Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

ivet1987
5. únor 2014

@danielka1985 nejsem já sem kouknu jednou týdně 😀 a názvem skupiny patřím sem 😀

danielka1985
5. únor 2014

@ivet1987 hihi...ty si ale liška..🙂taky sem někdy nakouknu🙂

domca89
5. únor 2014

Já mám holky dneska křeče v podbříšku jak blázen, i u zvednutí z křesla se zpotím bolestí. Tak uvidíme,snad už to konečně vyjde. Jak ne, jdu se střelit. MS má ale dorazit až cca 20.2. ☹ Takže musím čekat.

vikky999
autor
5. únor 2014

Holky nevíte jak to je s tím čípkem? Nemá nějaká zkušenosti?

kackabo
5. únor 2014

Ahojky snažilky my máme doma už jedno cvrčka ale uvažujeme o druhém ještě. Mám ještě půl platíčka HA ty bych chtěla dobrat a pak přestat brát, snad sito manžel nerozmyslí 😀. První se nám podařilo až po 10 měsících snažení, snad to druhé půjde rychlejc. Všem držím palečky.

kettrinka
5. únor 2014

Ahojky holky, dnes jsem byla na gyndě ta moje cysta praskla 🙂 a našel mi tam prasklej folikul 2cm, to znamená, že proběhla ovulace, ale zajimá mě jestli by ten folik neměl něco obsahovat, že byl prazdnej nebo je třeba brzo na to aby tam něco bylo? Jsem 4DPO.. Poradíte někdo? Díky

manoma02
5. únor 2014

Taky se přidávám.20 ledna jsem dobrala poslední prášek! 🙂 Tak držím pěsti vám všem i sobě! 😉

p3tulkaa
5. únor 2014

Ahoj holky, tak já se také přidávám 🙂 Bohužel manžel je teď delší dobu nemocný, takže to spíš vidím na ten únor, ale náplasti už nelepím, tak uvidíme, kdy se zadaří 😀

verrrick
6. únor 2014

Ahojte holky.
Tak jsem si dnes brzy ráno udělala těhotenský test.. bohužel negativní.. A ještě k tomu všemu se za cca 2 hodinky objevila menstruace, takže lednové snažení se nezdařilo. ☹
Nálada je na prd, ale nevadí, budem se snažit dál, však ono se to jednou povede ( snad, URČITĚ.. 🙂).
Ještě že mám doma už jednoho prďolku, ten mi to tak nějak pomáhá zmáknout líp 😉
Mějte krásný den a příjemné snažení!

vikky999
autor
6. únor 2014

Ahoj holky,

tak u mě taky dneska přišla MS, tak leden se nepovedl :(

verrrick
6. únor 2014

@vikky999 To mě mrzí, cítím s tebou.. Snad ten únor bude lepší, úrodnější.. 😉

anit_001
6. únor 2014

@verrrick @vikky999 Teda, to je škoda holky, ale třeba si prcci dávají na čas, aby se narodili na vánoce a my je dostali jako dárečky pod stromek! 🙂

eldoradoh
6. únor 2014

@verrrick Já na tom jsem úplně stejně, ráno test a dopoledne MS.. Do háje ☹

vikky999
autor
6. únor 2014

@eldoradoh @verrrick
Tak příště to vyjde 😉

eldoradoh
6. únor 2014

@vikky999 ANO!!!

tsterinka
6. únor 2014

dopré poledne přeji,sice mi ještě neskončilo šestinedělí po mimoděložním těhu,ale už bych se k Vám ráda přidala,,,,dr sice říkala"žádnej sex" ale už bylo pozdě 😀 jedu 5tý týden od zákroku a menzes jsem ještě nedostala,dnes ráno jsem už myslela že jo a jen malinko a jinak nic tak nevím co to bylo,těšim se na ni tak jako nikdy,protože po ní se prý mužu začít snažit 🙂 noo nevydržely jsme 😀

verrrick
6. únor 2014

@eldoradoh
@vikky999 Achjo holky, no prostě dnešek je "Den blbec", fakt.. Pořád na to musím myslet, tak mě to mrzí.. :( Ale jak píšete, snad se to příště povede.. hned by pak bylo veseleji, že? 🙂

anit_001
6. únor 2014

@verrrick Jak dlouho se snažíte? A s prvním vám to trvalo jak dlouho? Určitě se to brzo povede!! Hlavně nesmutni, naopak, představuj si to a těš se 😉

katerinap1978
6. únor 2014

Ahoj holky, přidám se, s dovolením, ke snažilkám leden-únor 🙂
Snažíme se od nového roku. První cyklus nic. Nyní máme (jak manžel, zemědělec, říká) zaseto a čekáme, zda naklíčíme 😀
Jsem 3 DPO (podle OVU testů i měření BT), seli jsme řádně a pravidelně, a teď čekáme. MS by měla dorazit na Valentýna. Doufám, že nedorazí a dostaneme ten nej dáreček...
To čekání je hrozný, stříhám metr...
Katka, mamka dvou holčiček, 35 let 🙂

kakamilca
6. únor 2014

@katerinap1978 Těhotenství je o čekání... nikdy bych si to nemyslela, ale prostě se furt v těhotenství na něco čeká... před těhu na dvě čářky a pak znovu a znovu a znovu... 😅

kakamilca
6. únor 2014

@verrrick
@verrrick Jé holky tak to mě mrzí :(

urmakart
6. únor 2014

Holky, já se cítím provinile... jak plánujem druhý, tak jsem dnes byla na pohovoru... a nejspíš to mám jistý budu pracovat na dohodu... něco jako brigáda, peníze za měsíc průměrne podle hodin 5tis., což se k rodičáku dost hodí... bohužel tam prý budu za jinou, co kvuli těhotenství odešla... a říkali něco v tom smyslu, že se mnou počítají, protože v létě bude velké stěhování a bude se tam hodit někdo, kdo už tam bude zaběhlý... cítím se fakt nepříjemně jako podvodnice.. ale co mám dělat, když peníze jinde neseženu a zrovna mi spadne taková nabídka sama do náruče.. na druhou stranu si říkám, že kdybych druhý neplánovala a šla do té práce a prostě bych otěhotněla omylem, tak by se stalo, ale aspoň bych se necítila tak špatně, že to byl záměr.... Neni to ode mně hnusný ? Jak byste se zachovaly vy ????

anit_001
6. únor 2014

@urmakart Ono je to hodně o tom, jak moc ty sama jsi asertivní... Sama bych to taky dost řešila... Každopádně těhotná ještě nejsi, to že chceš mimčo neznamená, že hned otěhotníš (ačkoliv bych Ti to přála), neznamená to ani, že zítra ho budeš mít u sebe. Pokud je to práce, která jde dělat i pokud budeš těhotná (cca do 6/7 měsíce), tak bych do toho určitě šla. Tobě to finančně pomůže a pár měsíců vypomůžeš i jim. Pokud je to práce, která se nedá dělat při těhotenství nebo ty sama by ses na to necítila, tak bych to nechala být. To jest můj názor, rozhodnout se musíš sama 🙂

verrrick
7. únor 2014

@anit_001 Ahojky.
No právě, snažíme se čerstvě, od ledna teprve.. a asi i proto mě to tak dostalo, že to prostě nevyšlo hned na poprvé.. První těhotenství bylo suprové, a nikdo ho nečekal :D Dokonce jsem menstruovala NORMÁLNĚ až do 5.měsíce těhu.. nebylo mi vůbec špatně, pravidelná menstruace, žádné bolesti, únava, nic.. Takže mě pak pěkně pan gynekolog překvapil, když mi na normální preventivní prohlídce řekl, že za cca 4 měsíce budu máma :D Ale co, malý je zdravý, nic mu nechybí, a to je hlavní 🙂
Takže možná právě teď, když se snažíme o to druhé, nám to půjde o něco pomaleji, nevím...

ivet1987
7. únor 2014

@verrrick a to jsi neměla nějaké větší břicho už? to je super se to dozvědět tak pozdě 😀

verrrick
7. únor 2014

@ivet1987 Právě že vůbec, skoro žádné bříško, to i doktor když mě pak viděl tak mi říkal, že jsem hříčka přírody 😀

kakulenka1
7. únor 2014

holky tak jsem se dozvěděla, že mé porodné bude nula nula nic... hold si podle jejich tabulek žijeme na vysoké noze 😀 bože to je absurdní 😀

susanne88
7. únor 2014

@chrobacik13 ahojky, tak kde se flákáš? že ty jsi už těhule viď....:D

urmakart
7. únor 2014

@anit_001 Děkuji za odpověď 🙂 Práce to je taková, že neni problém ji dělat i v průběhu těhotenství, já se bohužel obávám i toho, že jestli otěhotním a začnu mít hned od začátku nevolnosti v takové míře jako u prvního těhu, tak bych to rozhodně dělat nemohla.. což by bylo dost trapný - podepsat smlouvu a hned na to ji muset ukončit.. :(( Spíš jde o můj vnitřní boj - já jsem takový věčný bojovník za pravdu, takže tohle mi je vážně proti srsti... ale na druhou stranu větší priorita než pravda je moje rodina, která bude mít vždycky přednost, takže to dělám pro nás... Myslím si, že ani nebude problém za mě najít rychle náhradu... Problém je opravdu je ve mně, prostě totální vnitřní boj sama se sebou... a v tý práci jsou všichni tak v pohodě, že bych si to u nich nechtěla zkazit... ☹ PRostě ze mně bude nejspíš teď velká lhářka a nemám v plánu přiznat, kdyby se zadařilo hned, že to bylo plánované, ale budu dělat, že to je náhoda... Asi to moc řeším, děti jsou důležitější a pokud nejde o zdraví, jde o prd. 😉)

enalga
7. únor 2014

Ahoj holky, tak my už se urputně snažíme, snad nám ten leden nadělí 🙂 Mám 2 dny do očekávané MS, trochu mně bolí prsa, ale jinak nic. Spíš počítám s tou variantou, že to nevyšlo (i když by mně to dost udivilo, když sexujeme každý den už od konce poslední MS (18.1. a ovu jsem měla 27.1.). Abych na to otěhotnění tolik nemyslela, hodně jsem se ponořila do své práce a starosti o ratolesti, a věřím, že to je ta nejspolehlivější metoda, jak počít. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru