Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

jaropa
9. únor 2014

@stacheta Helééé, zas tak mladá nejseš 😀 neee, vtip ,o) 🙂 minulý měsíc jsem si tak přála, aby to vyšlo, že jsem si to i vsugerovala a cítila jsem se taaak dobře - a pak ta mrcha koncem ledna stejně přišla..

@danielka1985 kdy jsi si naposled dělala test? 🙂

anit_001
9. únor 2014

Holky, my to poprvé zkusili v pátek a od té doby se cítím nějak divně, že se něco děje. Asi si něco vsugerovávám 😅 Nebo jsem něco chytla od syna, má střevní chřipku 🙂
Jak to máte s alkoholem, já nevím, jsem si na oběd dala Frisco, a pak mi došlo, že je v tom alkohol, že bych možná neměla, kdyby náhodou ... (No i když u syna jsem nevěděla, že jsem těhu, a něco takovýho jsem absolutně neřešila... 🙂 )

danielka1985
9. únor 2014

@jaropa zkusím zítra, pač ve středu je prvni den, kdy ma přijít mrcha

jaropa
9. únor 2014

@danielka1985 a od té Tvé poslední divné MS jsi nezkoušela ?

@anit_001 já bych to neřešila 🙂 má to minimum alkoholu.. kolik mých kamarádek se s prominutím vožralo jak dobytek a byly v prvním měsíci .. noo a jaký mají krásný deti! 😀 (otec u všech známý 🙂 🙂 )

jaropa
9. únor 2014

@danielka1985 jsi držák 🙂 já už bych to dávno zkusila

danielka1985
9. únor 2014

@jaropa zkoušela a nic

anit_001
9. únor 2014

@jaropa Já se právě taky děsně opila, když jsem čekala synátora, holt neplánované těhu 😀 Jen jsem dnes prostě měla chut na frisco a pak na vaječňák a vše si s gustem dala, no jenže pak si říkám, co jsem to za matku snažilku 🙂

anit_001
9. únor 2014

@danielka1985 Tak dej zítra vědět! Víš co, třeba seš ten případ, u koho test // neukazuje :-/

urmakart
9. únor 2014

@anit_001 Moc děkuji za reakci a máš pravdu. Řešila jsem to i anonymně s více lidma, takže to byly anonymní názory a moc jsem si oddychla. Fakt to zbytečně řeším. Kdekoli bych řekla, že plánuji další, tak bych měla smůlu. Navíc nikde není dáno, že se podaří brzy a nebudu přeci doma třeba rok sedět na za*ku a čekat. 😀 Navíc se jedná o dohodu o provedení práce a té je snad jasné, že to člověk nemá napořád jako hlavní výdělek. 🙂 Takže teď se budu těšit do práce na novou zkušenost, když se těhu zadaří brzy, budu se těšit na miminko. 🙂

urmakart
9. únor 2014

S tím alkoholém to vůbec nevadí...sice nevím, jestli je to pravda na 100%, ale všude možně nezávazně buď na netu, od známých jsem slyšela a četla, že prvních 6týdnů nemá na mimčo nic negativní vliv, protože embryo ještě neni propojené s matkou a je jakoby samostatné a živí se jen z toho žloutkového váčku... prý to tak příroda zařídila, protože se stejně těhotenství pozná až právě v tom 6tt. a ještě mnohem později. Takže nevadí rentgen, většina léků, alkolové mejdany apod. 😀 Já to taky řešit nebudu dokud mi těhu neprokáže těh. test. Mám malou dcerku, takže to nijak stejně nepřeháním.. 😀

jaropa
9. únor 2014

@anit_001 pohodová matka snažilka - nesmí na to člověk pořád myslit 🙂

@danielka1985 - před dvěmi lety jsem byla těhu - poslední MS byla 02.12. a že jsem těhu jsem zjistila až v únoru i přes deset sněhobílejch těhu testů v průběhu celého ledna...

danielka1985
9. únor 2014

@jaropa uvidím zítra, a když ne, tak až budu mit zpoždění, jen doufám, ze ten tlak v podbřišku pod pupikem neni zanet co něco jiného

danielka1985
9. únor 2014

@anit_001 uvidíme, stejně v březnu jdu na kontrolu

pbuc
10. únor 2014

Ahoj holky můžu se k vám přidat? Máme už 3 letou slečnu,ale teď jsme se rozhodli, že se začneme snažit a pořídíme dcerce sourozence.

enalga
10. únor 2014

Tak dnes opět 1DC ☹ koupila jsem si v lékárně ty neskutečně drahé vitamíny pro plánování početí, jsou na 2 měsíce, tak doufám, že tenhle měsíc už to vyjde... Ale pocity z toho, jak moc jsme s partnerem zklamaní vám, holky, snad popisovat nemusím ☹

pbuc
10. únor 2014

@enalga to mě mrzí, můžu se zeptat jaké vitaminy to jsou? Díky

anit_001
10. únor 2014

Holky, kdy nejdřív má smysl zkusit těhu test?

pbuc
10. únor 2014

@anit_001 já bych zkusila asi tak 10 - 13 DPO a nejcitlivějším testíkem

enalga
10. únor 2014

@pbuc Jmenuje se to Calibrum babyplan (377 Kč) na 2 měsíce a kyselina listová v tabletách

anit_001
10. únor 2014

@enalga Já jím tedy jen kyselinu listovou... a vím že se ještě doporučuje kontryhel (např. čaj). Jinak nevím, jak moc velký smysl mají ty vitamíny. Hodně záleží na stravě, pokud je pestrá, tak by stačila ta kys.listová, pokud není, tak vitaminy asi mají smysl.

enalga
10. únor 2014

@anit_001 já se v jídle trochu zanedbávám, v práci sice máme povinné obědy, ale víc jídel za den pak už člověk nestihne a večer jsem tak hotová, že padnu na hubu a ani chuť na jídlo už nemám, tak proto ty vitamíny. Trochu se snažím uvěřit, že pomůžou, když už to bez nich nejde ☹

anit_001
10. únor 2014

@enalga tak hlavně aby pomohly... ten kontryhel jsi zkoušela? A ješte někdo používá Gynex, ale já osobně nemám zkušenost krom listovky s ničím.

kakamilca
10. únor 2014

Ahoj holky tak koukám, že se rozrůstáme 😉 Já mám dneska 18DC. Už tak 4 dni mě každý den vždycky chvilku pobolívá bříško. Někdy víc, někdy míň, ale jak tu už někdo psal bude to asi známka ovu. Já jsem tohle nikdy nesledovala tak ani nevím jestli jsem to takhle měla každej měsíc nebo je teď něco jinak. Každopádně mamka mi říkala, že jsou to taky trošku nervy. Jinak jsem neodolala a těhu test si udělala, ale samozřejmě nic. Tak uvidíme. Teď jsme s manželem nějací unavení tak uvidíme kdy přijde řada na sex 😅 No asi to nebudu hrotit až přijde tak přijde 🤐

susanne88
10. únor 2014

@chrobacik13 ahojky....to neni špatný nápad se přestěhovat, aby tě nenašla...:D

hele u nás vůbec nic nového...mám po mrše, v sobotu jsme zkoušeli...ale nějak jsme na to nemyslela a ani nemyslím, snažím se zaměstnan něčím jiným....a neubírat se myšlenkou na mimčo...🙂 tak třeba to je dobrá cesta...🙂

enalga
10. únor 2014

@anit_001 kontryhel jsem nezkoušela, já mám MS pravidelnou po 27 dnech, ale pokud to pomůže, nejsem proti 🙂

katynka1
11. únor 2014

Ahoj holky, tak po 40 dnech MS pořád nikde, TT negativní. Minulý týden jsem byla u doktora a ten mi řekl, že jsem naprosto v pořádku. Že jsem rychle zhubla (4kg za měsíc) a že se mi to opozdilo kvůli tomu, do toho jsem byla nemocná. Vyvolávačku mi píchnout nechtěl, tak se snažím pít heřmánek, horkou vanu, svařák a už 3 týden piju kontryhel...a nic prostě nic. Máte nějakou babskou radu? Akorát jsem nervózní. Jinak z vitaminu mi doporučil kyselinu listovou (tu taky baštím) a takový ty vitamíny jsou prý jen taháky pro natěšený maminky 😒

urmakart
11. únor 2014

@katynka1 Co ty víš, třeba si v tom... i to se děje, že testy negativní a ani gyndař nic ještě nepozná... vyvolávačka by nic nezkazila, buď by rozjela ms, ale případný těhotenství by nijak neovlivnila... Můžeš se stát, že to vůbec nedostaneš, prostě jeden měsíc vynecháš a přijde až ta další ms..nic divnýho za tímnehledej, jsme jen lidi a ne stroje.. Budu držet palce, abys už věděla na čem jsi. 🙂

viwy
11. únor 2014

@katynka1 ahoj, presne ako píše urmakart možno si v tom a ani nevieš... my keď sme sa začali snažiť o miminko v decembri 2013 tak mi mrcha na druhý mesiac tiež meškala, prišla až na 44 deň a tiež všetky testy boli negatívne 😒 takže u mňa to bolo neskutočné sklamanie... uvidím ako to bude tento mesiac... inač som si tiež spravila horkú vaňu a večer som si dala deci červeného vinka 😉 a mrcha prišla asi na 3 deň

ivet1987
11. únor 2014

@katynka1 koukám že jsi na tom jako já 😀 testy negativní, mrcha nikde, jsem 41DC.

katynka1
11. únor 2014

No tak to se mi ulevilo, když vidím, že je nás víc. Já v noci spala i s horkou lahví na břiše. Heřmánek do sebe liju horem-spodem a už čekám kdy mi vykvete na hlavě 😀 Testy jsem si dělala 2x a nic, ani příznaky prostě nic. To jsme byli v sobotu v sauně. Kolegyně mi říkala, že jí na vyvolání pomohla lžička octa, ale to mi přijde bléé 😒 možná je to také tím, že na to pořád myslíme a těšíme se, kdy můžeme začít počítat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru