Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakamilca
23. únor 2014

@teraolli Děkuji. Kdyby šlo klidně bych hned někoho nakazila, kdo by chtěl 😉

kristynaa2
23. únor 2014

@kakamilca jéééé, gratuluji 🙂 já mám z dneška podobný, jen čárka je malinko slabší... ale tě doženu :D

teraolli
23. únor 2014

@kakamilca Já prosím o nakažení 🙂

kakamilca
23. únor 2014

@kristynaa2 No já měla min. týden hrozný hoňky do školy takže jsem byla tak grogy že jsmě spolu vůbec nespali a ten týden předtím jsem měla antibiotika a bylo mi špatně takže to taky ne. Takže jestli se to chytlo před tím tak jsem tak ve třetím týdnu teď 😀

kakamilca
23. únor 2014

@teraolli 😉 Ani nevíš jak ráda bych. Tohle je takové trošku nefér... někomu to jde hned a někdo se tak trápí... držím palce ať to vyjde co nejdřív. 😉

kristynaa2
23. únor 2014

@kakamilca tak to my poctivě ob den, do toho kontryhel a calibrum baby plan + sem tam listovku...tak snad to všechno vydrží...

kristynaa2
23. únor 2014

a já posílám jeden svůj... snad se to udrží .... a posílám jednoho bacila (teda pokud je ten můj nakažlivý a brzo neuteče...)

kakamilca
23. únor 2014

@kristynaa2 Hezký ;) Taky doufám, že se udrží 🙂

kakamilca
23. únor 2014

@liskaa šup šup na testík 🙂

viwy
23. únor 2014

@kakamilca paráda! gratulujeeem a nech všetko prebieha ako má 😉 🙂

anit_001
23. únor 2014

Taky vás zkusím nakazit.. 😉
Pořád mám ale pocit, že to není pravda, nikomu jsem to neřekla a čekám, až čárka zesílí. K doktorovi půjdu nejdřív za 2-3 týdny, až by mělo být srdíčko 🙂

kakamilca
23. únor 2014

@anit_001 Gratulace! U nás to ví jen manžel a moje mamka - nedalo mi to jí to neříc, říkáme si všechno 🙂 Taky chci jít k doktorovi az za 3 týdny. Jedu stejně do školy a dopo budu mít volno tak ani nebudu muset říkat v práci že jedu k doktorovi 🤐

domca89
23. únor 2014

No já si říkám taky, že k doktorce bych měla až později, teď teda chci hlavně změnu dr., ale na druhou stranu mám těžkou práci a hlavně jen v noci, což se během těhotenství nesmí a tak si říkám, abych zase nepotratila. Co poradíte? A zítra jdu na testík.

kakulenka1
24. únor 2014

@kakamilca velikánksá gratulace 🙂 dalnice jako blázen 🙂 jsem teprve 21dc ale doufam ze to klapne 😀 uvidime 🙂 Vám holky každopádně hodně zdravíčka 🙂

ppetrac
25. únor 2014

Ahoj, tak jsem dnes na testu objevila slaboulinkou čárku a nevím, jestli jí mám věřit. Chci počkat do víkendu a udělat další, pokud tedy nedojde ms. Jelikož jsem v prosinci v 10. týdnu potratila, nechci se zatím vůbec radovat. Tak doufám, že to vydrží 🙂

domca89
27. únor 2014

že bych mohla konečně jásat? Dnes 35DC a tohle je ranní test.

enalga
27. únor 2014

@kakamilca Gratulace největší 🙂

enalga
27. únor 2014

@domca89 Nádhera, tak moc gratuluju 🙂

enalga
27. únor 2014

@anit_001 Zatím je hodně slaboulinká, já bych ještě počkala. Nechci Tě stresovat, ale já měla taky slaboučkýho ducha na testu a další den přišla mrcha. HcG se totiž trochu před MS koncentruje a testy pak vypadají pozitivně, i když nejsou ☹ raději ještě počkej den dva a otestuj se znovu 🙂

enalga
27. únor 2014

@kristynaa2 Taky baštím babyplan, listovku i čajík z Kontryhele, tak uvidíme. A sex nám vyšel přesně na ovulační den, tak to by bylo, aby to nebylo 🙂

karlos12
27. únor 2014

Já Vám všem blahopřeji, já stále nic.Je to chvilka, vím, ale .V práci máme holku, která je s partnerem max. 3 měsíce a je těhotná, já jsem s manželem 13 let a nic.To je spravedlnost?? ☹ No nic, jdu se od Vás nakazit.Hezký den všem.

domca89
27. únor 2014

@karlos12 no nic si z toho nedělaj, mamina furt taky hlásí, které moje kamarádky a ségra kamarádky (max do 20let věku) jsou v tom a my ses přítelem snažíme 3roky a furt nic, teˇteda mám pozitivní test, ale bojím se, že to dopadne jako loni.

karlos12
27. únor 2014

Dík, ale buď v klidu, proč by to teď nemělo dopadnout dobře?Budu držet pěsti. 😉

domca89
27. únor 2014

@karlos12 Nevím, loni to vypadalo stejně, MS nikde, testy pozitivní, 12pozitivních testů za 14dní a nakonec MS došla a doktorka řekla, že testy lhali a těhotná jsem nebyla. Pak ale zjistila, že jsem potratila.

karlos12
27. únor 2014

To je mi líto, to by se nemělo dít.Tak Ti budu mnohem víc držet pěsti.Teď to musí vyjít, ne?Proč by mělo štěstí chodit jen okolo nově vzniklých vztahů? a Nám, stabilním párům nemělo být přáno?

domca89
27. únor 2014

@karlos12 No právě hele, mám tetu, ty nemohli 7let, pak zajeli do Kostelce nad Orlicí do střediska reprodukce, jen ji vyšetřili, cosi zjistili, poslali ji na laparku a 2měsíce po otěhotněla a teď mají 3holky.

karlos12
27. únor 2014

To je super.Ale to snad nebude třeba.Uvidíme.To maj skvělé,tři děti.To bych chtěla také.Tak pak dej vědět jak se fazolka roste.Já jdu dělat vše pro 2// 😉

domca89
27. únor 2014

@karlos12 Ok a hodně štěstí

kristynaa2
27. únor 2014

@domca89 veliká gratulace 🙂

viwy
27. únor 2014

@domca89 super, gratulujeeem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru