS po vysazení, další po 35 dnech 2.12. takže je na testík asi ještě brzo, možná by to nepoznal 🙂) ale jsem jakási přešlá, břicho mám jak ve 4 měsíci, fakt jo.. na prohlídku jsem objednaná 28.2. takže můžeme zkoušet ženy 🙂)

susanne88
13. led 2014

@domca89 tak to je možná tím, že to máš rozházené....hlavně se hoďte do klidu a zbytečně se nestresujte....stres tomu taky moc nepomůže...

chrobacik13
13. led 2014

Jo holka,to se ptáš tý pravý 😀 Můžeš hned já byla po dvou měsících-jak jsem tomu nemohla uvěřit,ale jak jsem se bavila se svým doktorem,říkal,že stačí do 12-ctýho týdne,ono pak je to lepší,protože spousta mimi se toho 12-ctýho týdne ani nedožije 😒

domca89
13. led 2014

@susanne88 no ve stresu snad nejsme až na pár neschodů a hádek, ale jinak vše ok. A snažíme se zabavit naším koníčkem, tedy naší prací. ;)

aneetkka1
13. led 2014

ještě mi holky napište jaké vitamínky a doplňky papkáte??? Jááá už od vysazení papkám kyselinu listovou, teď jsem přidala GS Mamavit (byla na něj nejlepší recenze) a k tomu kontryhelový čajík (dobrý na srovnání cyklu a taky pro čerstvé těhu na udržení fazolky 🙂)

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 to asi je brzo....ale stejně bych už asi testovala....🙂 no taky když jsem kolikrát nafouklá, tak si říkám, že pak budu mít takové bříško....🙂tak zkoušejte zkoušejte....🙂 @chrobacik13 vyhlásila soutěž, která z nás bude první....🙂 ale ani jedna z nás neumí prohrávat....🙂

susanne88
13. led 2014

@domca89 no já spíš myslela stres z práce atd.... ty jsi snad jedna z mál, která má práci jako koníček....🙂

domca89
13. led 2014

@susanne88 No jasně, miluju svou práci a to mi připomíná, že mám ještě cca 20minut a musím jít pracovat.

susanne88
13. led 2014

@aneetkka1 no já zatím nic, ale přemýšlím, že si zajdu do lékárny pro tu listovku a poptám se ještě v lékárně....co mi doporučí...🙂

kettrinka
13. led 2014

@xrozarka no já volala na gyndu, že jsem to už 40dni nedostala a ona mě objednala hned druhý den, doktor udělal ultrazvuk a našel tam 5cm cystu, řikal, že může mit vliv na menstruaci a říkal bolí vas podbřišek že? Ja že jo a on že je to tou cystou.. Takže když jsem si vzala obtaženějši bokovky dost mě to tlačilo na ten podbřišek..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru