Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 No já jsem pátýho března 😀 Tak jsem zvědavá jak se nám to tady všem povede 😅

danielka1985
4. únor 2014

@viwy taky držím palečky🙂
@kakamilca ee..jeden den po styku nic nezjistíš a výtok je náznak bud toho, že máš ovu, anebo se ti blíží ovu🙂

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca a odkud si?

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 My bydlíme v Táboře 🙂 Díky za odpovědi. Byla to spíš nervóza ze školy a ze zkoušek včera 🙂 Přestávám na to myslet a jdu se učit 😀

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca heh..tjn..já ted na to pomyšlení nemám, musím přeložit ještě 18 stránek do pátku:D

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca a kdy očekáváš mrchu?

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 Jsem dnes teprve 11DC 😀 takže až za dlouhoooooooo 😀

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca já zase nevím jaké jsem daleko,ale mám 10-13 do ms..tak jsem zvědavá, třeba už jsem v tom, pač jsem měla špinění slabé a jednodenní slabou ms, a pak zase mini špinění a pak nic...tak uvidím, zda mrcha dojde v celé své kráse:D

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 To je hrozný. Nikdy jsem si nemyslela, že snažení se o mimi bude hlavně o čekání 😀 A já čekání tak nesnáším 😀 Radši všude dojdu přesně na čas jen, abych nemusela někde čekat 😀

katynka1
4. únor 2014

Já už to měla dostat 28.1. a pořád nic ☹ čekám kdy to přijde ať můžu začít počítat...

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca to ti věřím, jeto na palici:D..alespon, máme co dělat, že se na to furt uplně nemyslí:D..vždy jsem se bála, že otěhotním, jak jsem vysadila prášky, tak jsem se hlídala, a ted se to obrátilo:D

danielka1985
4. únor 2014

@katynka1 a dělala sis testík?

katynka1
4. únor 2014

@danielka1985 Jj a nevyšel.

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 To je přesně ono. Od té doby co jsem začla chodit s manželem (bylo mi 17let) tak jsem doma pořád slyšela né že otěhotníš, dávejte si pozor, může se to stát i přes prášky, lepší je se chránit obojím... A dneska je to naopak! Člověk by to nejradši hned! 😀 😀 😀

danielka1985
4. únor 2014

@katynka1 tak třeba je brzy, třeba byla ovulka pozdějí🙂...
@kakamilca tjn..tak já jsem tenkrát nechtěla,pač jsem hodně pracovala..a ted pracuji z domova,takže jsme si řekli o vánocích,že do toho půjdeme,a v lednu jsem mu jen řekla, že pokud chce mít dítě,tak jednou týdně nestačí,takže ted to bud je každý den, či obden,či jednou za tři dny...jen v pondělí jsem mu řekla, že furt končím a něj, a že to taky není dobré:D...ale kluk ušatá, jak se snaží:D

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 A co děláš můžu-li se ptát. Já jsem v práci teprv od listopadu, ale kdybych teď otěhotněla tak na mateřskou mi to vyjde a zbytek už odmítám řešit. V červnu dodělám školu... snad a když ne tak ne. Tak za rok... ono se to nepo 😀 Práci mám teď fajn, přijít o ní se mi nechce, ale biologický hodiny tikají 😀

snazilek89
4. únor 2014

Ahoj holky,prosim vas. Zitra mam mit ovulku,a snazili sme se vcera vecer. Pockaji si ty spermosky do zitra? Diky 🙂

katynka1
4. únor 2014

@snazilek89 Někde jsem četla, že vydrží až 72 hodin 😉

anit_001
4. únor 2014

Ahoj holky, chvilku už vás sleduju a říkám si napsat, nenapsat... 🙂 V pátek si nechám vyjmout tělísko a taky jdeme na to, ale jsem nervozní a nevím, jestli 100% jistá.... První těhu bylo tak jednoduché, byla to haluz, do ted moc nechápu jak se mohlo zadařit, ale teď když člověk plánuje, tak jsem napnuta jak kšandy... jestli to půjde, jak rychle, jestli to s malým zvládnu, jak moc mi bude zase zle.... 🙂 Děs 😀

anit_001
4. únor 2014

@snazilek89 holčičí spermie vydrží celkem dlouho 😉

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca aha..tak oni musí tu práci podržet..no, dělám už jen překlady a doučuji ajinu,matiku a češtinu..ale je toho čím dál tím méně..předtím jsem makala v kuse 7 let, účetnictví,ale přestala jsem,pač jsem neměla na nic čas..tak jsem pak jezdila jako překladatelka,ale to taky jsem byla furt pryč, a jak jsem našla nového přítele,tak jsem začla doučovat a překládat..🙂

danielka1985
4. únor 2014

@snazilek89 určitě počkají,a popřípadě to ještě zopakujte:D

danielka1985
4. únor 2014

@anit_001 no, tak aby vše dobře dopadlo, nevím jak dlouho trvá po tělístku otěhotnět,ale to ti asi vše řekne gyndař🙂

snazilek89
4. únor 2014

@anit_001 tak snad vydrzi :D pri nejlepsim to dnes pojistime. 😀

kakamilca
4. únor 2014

@danielka1985 Tak to je pěkný 🙂 No já mám smlouvu na dobu určitou takže nepodrží nic 😀 Ale to je jedno 🙂 Zkusím pak poresit spis neco jinyho... no ale to je jeste daleko 🙂 Jo nechceš si přivydělat? 🙂 Potřebovala bych napsat Research paper - 2500 slov téma: British Royal weddings and their imapact on the British society 😕 😅 Absolutně nestíhám a tak hledám, ale dosud jsem nenašla nikoho, kdo by do toho šel 😨

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca jj..klidně,ale budu moct až v pondělí,kdyžtak mi vše napiš do mailu🙂..a jakou to máš práci na tu dobu určitou?

danielka1985
4. únor 2014

@kakamilca možná i o víkendu, bych to stihla..v pátek odevzdávám práci

snazilek89
4. únor 2014

@anit_001 tak snad vydrzi :D pri nejlepsim to dnes pojistime. 😀

anit_001
4. únor 2014

@snazilek89 Vydrží, ale když se pojistíte tak to bude nejlepší! 😉 😀

@danielka1985 po tělísku nehormonálním by to mělo jít hned, max následující měsíc. No jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá, tak nějak očekávám, že to půjde na poprvé... a pokud ne, tak budu asi uplně na nervy 🙂

danielka1985
4. únor 2014

@anit_001 tak uvidíš🙂a jak máš starý ditě ted🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru