Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Ale ty seš zas mladší, takže mě rychle můžeš dohnat 🙂

ivetka16
1. dub 2014

@nolies Děkuji, ale ještě počkám, jestli se to potvrdí.

nolies
2. dub 2014

@ivetka16 Určitě jo, to už není duch, ale krásná čárka 🙂

makayka
2. dub 2014

Zdravím 🙂 já antikoncepci neberu již od ledna 🙂 takže snad holky brzo zapadneme 🙂) 🙂

ivetka16
2. dub 2014

Tady jeden více přesvědčivý z dnešního rána 🙂

viwy
2. dub 2014

@ivetka16 tak to už áno, to je paráda 🙂 moc blahoželám! 🙂

nolies
2. dub 2014

@ivetka16 Krásný 🙂 ještě jednou moc gratuluju a tiše závidím 🙂

sheeny
2. dub 2014

@lefik02 ahojky. Jako bys tady psala můj příběh 🙂 aplikaci womanlog jsem si stáhla asi teda před rokem, když jsem vysadila prášky, abych věděla, kdy to mám dostat atd. Jinak to neřešení a poklábosení si o tom s někým jiným 😀 to je přesné 🙂

marikaki
2. dub 2014

Ahojte, přidávám se k vám 🙂
Snažíme se od naší svatby, od ledna 14. Já bych si moc přála dvojčátka,
...zatím nic ... uvidíme tento měsíc, 10-15 budeme zase vědět na čem jsme. Snad se podařilo 😵

ivetka16
2. dub 2014

@nolies Děkuji, snad bude vše OK. A nebojte se, Vám všem to taky vyjde, jen to chce čas, být v klidu a netlačit na pilu.

nolies
2. dub 2014

@ivetka16 A taky si říkám, že se to už jednou povedlo, tak to podruhý taky musí jít, no ne? 🙂

kecka28
2. dub 2014

@ivetka16 To je nádhera! Gratuluji moc! Už se těším, až ho budu mít taky... 🙂 To musí být pocit, konečně to vidět, že to vyšlo!!!

sheeny
3. dub 2014

@ivetka16 Přidávám se k holkám a moc gratuluju !!! 🙂 Ať je vše OK 🙂

ivetka16
3. dub 2014

Děkuju moc všem! 😉 Ale stejně ještě nemám vyhráno, včera jsem byla na ultrazvuku, chtěla jsem to potvrdit. A pan Dr. (zatím )nic neviděl. Tak mi vzali krev a dnes večer se dozvím výsledky.

vikky999
autor
3. dub 2014

Tak z dnešního rána, držte mi palečky 🙂

lucinka948
3. dub 2014

@hanulkavelunka jej jak to ze se snažíte uz tak dlouho?my zatím rok. Stimulovala sem closikem ale az kdyz sem začala brát dva denně tak jsem měla folik 18-19mm 13.DC. Iui nic nestojí. Platí to partnerova pojišťovna šestkrát do roka. Ale musí mít to centrum s danou pojišťovnou smlouvu. My máme VZP a ta je všude🙂)zitra to mam 14dni po iui tak si mam delat test. Nemuzu se uz dočkat🙂) a navíc beru utrogestan tři denně. No doufám ze zitra najdu // 🙂)

zardia
3. dub 2014

@vikky999 jeeej gratuluju 🙂
vypada to paraadne 🙂.. A muzu se zeptat nejake priznaky byli? 🙂 ja jsem dneska 46. DC ale nevim dky byla ovulka.. ale teda posledni 4 dny jsme mela bolesti jako na MS a vcera prestali😲 a dneska teda vubec nic..
Ale rekla jsem si, ze test az pristi tyden v pulce pokud MS porad nedorazi 🙂

hanulkavelunka
3. dub 2014

@lucinka948 jak to??? že už tak dlouho??? vysadila jsem HA půl roku nic tak jsem dostala clostil ale žádná reakce (3 cykly) tak jsem půl roku nechala tak pak se objednala do car a než byly všechny výsledky tak to trvalo (kvůli manželovi nebyl doma aby šel na spermiogrram a bez něj mi výsledky neřekli ) no a ted manžel je 90% ok a já mám jen zvýšený prolaktin
ale nerostou folíci tak skusíme iui příští cyklus
iui budu plati 1500,- a to jsem u VZP a k tomu za léky 2000,- takže se platí (car zlín)

jaký je prosím tě postup??? ale ty jsi měla clostil ten já měla před 5 lety a zněj mám krásnou zdravou holčičku 5 let 🙂 já už clostil nemůžu 6cyklů za život je maximum takže na mě čekají injekce a to už se platí za clostil je jen doplatek nebo za recept víš

vikky999
autor
3. dub 2014

@zardia
Ahojky, díky díky 🙂

no příznaky nevím, ale docela mě pálí občas žáha - dokonce mě jednou vzbudila a to se mi nikdy nestává ...pak mě bolí trochu podbřišek, ale spíš žádný příznaky nemám ... budu držet palce, 46 DC je docela dlouhá doba, tak to by jsi mohla být! 🙂

ivetka16
3. dub 2014

@vikky999 Moc gratuluji, to jsme na to podobně. Jen jsem se poučila a už bych příště nešla k Dr. tak brzy, protože teď moc nevím na čem jsem. Zatím mám dost nízkou hladinu HCG , takže ještě ani pořádně nedokáže říct, jestli je to v pořádku, na UTZ není nic moc vidět. Snad za týden budem chytřejší.

zardia
3. dub 2014

@ivetka16
@vikky999
Tak doufam, ze se k vam pridam ;).. Jestli to klapne tak budu tak cca stejne jako vy 🙂 protoze neco z ceho by mohlo mimco byt bylo pred 20 dnama 🙂.. Ovu ale nevim :( ale teploty se drzi hore uz 8 dni co jsem ji zacala zase merit a na moje pomery je docela hezka.. Tak by z toho neco i mohlo byt.. Trosku mne poboliva podbrisem takovym divnym zpusobem a i nedovedu urcit jedtli to je jako na MS ale spis ne.. Jo a posledni tri dny se mi mota hlava ale jenom fakt malicko a jenom odpoledne.. Tak nevim no.. Pockam a uvidim 🙂

vikky999
autor
3. dub 2014

@zardia Mě se taky trošku motá hlava a jenom odpoledne! 🙂 Moc držím palce 🙂)

vikky999
autor
3. dub 2014

@ivetka16 Já jsem taky pořád v nejistotě ... ale třeba bezvadný je ten test clear blue, jak jsem sem dala fotku, tak normální testy mám jen slabý duch a tady je jasný + a 2-3 týdny ... to jsem měla radost. Budu ti moc moc držet palce 🙂

zardia
3. dub 2014

@vikky999
Dekuju za drzeni palcu 🙂 moc ruzove to ale nevidim :( ted jsem si merila teplotu(vim ze vecer se nema 😀, ale ja ji obcas merim i vecer 😀) a ta je teda dobra, stejna jako posledni dny cca, ale vypadalo to jako bych zacala spinit takovou svetlounce hnedou :( tak to je asi konec u nas :(

enalga
5. dub 2014

Dnes opět 1 DC - my se snad nikdy nedočkáme ☹

kecka28
5. dub 2014

Dobré sobotní ráno? Holky tak já fakt nevím... pořád je mi blivno, včera dokonce i večer a celou noc mě pálila žáha. Dnes tlak v bříšku jak před MS, ale ta má přijít až za týden (kéž by nepřišla), na test je ještě brzy... ta nejistota je děsná...

vikky999
autor
5. dub 2014

@kecka28 Ahojky, to byl můj první "příznak" v noci mě hrozně pálila žáha ... a ted mě pálí skoro pořád 🙂 Moc držím palce 🙂 a pálila mě jednu noc, udělala jsem si test, ale byl negativní, bylo moc brzo .... a ted už je krásně pozitivní 🙂

kecka28
5. dub 2014

@vikky999 \mě už z toho asi hrabe.. udělala jsem si test a já tam prostě vidím dušíka🙂 ale co jsem koukala tady na foto "duchů" tak můj je oproti nim prd🙂 Tak uvidíme za pár dní... mám chuť nakoupit testy a testovat hned zítra znova - jestli zas uvidím ducha. Ale jako ta žáha to bylo fest - a to na to vůbec netrpím

vikky999
autor
5. dub 2014

@kecka28 Já taky nakoupila milion testů a viděla jsem ducha jen já, další den ho viděla i kámoška a pak už ho viděli všichni a pak jen sílil 🙂

verunka_korunka
6. dub 2014

@enalga
Bud v klidu, jsem na tom uplne stejne... Zase prisla ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru